Daha Fazla Bilgi

İşte Yakınlarım kampanyası, Şirket İçi Paketi ya da Ofis Paketi ile birlikte kullanabileceğiniz ücretsiz bir seçenektir.

*İşteYakınlarım' da ücretlendirme periyodunuz 6 saniyedir.

İşteYakınlarım Kampanyası* ile Şirketİçi Paketi ya da Ofis Paketi (eski adıyla: Şirketİçi Mega) seçeneğiniz ile birlikte, tam 6.000 dakika şirket içi hatlarla görüşebilirsiniz.

Ayrıca İşteYakınlarım üyeliğiniz ücretsizdir. Mevcut faturanızın üzerine ek bir üyelik ücreti ödemezsiniz.

Kampanya ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için Turkcell Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz

İşteYakınlarım başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.
Diğer
 • YAKINLARIM yazıp boşluk bırakın ve şirket içi gibi aramak istediğiniz Turkcell hatları aralarında boşluk bırakarak yazın ve 2222'ye gönderin.
  • İşteYakınlarım Kampanyası ile Şirket İçi Paketi ya da Ofis Paketi (eski adıyla: Şirketİçi Mega) seçeneğiniz ile birlikte, tam 6.000 dakika şirket içi hatlarla görüşebilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz 3 bireysel Turkcell’li yakınınızı ararken de paket dakikalarınızdan kullanabilirsiniz.
  • Şirket yetkilisiyseniz (veya yetkili kişi) Turkcell Noktaları’na başvurarak veya Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni arayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
   SMS ile katılım için, YAKINLARIM yazıp boşluk bırakıp, şirket içi tarifesi gibi aramak istediğiniz seçtiğiniz Turkcell bireysel hatları aralarında boşluklarla yazarak 2222'ye göndermeniz yeterli.

  • İşteYakınlarım'daki indirimli konuşma avantajı hattınıza tanımlanan 3 bireysel Turkcell hattı ile yapılacak görüşmeleriniz için geçerlidir.

   İşteYakınlarım'ın birlikte kullanıldığı İşteHerkes, Şirket İçi ve Ofis Paketleri’nin (eski adıyla: Şirketİçi Mega) sabit ücretleri faturanıza yansımaya devam eder. Bu seçeneklerin koşulları geçerli olmaya devam eder.

   Unutmayın, indiriminiz uluslararası dolaşımda geçerli değildir. Yurt dışına çıktığınızda uluslar arası dolaşım kriterlerine göre ücret ödersiniz.
  • İşteYakınlarım, İşteHerkes, Şirket İçi Paketi, Ofis Paketi (eski adıyla: Şirketİçi Mega) ile alınabilen bir seçenektir. Bu seçenekler dışında başka bir seçenek ve/veya tarife ile birleştiremez, tek başına alamazsınız.
  • Evet, İşteYakınlarım'a geçtikten sonra da olan arama kısıtlama, kısa kodla arama gibi VPN özelliklerinden yararlanmaya devam edebilirdiniz
  • Arama kısıtlaması olan hatlar İşteYakınlarım'dan faydalanamaz. Yararlanmak istediğiniz takdirde kısıtlamanızı kaldırmanız gerekir.