Daha Fazla Bilgi

Bireysel ve kurumsal abonelerimiz gecikmiş faturalarını ödediğinde, bu faturalar sebebi ile oluşan ve henüz faturalandırılmamış olan faizler, yansıtılmadan silinecektir. Yasal takipte olmayan Turkcell abonelerine ait faturalar için kampanya 2013 ve öncesi dönemi kapsamaktadır. Aboneler, anlaşmalı tüm fatura ödeme kanallarından güncel borçlarını öğrenebilirler.


Fatura borç sorgulama ve ödeme için tıklayınız.

  • İcra takibi açılmamış faturalarınız için; Fatura dönemi 2003-2013 arasında olan toplam 100 TL’den küçük borçlarınızı ister peşin ister taksitle ödeyin, toplam bakiyenin yarısını silelim.

  • İcra takibi açılmış müşterilerimiz için; 2014 ve öncesinde açılmış icra dosyanıza ait tüm borcu ister peşin ister taksitle ödeyin dosyanızdaki bakiye faizin tamamını silelim. Uygulama kapsamında Turkcell Mağazalarından Kredi Kartı ile ödeme yapabilir, dilerseniz 0532 757 55 55 numaralı çağrı merkezimizden anlaşmalı bankaların kredi kartlarına taksitlendirme yaparak borcunuzu kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Kredi kartı bulunmayan müşterilerimiz hukuk bürolarımız ile görüşerek borçları için taksit planı oluşturabilirler.
Ne Kadar Öderim?
  • Fatura dönemi 2003-2013 arasında olan icra takibi açılmayan toplam 100 TL altı borçların tamamı, 31 Aralık 2015 tarihine kadar ödenmesi halinde “bakiye gecikme faizi” ve “anaparanın” yarısı ödenmeyecektir.
  • 2014 ve öncesinde açılan icra dosya borçlarının tamamının, 31 Aralık 2015 tarihine kadar ödenmesi halinde “bakiye gecikme faizi” ödenmeyecektir.

Diğer Kampanya Detayları
  • İcra takibinde olan faturalar için sadece faturalanmamış faiz için indirim yapılacak, müşterinin faturasındaki faiz tutarı için indirim yapılmayacaktır. İcra takibinde olmayan faturalardan %50 anapara ve faiz indirimi yapılacaktır.
  • Uygulama kapsamında taksitlendirme yapılabilir. İcra takibinde olan faturalar için yapılan taksitlendirme işleminden %4 taksit faizi alınmayacak ve “0” faizle taksit yapılacaktır. İcra takibinde olmayan faturalan için kredi kartına “0” faiz, Turkcell taksitlendirme yapılması durumunda %1 faiz uygulanacaktır.
  • Yasal süreçte olan abonelerin avukatlık ücretleri ve icra masrafları bu indirim kapsamında değildir. Tahsil edilmemiş bakiye faiz, uygulama kapsamında silinecektir.
  • Borcun ödendiği hattın dışında aynı müşterinin başka borçlu hattı yoksa, yeni tesis evrakları ile birlikte en yakın bayiye giderek hattı geri alabilir.
  • Turkcell Superonline müşterisiyseniz tıklayın.
532 ya da 0532 532 0000