Daha Fazla Bilgi

 • Kurumsal iPhone Kampanyası kapsamında iPhone 4 8GB, iPhone 4S 16GB, iPhone 5 16GB/32GB/64GB tarifeli paketlerin aylık toplam paket bedelleri aşağıdaki gibidir. Taahhüt süresi 24 aydır.

Kredi Kartlı Ödeme Seçeneği

Ürün iPhone 4 8GB Toplam Paket Ücreti iPhone 4S 16GB
Toplam Paket Ücreti
iPhone 5 16GB
Toplam Paket Ücreti
iPhone 5 32GB
Toplam Paket Ücreti
iPhone 5 64GB
Toplam Paket Ücreti
Platin Business Star Paket 143 TL 184 TL 193 TL 206 TL 218 TL
Süper Star Paket 133 TL 174 TL 183 TL 196 TL 208 TL
Star Paket 119 TL 158 TL 166 TL 178 TL 194 TL
Süper Avantaj Paket 119 TL 158 TL 166 TL 178 TL 194 TL
Full Avantaj Paket 129 TL 168 TL 176 TL 188 TL 204 TL
Profesyonel 5000 Paketi - - 156 TL - -

Mobil İletişim Hizmet Faturası ile Ödeme Seçeneği

Ürün iPhone 4 8GB Toplam Paket Ücreti iPhone 4S 16GB Toplam Paket Ücreti iPhone 5 16GB Toplam Paket Ücreti iPhone 5 32GB Toplam Paket Ücreti iPhone 5 64GB Toplam Paket Ücreti
146 TL

184 TL

201 TL

217 TL

230 TL

136 TL

174 TL

191 TL

207 TL

220 TL

122 TL

158 TL

174 TL

189 TL

206 TL

Süper Avantaj Paket

122 TL

158 TL

174 TL

189 TL

206 TL

Full Avantaj Paket

132 TL

168 TL

184 TL

199 TL

216 TL

Profesyonel 5000 Paketi - - 164 TL - -

  Kampanya kapsamında tarife seçimine ek olarak internet paketi de seçilebilecektir. İnternet paketi seçimi zorunlu değildir. Ancak eğer internet paketi seçimi yapılırsa, 24 ay boyunca internet paketi de taahhüte dahil edilecektir.
  İnternet paketi seçenekleri Fiyat
  1 GB 21 TL
  4 GB 31 TL
  Limitsiz* 56 TL
*Limitsiz internet paketinde adil kullanım politikası doğrultusunda toplam data kullanımı 15 GB'a ulaştığında hız 128 kbps'a düşürülecek ve 15 GB sonrası kullanımlar için ücret alınmayacaktır
  Katılım
  • "Kurumsal iPhone Kampanyası" mobil hizmet faturası tahsilat seçeneğinden ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan, 12 aydan uzun süreli ve her bir firma üzerine kayıtlı tüm kurumsal hatlarının son 6 ay fatura tutarı toplamı 250 TL ve üstü olan kurumsal faturalı hat sahibi Turkcell aboneleri yararlanabilecektir. İşTcell Doktorlar Kulübü, İşTcell Avukatlar Kulübü, İşTcell Eczacılar Kulübü, İşTcell Emlakçılar Kulübü veya İşTcell Mali Müşavirler Kulübü (SOHO) üyeleri, kampanyadan 6 aydan uzun süreli ve şirket üzerine kayıtlı tüm hatların son 6 ay fatura toplamı 250 TL ve üstü olduğu durumda da yararlanabilecektir. Bu abonelere, 24 ay anlaşmalı kredi kartı aracılığıyla tahsilat, bir seçenek olarak sunulacaktır.
  • Yukarıdaki kriterleri karşılamayan aboneler Kredi Kartlı Kurgu ile kampanyadan yararlanabilecektir.
  • Kredi kartlı tekliflerde 24 aylık cihaz temlik bedeli, abonenin anlaşmalı kredi kartından tahsil edilecek, paket dahilinde verilen Turkcell Servislerinin/Tarifelerinin bedeli, abonenin Mobil İletişim Faturasına aylık olarak yansıtılacaktır.
  • "Kurumsal iPhone Kampanyası"ndan, başka aktif cihazlı kampanyası olmayan hatlar yararlanabilir.

