Vergi No SMS

Vergi No SMS ile Ulaşamadığınız Kurumsal Müşteri Kalmasın.

Vergi No SMS

Vergi No SMS Nedir?

​​Artık Kurumsal Müşterilerimiz vergi numaralarına sahip oldukları ancak yetkililerin GSM numaralarını bilmedikleri firmaların yetkililerine Vergi No’ya SMS Servisi ile ulaşabilecek, bilgilendirme, reklam/pazarlama mesajlarını gönderebilecek.

Kurumsal müşterilerine ulaşmak isteyen tüm firmalar kullanabilir.
Kurumsal Müşterilerimiz, vergi numaralarına sahip oldukları müşterilerinin yetkililerine Vergi No’ya SMS servisi ile ulaşabilir, bilgilendirme, reklam/pazarlama mesajlarını gönderebilir.
Vergi No'ya SMS servisi, Dijital Mesajlaşma Servisleri (DMS) tarifesi altında sunulmaktadır.
Dijital Mesajlaşma Servisleri; Faturasız (Ön Ödemeli) DMS, Faturalı Taahhütsüz DMS ve Faturalı Taahhütlü DMS olmak üzere 3 ayrı şekilde fiyatlandırılır.
Dijital Mesajlaşma Servisleri tarifesi altında sunulan tüm servisleri ve fiyat tarifesini DMS web sayfasında incelemek için tıklayın.
İş ortaklarımızın güncel listesine Turkcell Partner web sitesi üzerinden "Kurumsal Servisler (B2B)" iş alanını seçerek ulaşabilirsiniz.
SMS gönderiminde Vergi Numarasına karşılık gelen numaralar Özel Şifre Yetkilisi, İrtibat Kişisi, İmza Sirküleri Yetkilisi ve Karar Vericidir. Bu yetkililerden tümüne veya seçilenlerine gönderim yapılabilir. Mesajın ulaşması için ilgili kişinin telefon numarasının Turkcell Rehber’e kayıtlı olması gerekmektedir.

Daha fazla bilgi için Kurumsal Müşteri Yöneticiniz, Turkcell Çağrı Merkezi veya Dijital Mesajlaşma Servisleri iş ortaklarımız ile irtibata geçebilirsiniz.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
SMS
 • VERGI yaz 5220’ye gönder
 • 532 ya da 0532 532 0000
  Turkcell Kurumsal Satış
  Turkcell Çözüm Ortakları

  BENZER SERVİSLER

  Kapat
  Yardım ister misiniz?