Daha Fazla Bilgi

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için, “İlgileniyorum”’a basın, biz sizi arayalım.

İlgileniyorum


Turbo İnternet paketleri ile birlikte (Tablet + Turbo İnternet Paketi) oluşan aylık ödeme tutarları aşağıdaki gibidir:

500MB/ay Turbo İnternet
+ Tablet
2GB/ay Turbo İnternet
+ Tablet
5GB/ay
Turbo İnternet
+ Tablet
15GB/ay
Turbo İnternet
+ Tablet
25GB/ay
Turbo İnternet
+ Tablet
50GB/ay
Turbo İnternet
+ Tablet
Samsung Galaxy Tab 4 10.1"
41 TL51 TL 59 TL -
Samsung Galaxy Tab 4 10.1" özel indirimli teklif --- 65 TL 105 TL 175 TL
 • Tüm teklifler sadece yeni bir hat açıldığında geçerlidir.
 • Aylık ücretlere cihaz taksiti ve tercih edilen internet paket ücreti dahildir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyaya katılan abonenin paketi dâhilinde sunulan kotasını doldurması durumunda 100 MB’a kadar yapacağı kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Abone kullanıma devam eder ise her 100MB’ lık barem 5 TL olarak ücretlenmeye devam edecek, paket aşım bedeli maximum 200 TL sınırına ulaştığı zaman abonenin kullanım hızı 1 kbps’ ye düşürülecektir. Abonenin mevcut paketi yenilendiği zaman kullanım hızı açılacaktır.
 • 500MB 2, 5, 15, 25 ve 50GB TURBO paketlerinde abonelerin POP3, IMAP, SMTP protokolleri üzerinden yaptıkları e-posta veri alış verişleri paket kotalarından düşmeyecektir. Abonenin ana paketinin kotasının dolması durumunda belirtilen protokollerden yapacağı e-posta kullanımları da paket aşım ücretine tabi olacaktır
 • Yeni hatlar için yeni Tesis Vergisi, TGM Ruhsat ve TGM Kullanım vergileri faturanıza ayrıca yansıtılır.
 • 500MB 2, 5, ve 25GB TURBO paketleri arasında istenildiği kadar üst pakete geçiş ve 1 defa alt pakete geçiş yapabilirler.
 • 15, 25 ve 50 GB ile ek bedelsiz alınan Samsung Galaxy Tab 4 10.1 teklifinde üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt pakete bir kez geçilebilmektedir.
 • Abone paket değişikliği yapmak isterse geçiş yaptığı ay içerisinde ikinci aldığı paketin ücreti “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) x paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” olarak hesaplanıp faturasına yansıtılacaktır. Kampanya kapsamından halihazırda eski paketler ile faydalanmakta olan aboneler hem eski hem yeni paketlere doğru paket değişikliği yapabilir. Yeni sunulan paketlere gelecek aboneler yeni paketler arasında paket değişikliği yapabilecektir.
 • Paketlerde üst bağlantı hızı 43,2mbps olacaktır. Üst bağlantı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu hızlardan faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir.
 • Kampanyadaki cihazlar kontrat anında açılacak olan Mobil Geniş Bant veya HSCSD tipi hatlar ile alınabilir.
 • Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • "Yeni Tesis MGB Hattına İndirimli Tablet Kampanyası" kapsamında sunulan paketlerden ödenmemiş faturası olmayan, borçtan kapanmış herhangi bir hattı bulunmayan ve seçilen cihazın içinde bulunduğu kategorinin(Tablo 1) katılım koşullarını (Tablo 2) sağlayan Turkcell Kurumsal faturalı hat sahibi olan müşteriler yararlanabilmektedir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firmanız adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.
 • Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
 • Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için geçerli limit puan bilgisi aşağıdaki kampanyada yer almaktadır.
 • CihazCihaz Limit Puanı
  Samsung T532 800
  Samsung T532 özel indirimli teklif*600

*Bu puan sadece Samsung T532 ve 15GB turbo paket birlikte alındığında geçelidir.

532 ya da 0532 532 0000
Turkcell Kurumsal Satış
Turkcell Çözüm Ortakları
0532 757 22 22
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
 • Abonelerimizin kampanya kapsamındaki tabletlerden dilediğini 24 ay kampanyalı olarak alabilecekleri Kurumsal Turbo İnternet Paketi'ne Ek Bedelsiz 3G'li Tablet Kampanyasıdır.
 • Kampanyadan yeni bir mobil geniş bant internet hattı ile kurumsal müşterilerimiz kurumsal müşterilerimiz yararlanabilir.

  Samsung Galaxy Tab4 10.1 özel indirimli cihaz ve 15GB Turbo özel indirimli paketi birlikte almak isteyen kurumsal müşterilerimiz bu paket ve cihaz tekliflerini sadece bir biri ile kullanabileceklerdir. Paket ve cihaz farklı cihaz ve paketlerle kullanılamaz.

  Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında firmanız adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.
  Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir.
  Limit puan uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz.
  Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Kurumsal Turbo İnternet Paketi'ne Ek Bedelsiz 3G'li Tablet Kampanyası kapsamında sunulan cihazlar için belirlenen limit puanlar “Katılım Koşulları” bölümünde yer almaktadır.
  Limit puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir.
  Limit puanınız ile detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden, Kurumsal Müşteri Yöneticinizden, Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden ya da Turkcell İletişim merkezlerinden edinebilirsiniz. İstanbul ilinde şahıs şirketi sahibi limit puanı yeterli olmayan müşterilerimiz hiçbir ek ücret ödemeden banka kredili teklilerimizden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirler.
  Aynı NCST ile birbirine bağlı hatlar için kampanya katılım limiti 20’dir. Bu tüm cihaz kampanya ve teklifleriniz kapsamaktadır. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile de sınırlanır.
  Banka kredili tekliflerden faydalanmak isteyen müşterilerimizin TC Kimlik Numarası ile birbirine bağlı hatlarından hiçbirinin son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş borcu olmaması ve abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapatılmamış olması gereklidir. Banka kredili tekliflerin müşteriye sunulabilmesi için; müşteriden onay alınarak bilgileri bankaya gönderilecek ve bankadan gelen kredi onayına göre teklif sunulacaktır. Eğer banka müşteri bilgilerini inceleyerek kredi onay vermez ise, bu teklifler sunulamayacaktır.

 • Turkcell Mağazaları’ne, Kurumsal Çözüm Merkezlerine giderek ya da müşteri yöneticileriniz aracılığıyla talepte bulunabilirsiniz.

 • Taahhüt süresi sonunda iptal etmediğiniz sürece standart Turbo internet paketi otomatik olarak devam edecektir.

 • Mobil iletişim faturası ile ödeme seçeneğinde; kampanya kapsamında seçilen internet paketi ve aylık cihaz taksidi 24 ay boyunca faturaya yansır.
  Kampanya katılımı için yeni hat tesis edilmesi durumunda paket ücretinden ayrı olarak ilk 12 ay “Yeni Hat tesis ücreti” 3,67 TL/Ay ve “TGM Ruhsat” bedeli 1,50 TL/Ay faturanıza yansıtılacaktır. Kullanımınız süresince ayrıca “TGM kullanım” bedeli 1,50 TL/Ay faturanıza yansıtılacaktır.

 • 500MB Turbo2GB Turbo5GB Turbo15GB Turbo15GB Turbo özel indirimli*25GB Turbo
  5 TL 15 TL 23 TL53 TL41 TL* 103 TL


  Bu fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

  *15B Turbo özel indirimli paket sadece Samsung Galaxy Tab 4 10.1 özel indirimli teklifi ile ve yeni açılan bir hat ile kampanyaya katılabilmektedir.

 • Paketinizin %80’ini kullandığınızda ve paketiniz bittiğinde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Kalan haklarınızı KALAN yazıp 2222'ye ücretsiz kısa mesaj atarak öğrenebilirsiniz veya tabletinizden internete bağlandığınızda, Turkcell kurumsal web sayfasına bağlanarak "Online işlemler" tabının altında yer alan "Data Sorgulama" kısmından "Yararlanmakta olduğunuz paket ve paketinizde kalan kullanım miktarınız"a ulaşabilirsiniz.

 • Kampanyaya katılan abonenin paketi dâhilinde sunulan kotasını doldurması durumunda 100 MB’a kadar yapacağı ek kullanımlar 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Abone kullanıma devam eder ise her 100MB’ lık barem 5 TL olarak ücretlenmeye devam edecek, paket aşım bedeli maximum 200 TL sınırına ulaştığı zaman abonenin kullanım hızı 1 kbps’ ye düşürülecektir. Abonenin mevcut paketi yenilendiği zaman kullanım hızı açılacaktır.

 • Kampanya kapsamındaki tekliflerden, Samsung Galaxy Tab 4 10.1 özel indirimli cihaz ile birlikte alınan 15 GB Turbo özel indirimli teklifi dışında, kampanyanız devam ederken dilerseniz sınırsız kez üst pakete geçebilirsiniz. Sadece bir defaya mahsus alt paketlere geçiş yapabilirsiniz.

  Samsung Galaxy Tab 4 10.1 özel indirimli cihaz ile birlikte alınan 15 GB Turbo özel indirimli teklifinde başka pakete geçiş yapılamamaktadır.
  Paket değiştirebilmeniz için ödenmemiş faturanızın bulunmaması ve kampanya başlangıcından itibaren 1 aylık sürenin geçmesi gerekir.
  Aynı ay içerisinde tek bir kez paket değişikliği yapabilirsiniz. Paket değiştirme işleminizi, yeniden sözleşme imzalamadan Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden yapabilirsiniz.

 • Kontratlı tekliflerde seçtiğiniz internet paketinizi kampanyanızın başlamasıyla beraber kullanabilirsiniz.

