MOBİL POS / Yazar Kasa

Turkcell Mobil POS ile müşterilerinize istedikleri yerde kredi ve banka kartıyla ödeme imkanı sunun!

MOBİL POS / Yazar Kasa

MOBİL POS / Yazar Kasa Nedir?

​​Mobil ekiplerinizin sunduğu servis ve hizmetlerde, müşterilerinize kredi kartıyla ödeme yapma olanağı sunarak, hizmette bir adım öne geçebilirsiniz.​​​​

Mobil ekiplerinizin sunduğu servis ve hizmetlerde, müşterilerinize kredi kartıyla ödeme yapma olanağı sunarak, hizmette bir adım öne geçmek isteyen şirketler için ideal bir çözümdür.
 • MobilPos, müşterilerinize hizmet ulaştırma ve kredi kartıyla alışveriş sunma imkânı sağlar.
 • MobilPos, kredi kartı işlemleri müşterinin tanıklığında yapıldığından, kredi kartı bilgilerinin üçüncü şahısların eline geçme riskinin ortadan kalkmasını sağlar.
 • MobilPos sayesinde Turkcell kapsama alanı dahilinde istediğiniz yerden provizyon alınabileceği için sizin açınızdan da risksiz kredi kartı alışverişi sağlar.
 • MobilPos sayesinde daha büyük bir müşteri kitlesine hizmet verme olanağı bulursunuz.
 • MobilPos, telefon kesintilerinden ve sabit hatlardaki yoğunluktan etkilenmeden işlem yapabilme olanağı sunar.
 • MobilPos sayesinde işlem süreniz çok daha kısa sürer.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni Nesil Yazar Kasa Tarifesi
Yeni Nesil Yazar Kasa Tarifesi sayesinde abonelerimiz yeni nesil yazar kasalarında kullanmak üzere (Ödeme Kaydedici Cihaz’lar), tarifenin üzerinde bulunduğu ilgili apn'de hat başına 500 MB/ay veri ve yedekli olarak 48 saat/ay datacall kullanım hakkına sahip olacaklardır.

Mobil Pos birçok şirket tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Aşağıda verilen vergi dahil ücretler ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Yeni Nesil Yazar Kasa Tarifesi

Yeni Nesil yazarkasa tarifesi ile abonelerimiz yeni nesil yazar kasalarında kullanmak üzere (Ödeme Kaydedici Cihaz’lar), tarifenin üzerinde bulunduğu ilgili apn'de hat başına 500 MB/ay veri ve yedekli olarak 48 saat/ay datacall kullanım hakkına sahip olacaklardır.

Ücret: 25,4 TL / Ay ( KDV ve ÖİV dahil)


Notlar:

 • Sadece yeni hat açılışı olan, kurumsal M2M hatlı aboneler "yeni nesil yazarkasa tarifesi" nden yararlanabileceklerdir.
 • Farklı APN'lerdeki kullanımlar (Ör: Internet apn) müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlenecektir.
 • Abonelere ayrıca yedekli olarak 48 saat/ay geçerli data call hizmeti sunulacaktır.
 • 500 MB data ve 48 saat datacall üzerindeki kullanımlar 0,000049 TL/KB'tan ücretlenecektir.
 • Numara değişikliği, devir, faturasız hatta geçiş, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama veya fatura dönem değişikliğinde faydalar devam etmemektedir

DİĞER YAZARKASA TARİFELERİMİZ:

M2M Standart Tarifesi, "Standart YazarkasaPOS" opsiyonu

Bireysel/kurumsal tüm müşteriler için "M2M Standart" tarifesi ile birlikte " Standart YazarkasaPOS" opsiyonu ile sunulmaktadır.
Standart YazarkasaPOS opsiyonu 16,22 TL’dir. 100 MB data ve yedeklilik amaçlı 48 saat "data call" kullanımı dahildir. 48 saat sonrası data call kullanım aşım bedeli 0,239739TL/dakika'dır. 100 MB sonrası kullanım için "M2M Standart Tarife" data kademeleri geçerli olacaktır. Ücretlendirme için tıklayın.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Fiyatlar yurt içi kullanımlar için geçerlidir.M2M Ürün Tarifesi, "YazarkasaPOS" opsiyonu:

Bireysel/kurumsal tüm müşteriler için "M2M Ürün" tarifesi ile birlikte " YazarkasaPOS" opsiyonu ile sunulmaktadır.
"YazarkasaPOS" opsiyonu 20,3 TL’dir. 500 MB data ve yedeklilik amaçlı 48 saat "data call" kullanımı dahildir. 48 saat sonrası data call kullanım aşım bedeli 0,239739TL/dakika'dır. 500 MB sonrası kullanım için "M2M Ürün Tarife" data kademeleri geçerli olacaktır. Ücretlendirme için tıklayın.
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. Fiyatlar yurt içi kullanımlar için geçerlidir.

 • MobilPos, müşterilerinize hizmet ulaştırma ve kredi kartıyla alışveriş sunma imkanı sağlar. MobilPos, kredi kartı işlemleri müşterinin tanıklığında yapıldığından, kredi kartı bilgilerinin üçüncü şahısların eline geçme riskinin ortadan kalkmasını sağlar.
 • MobilPos sayesinde daha büyük bir müşteri kitlesine hizmet verme olanağı bulursunuz. MobilPos, telefon kesintilerinden ve sabit hatlardaki yoğunluktan etkilenmeden işlem yapabilme olanağı sunar.
 • MobilPos sayesinde işlem süreniz çok daha kısa sürer. MobilPos sayesinde Turkcell kapsama alanı dahilinde istediğiniz yerden provizyon alınabileceği için sizin açınızdan da risksiz kredi kartı alışverişi sağlanmış olur.
 • MobilPos çözümü, tüm kurumsal müşterilerimizin kullanımına açıktır. MobilPos’dan yararlanmak için mutlaka hizmet aldığınız bankaya başvurmanız gerekir. Abonelik başvuruları sadece bankalar aracılığı ile yapılabilir. Çalıştığınız bankanın böyle bir servisi yoksa, MobilPos servisi veren bir banka ile çalışmanız gerekir.
 • Turkcell Simpos kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • Turkcell Simpos kampanyası taahhütlü kurgu ek taahhütnamesi için tıklayınız.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
532 ya da 0532 532 0000
Turkcell Kurumsal Satış
Kurumsal Müşteri Yöneticisi

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?