Turkcell Mesaj Üssü

Mesaj Üssü'ne üye olun, müşterilerinizle aranıza kimse girmesin!

Turkcell Mesaj Üssü

Turkcell Mesaj Üssü Nedir?

Mesaj Üssü, toplu mesajlaşma hizmeti almak isteyen tüm iş yeri ve bireylerin, toplu mesajlaşma üyeliği, paket satın alma, mesaj başlığı talebi, Toplu SMS ve Turkcell Zengin İçerikli Mesaj gönderimi, gönderim raporlama gibi tüm işlemlerini online ve tek bir yerden yapabildikleri bir toplu mesajlaşma platformudur.

Müşterilerine düşük maliyetle, kolay bir şekilde ulaşmak isteyen tüm küçük ve orta ölçekli işletmeler veya kendi isimleriyle toplu mesaj atmak isteyen ( örn; avukat, doktor) meslek grupları için uygun bir çözümdür. Ayrıca kendi mesajını istediği an istediği gibi oluşturmak ve gönderim süresini istediği gibi belirlemek isteyen tüm müşterilerimiz için idealdir.

Mesaj Üssü ile toplu mesajlaşma üyelik sürecinizi, mesaj başlığı taleplerinizi ve belge yüklemelerinizi tek bir tık ile gerçekleştirebilir, size sunulan örnek mesaj başlıklarından seçerek onay sürecini beklemeden hemen toplu mesaj göndermeye başlayabilirsiniz. Zahmetsiz bir şekilde paket alabilir, mesaj gönderimlerinizi dilediğiniz zaman oluşturabilir, gitmesini istediğiniz zaman aralıklarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesajlar için iletim bilgisi ve gönderim yaptığınız müşteri listesine dair detaylı raporlamaya da Mesaj Üssü’nden ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimiz pazarlama faaliyetlerini düşük bütçelerle yaparak, daha fazla kişiye ulaşabilir, müşteriyle olan iletişimlerini kendi belirledikleri zamanlarda kolay bir şekilde yönetebilirler.

Mesaj Üssü’ne kurumsal veya bireysel hattınızdan üye olmak ücretsizdir. Abone olduğunuz anda denemeniz için hesabınıza ücretsiz 50 SMS hakkı yüklenir. Kullanıma devam etmek için Mesaj Üssü Paketi satın alabilirsiniz. Güncel paket fiyatlarını https://mesajussu.turkcell.com.tr adresinden görebilirsiniz.

Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Kredi kartınız ile, hattınızın faturasına yansıtarak veya hattınızdaki TL'lerden düşecek şekilde Mesaj Üssü Paketi satın alabilirsiniz.
  • Mesaj Üssü paketleri 12 ay içerisinde kullanılmalıdır.
  • 12 ay içerisinde kullanılmayan SMS kredileriniz silinecektir. 12 ay içinde yeni bir Mesaj Üssü Paketi satın almanız durumunda, kalan tüm kredilerinizin geçerlilik süresi 12 ay sonrasına kadar uzayacaktır.
  • Her SMS gönderimi 1 SMS tüketmektedir.
  • Her ZİM/MMS gönderimi 2 SMS tüketmektedir.
  • Başarılı olarak iletilmeyen SMS’ler kredilerinizden düşülmez.
Diğer
https://mesajussu.turkcell.com.tr

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?