  Kullanım

  • Full Star, Süper Star, Star, Süper Avantaj ve Full Avantaj Paketleri tarife bağımlı paketler olup, paket içerikleri kullanımı, fatura kesim tarihi ile birlikte başlayacaktır. Eğer müşteri mevcutta bu tarifelerden birinde ise kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca bu tarifelerin kampanyalı haline geçirilecektir.
  • Kampanya kapsamında internet paketi seçimi de yapıldıysa internet paketleri, kampanya sözleşmesi sisteme tanımlanınca aktif edilecektir.
  • "Kurumsal iPhone Kampanyası" kapsamında bulunan tarife bağımlı paketler, Kontratlı Paketler Kampanyası, Kontratlı Hoş Geldiniz Paketleri Kampanyası ve İşTcell Öncelikli İller Paketi ile birleştirilememektedir.
  • "Kontratlı Paketler Kampanyası" ya da "Kontratlı Hoş Geldin Paketleri Kampanyası"ndan yararlanan abonelerimiz, Kurumsal Satış Temsilcileri ile görüşerek kampanyaya katılım koşullarını öğrenebilirler.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, bir sonraki aya devretmez. Firmanın hattına tanımlı olan kampanya taahhüt süresi içerisinde, aynı firmanın başka bir hattına veya kampanya kriterlerini karşılayan başka bir firmanın hattına devredilemez.
  • Tarifelerin paket aşım ücretleri, abonelerin güncel tarife paket aşım ücretleri ile aynı olacaktır. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir. Mevcut ücretlendirmede paket dahilinde sunulan konuşma süreleri aşıldığında her yöne 43,89 KR/DK, SMS paketi aşıldığında 33,25 KR/SMS ve internet paketi aşıldığında 0,05 TL/MB üzerinden hesaplanarak ilgili hattın faturalarına yansıtılacaktır. Opsiyonel internet paketi alanlar bu paketleri aştığında, kullanımlar 0,05 TL/MB üzerinden hesaplanarak ilgili hattın faturalarına yansıtılacaktır. Aşım ücretlerindeki değişikliklerden kontratlı aboneler de etkilenecektir.
  • Yurt dışı dolaşım sırasında yapılan kullanımlar güncel Turkcell Dünya Tarifesi ile ücretlendirilecektir.
  • Turkcell Tarife değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerin kapsamında içerik veya fiyat olarak meydana gelecek değişiklikten kampanyaya katılmış aboneler de tarifeye ödeyecekleri ek bedelleri sabit kalmak koşuluyla toplam paket bedeli revize olarak etkilenecektir.
  • 24 aylık kontrat bitiminde veya kampanya iptalinde aboneler kontratta seçtikleri tarifelerinin güncel kontratsız tarife fiyatları ile ücretlendirilmeye devam ederler.
  • Tarifeli paketlerle birlikte internet paketi de seçildiğinde kampanya iptal edilirse, müşterilerin internet paketleri de iptal olur ve internet kullanımı yaptıklarında standart tarife üzerinden ücretlendirilirler. Kampanya sona erdiğinde ise, seçilen internet paketinin kontratsız güncel bedeli ile ücretlendirilmeye başlayarak internet paketi kullanımına devam ederler.
  • Kampanya taahhüt süresi boyunca paket değişikliği yapılabilecektir. Tarifeler kendi arasında varsa internet paketleri kendi arasında değiştirilebilecektir. Bir defa bir alt içeriğe sahip pakete, istenildiği kadar daha geniş içeriğe sahip olan pakete geçiş yapılabilecektir. Bu kapsamda taahhüt süresi boyunca tarife ya da internet paketi seçeneğinden biri, 1 kez alt içeriğe sahip pakete geçirilebilecektir. Kredi Kartlı kurgu ile kampanyaya katılan aboneler paket değişikliği yapamazlar.
  • Kontrat süresinden önce kontratı iptal edilen veya kontratını iptal etmek isteyen aboneler için, Turkcell faturasına yansıyacak cezai bedel ile kredi kartından tahsil edilecek kalan tutar mahsuplaşılacaktır.
  • Abonenin kampanya koşullarına aykırı davranması ve/veya faturasınının ödememesi, kampanya iptali ve varsa internet paketini iptal etmek istemesi, hattın iptali, devri ve hattını devretmesi/başka bir operatöre taşıması, tarife değişikliği durumlarında faturasına erken iptal bedeli yansır.
  • Erken iptal bedeli, kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ve paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-sms-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamıdır. Erken iptal bedeli ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  • Kontrat süresinden önce kontratı iptal edilen veya kontratını iptal etmek isteyen aboneler için Turkcell faturasına yansıyacak cayma bedeli ile kredi kartından tahsil edilecek kalan tutar mahsuplaşılacaktır.
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Paket fiyatlarına %18 KDV, ses ve SMS için %25 ÖİV, internet için %5 ÖİV dahildir.
  • Arıza/İade:
   Kampanya stoklarla sınırlıdır. Cep telefonunuzu garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde, kullanıcı hatası olmadığı takdirde herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Aksi takdirde cihazın garanti süresi sona erdiğinde ve garanti süresi devam ederken kullanıcı hatası olduğu durumlarda, teknik servisin belirleyeceği ücret müşteri tarafından ödenmelidir.
  • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
  Turkcell Kurumsal Satış
  Kurumsal Müşteri Yöneticisi
  Kapat
  Yardım ister misiniz?