 • İnternet paketindeki değişiklik talebi sisteme tanımlandığı anda geçilmek istenilen paket olan 5 GB'lık paket hatta tanımlanır ve paket değişikliğinden sonraki ilk fatura kesim tarihine kadar hem mevcut paket (2GB) hem de geçilen yeni paket (5GB) kapsamındaki toplam mobil internet faydası kullanılabilir. Eski paketin tam ücreti ile yeni paketin “(yeni paketin bir fatura dönemlik ücreti/ilgili ayın gün sayısı X Yeni paketin Hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı)” şeklinde hesaplanarak bulunacak ücreti paket değişikliği yapıldıktan sonraki ilk Mobil İletişim Hizmet Faturasına yansıtılacaktır. Bir sonraki fatura dönemi itibarı ile geçiş yapılan paket ilgili hatta tanımlanmaya devam eder ve ilgili dönem faturasına paketin tam ücreti yansır

 • İnternet paketindeki değişiklik talebi sisteme tanımlandığı anda geçilmek istenilen paket (2 GB) hatta tanımlanır ve paket değişikliğinden sonraki ilk fatura kesim tarihine kadar hem mevcut paket (5 GB) hem de geçilen yeni paket (2 GB) kapsamındaki toplam mobil internet faydası kullanılabilir. Eski paketin tam ücreti ile yeni paketin “(yeni paketin bir fatura dönemlik ücreti/ilgili ayın gün sayısı X Yeni paketin Hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı)” şeklinde hesaplanarak bulunacak ücreti paket değişikliği yapıldıktan sonraki ilk Mobil İletişim Hizmet Faturasına yansıtılacaktır. Bir sonraki fatura dönemi itibarı ile geçiş yapılan paket ilgili hatta tanımlanmaya devam eder ve ilgili dönem faturasına paketin tam ücreti yansır.

 • Abone paketi almak istediği zaman paket anında aktif edilecektir ve paket ücreti “(paket ücreti/ilgili ayın gün sayısı) paketin hatta aktif tanımlı olduğu gün sayısı” şeklinde hesaplanarak ilk faturasına yansıtılacaktır. Paketin alındığı ilk fatura dönemi sonrasında paket fatura kesim tarihi dikkate alınarak yenilenecektir ve faturasına paketin tam ücreti yansıtılacaktır

 • Ödeme tipi ve devir işlemlerinde devam etmez, numara değişikliğinde eder.

 • Kampanya bitiminde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

 • Cihazınızı en kısa sürede yetkili bir teknik servise götürmelisiniz. Cihaz garanti kapsamında, tamir edilecektir. Cihazınızı garanti kapsamındayken servise götürdüğünüzde herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti kapsamı dışındaki, kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalarda ise Yetkili Teknik Servis’in belirleyeceği tutarı ödemelisiniz.

 • İptal talebi verdiğiniz zaman kampanyanız iptal olur.
  Kampanya kapsamında satın alınan hattın kampanya süresi içinde iptal edilmesi, kampanyadan ayrılmak istenmesi, hattın başka operatöre taşınması, faturasının son ödeme tarihinde ödenmemesi, hattın borcundan dolayı kullanıma kapatılması veya ödeme tipi değişikliği hallerinde, bir sonraki ay erken iptal ücreti yansıtılacaktır.
  Cihaz için erken iptal ücreti: Kampanya kapsamında sağlanan vergiler dahil cihaz taksit tutarının, sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar tahsil edilmeyen kısmı ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.
  Tarife/Data/SMS paketi için erken iptal ücreti: Paketin tanımlandığı tarihten sözleşmenin feshedildiği tarihe kadar Turkcell tarafından verilen ses-sms-data faydaları için sağlanan indirim bedelleri toplamı veya eğer bu tutara göre abone lehine olacaksa söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihten taahhüt süresi bitimine kadar Turkcell’e ödenmesi gereken ses-sms-data faydalarının KDV, ÖİV dahil aylık paket bedelleri toplamı cezai bedel olarak ilgili her bir Hattımızın Kampanyanın iptalinden sonraki ilk Mobil İletişim ilgili hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.


  Mobil İnternet Paket SeçenekleriKDV, ÖİV dahil her bir fatura dönemi için yansıtılacak mobil internet paketi bedeliKDV, ÖİV dahil her bir fatura dönemi için yansıtılacak mobil internet paketi indirim Bedeli
  500MB Turbo5 TL (BeşTürkLirası)
  20 TL (YirmiTürkLirası)
  2GB Turbo15 TL (OnBeşTürkLirası)
  30 TL (OtuzTürkLirası)
  5GB Turbo23 TL (YirmiÜçTürkLirası)
  32 TL (OtuzİkiTürkLirası)
  15GB Turbo53 TL (ElliÜçTürkLirası)
  42 TL (KırkİkiTürkLirası)
  15GB Turbo özel indirimli41 TL(KırkBirTürkLirası)54 TL (ElliBirTürkLirası)
  25GB Turbo103 TL (YüzÜçTürkLirası)52 TL (ElliİkiTürkLirası)