Hedefli Mesaj

Kamu kuruluşlarının SMS, MMS, IVR, E-posta, Anında Cevap gibi farklı kanallarla doğru hedef kitleye, doğru zamanda, doğru mesaj ile iletişim yapmasını sağlayan Turkcell hizmetidir.

Hedefli Mesaj

Hedefli Mesaj Nedir?

Kamu kuruluşlarının metin, görsel ve ses bazlı olarak hedef müşterileri ile iletişime geçtiği, interaktivite sağladığı mobil çözümdür.

Kamu kuruluşları; HedefliMesaj sayesinde aboneler arasından telekom verilerini kriterleyerek ulaşmak istediği hedef kitleye doğru yerde, doğru zamanda ve doğru içerikle iletişime geçebilmektedir.

Hedefli Mesaj'ın kamu kuruluşlarına tanıtım ve bilgilendirme mecrası olarak satışı, mobil pazarlama ajansları ve kurumsal satış ekipleri tarafından yapılmaktadır. ​

Bilgilendirme ve tanıtım yapmak isteyen tüm kamu kuruluşları için uygundur.

  • Tüm kamu kuruluşları, herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan Hedefli Mesaj gönderebilir
  • Hedefli Mesaj ile kamu kuruluşları SMS (metin bazlı interaktif mecra) , MMS, Video (görsel bazlı interaktif mecra) , IVR (ses bazlı bazlı interaktif mecra) gönderimi yapabilirler.
  • Bu gönderimler lokasyon bazlı hedefleme yapılarak da iletilebilir
  • Gerekli kurulum ve işlemler, Turkcell Mobil Pazarlama iş ortağı tarafından sağlanır.
  • Kullanımı kolay bir arayüz üzerinden, kurumun istediği zamanda yapılabilir. Bu talebin Turkcell’e bir iş günü öncesinde gönderilmesi gerekmektedir.
  • Geri dönüşler ve kaç kişiye ulaştığı raporlanır.

Tüm kamu kuruluşları, herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan hedef kitleye tanıtımlarını gönderebilirler.

Hedefli Mesaj ürününde gönderilen adet, ürünün birim fiyatı ile çarpılarak markaya fatura edilir; ürün ve kriter (hedeflenen müşterileri profillerken kullanılan özellikler) bazlı değişiklik gösterir.

Güncel iş ortaklarımıza http://turkcell.li/gYJJ0 web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Turkcell Kurumsal Satış
Turkcell Çözüm Ortakları

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?