Daha Fazla Bilgi

Esnaf Paketi’ne 24 ay taahhüt veren tüm esnaflarımız 29 TL’lik pakete ilave olarak ayda sadece 5 TL ödeyerek Nokia C1-01 alabilirler.

Esnaf Paket’ine 24 ay abonelik taahhütü veren Turkcellliler Esnaf Paketi’ni 34 TL’den %35 indirim alarak 22 TL’ye ve Nokia c1-01 cihazını 24 aylık kurguyla ayda 12 TL’ye alabilecektir.

Esnaf Paketi ile 900 dakika sabit hatlarla, 300 dk. Turkcell, 300 dk. grup içi ve 300 dk. her yöne görüşebilirsiniz.

Fiyatlara %25 ÖİV ve %18 KDV dahildir.

Kampanyada cihazlar stoklarla sınırlıdır.

Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Bu kampanyadan sadece son 30 gün içerisinde yeni kurumsal hat alan, başka operatördeki numarasını Turkcell'e taşıyan, Turkcell bireyselden kurumsala devrolan ve Esnaf Paketi'ne başvuran aboneler yararlanabilir. Son 6 aylık fatura toplamı 170 TL’nin altında olan veya Turkcell’de 12 aydan daha kısa süreli kaydı bulunan müşteriler cihaz taksitlerinin ilk 12 ayının kredi kartlarına yansıtılması şartıyla kampanyaya dahil olabilir.
Kampanya bitiminde indirimsiz olarak Esnaf Paketi'nden devam edilecektir.
532 ya da 0532 532 0000
Diğer
 • Esnaf Paketi’ne yeni katılan Turkcellliler, 29 TL’lik Esnaf Paketine 24 ay taahhüt verdiğinde tarifesine ek olarak ayda 5 TL ödeyerek Nokia C1-01 sahibi olabilirler.

 • Turkcell Mağazalarına veya Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezlerine başvuruda bulunarak abone olunabilir.

 • Bu kampanyadan sadece son 30 gün içerisinde yeni kurumsal hat alan, başka operatördeki numarasını Turkcell'e taşıyan, Turkcell bireyselden kurumsala devrolan ve Esnaf Paketi'ne başvuran aboneler yararlanabilir.

 • Evet. Cihazı kaybetseniz bile kampanya süresi sonuna kadar faturanıza aylık kampanya bedeli yansımaya devam eder.

 • Esnaf paketinden yararlanabilmeniz için geçerli Esnaf Belgelerinden* biri ile birlikte Turkcell Mağazaları'ne ya da Kurumsal Çözüm Merkezleri'ne başvuruda bulunmanız yeterli.

  *Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu’na (TESK) kayıtlı bir üye olduğunuzu belgeleyen, bağlı bulunduğunuz Esnaf Odası’ndan verilen Esnaf Kimlik Kartınızı göstererek ya dahttp://esnaf.sanayi.gov.tr sitesinden sorgulanarak alınacak internet çıktısı ile Turkcell İletişim Merkezlerive Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden Esnaf Paketi’ne başvuruda bulunabilirsiniz.

 • Her bir hat için 1 kez faydanabilirsiniz.

 • Paketin süresi sona ermeden kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda ve/veya taahhütnamede belirtilen her bir mobil hattı başka bir mobil operatöre taşındığı durumda söz konusu aykırılığın gerçekleştirildiği aya kadar alınmış olan indirimler ve taahhüt süresi bitimine kadar ödenmesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksitleri toplamı cezai şart olarak Mobil hizmet faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde bir kerede yansıtılır.

 • Numara değişikliğinde, sözleşmeniz yeni numaraya devredilerek devam eder.

  Kayıtlı numaralar arasında kampanya devri yapılamamaktadır.

 • Alınan cihazın bozuk çıkması durumunda, cihazın yetkili bir teknik servise götürülmesi gerekir.

  Kampanya kapsamındaki cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş 'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Turkcell' in kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kampanya ile sunulan hizmetin, haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanılması durumunda, Turkcell abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, kampanyadan yararlanmaya sınır getirme, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

 • Esnaf paketleri başvurunuz aktiflenir aktiflenmez kullanılmaya başlar, fatura kesimini beklemezsiniz.

  Esnaf Paketi’ne başvuruda bulunan müşterilerimizin paketleri, abone iptal başvurusunda bulunmadığı sürece her ay otomatik olarak yenilenir.

  Esnaf Paketleri sadece Meslek Tarifesi ile birlikte alınabilir, Meslek Tarife ücretlendirmesi heryöne 30 kuruş/dakikadı. Esnaf Paketi dahilindeki konuşma süreleri sona erdiğinde, paket aşım süreleri Meslek Tarifesi 30 kuruş/dakika üzerinden ücretlendirilir.

 • Kalan dakika bilginizi, KALAN PAKET yazıp, 2222'ye göndererek öğrenebilirsiniz.

 • Pakette kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devrolmaz.

 • Konferans görüsmesi yaptığınızda ya da ödemeli aramalarınızda paketteki dakikalarınızdan kullanabilirsiniz.

 • Fatura borcu olup statüsü aktif olan Kurumsal Hatlar paketi alabilir. Fatura borcu olan bireysel hat kullanıcısı hatlar öncelikle kurumsala devir için borçlarını kapatmalıdır ve kurumsal hat kullanmaya başladıktan sonra Esnaf Paketi alabilmektedir.

 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen yansıtılır.

  Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

  Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir.

  Kampanyaya katılan müşterilerimizin 24 aylık taahhüt süresince kampanya ya da tarifeden çıkmaları, hatlarını kapatmaları, iptal etmeleri, devretmeleri, fatura dönem değişikliği yapmaları veya diğer operatöre geçmeleri halinde taahhütnamede hat başına belirlenen erken iptal ücreti ilk faturalarına uygulanır. Bu erken iptal ücreti, kampanya ile alınan indirim bedelinin müşterimizin kampanyadan yararlandığı ay sayısı ile çarpımı ve kalan cihaz taksitlerin toplamı kadardır.

  Esnaf Paketinde yapılan fiyat değişikliklerinden, 24 ay taahütlü kampanyalı müşterilerimiz de etkilenecektir, güncel paket fiyatı üzerinden %35 indirim almaya devam edeceklerdir.

  Turkcell bilgilendirme yapmak koşulu ile tarife ve kampanyalarının fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Turkcell'in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.