Mobil Santral

Şirketlerin santral ihtiyacını, cep telefonu kolaylığıyla sağlayan iş çözümüdür.

Mobil Santral

Mobil Santral Nedir?

​​Şimdi santral servisinin ayrıcalığı cep telefonu kolaylığıyla Kurumsal müşterilerimiz için Turkcell’de buluşuyor.

Holdingler, orta ve büyük çaplı firmalar kullanmaktadır. Şirket içi/dışı pratik iletişim aracı olarak öne çıkar. Ayrıca, Satış sonrası hizmetler için de kullanılır.

Kurumsal Yönetici Paketi, Rehber ve Çalışan Yönetimi, Çağrı Grubu Tanımlama, Anons Yönetimi, Santral Menusu Oluşturma, Gece Modu etkinleştirme, Çağrı Filtreleme, Görünen Numara Değişikliği özellikleriyle öne çıkar.

Hat başına aylık 4TL’dir.

  • Mobil Santral abonelik ücreti 75 TL'dir. Abonelik ücreti sadece abonelik başlangıcında bir seferlik alınır. Servisin tanımlandığı kurumsal hat başına, aylık 4 TL servis ücreti vardır.
  • Mobil Santral aylık servis bedeli ilk fatura dönemi sonrası başlar ve ikinci faturaya yansıtılır. Abonelik başladıktan sonra 30 gün içinde abonelik iptali yapılması durumunda, 75 TL olan abonelik ücreti faturaya yansımaz.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

  • Santral sistemlerinde kullanılan yüksek teknolojiyi, cep telefonunun sağladığı özgürlükle birleştiren bir sanal santral servisidir. Üstelik herhangi bir donanım, yazılım, tesisat ve teknik bakıma ihtiyaç yoktur.
  • Mobil Santral numaranızı seçtikten ve abonelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra, Mobil Santral’e çalışanlarınızın kurumsal GSM numaralarını kaydedersiniz. Aktivasyon hemen yapılır. Artık gelen çağrılar mobil iş grupları veya tekil kullanıcılara bağlıdır. Bu mobil telefon yönlendirmesi için sabit hatlara ücret ödemeyeceğiniz anlamına gelmektedir.
  • Her çalışanın, mobil veya masa üstü GSM telefonu olarak bir telefonu vardır. Bu telefonlar, zorluk çekmeden en son teknolojiye sahip bir santralin bütün özelliklerini sağlayan, kullanımı kolay, GSM tabanlı bir telefon santraline bağlıdır.
  • Aramalar mobil santral üzerinden, çalışanın kurumsal GSM numarasına ekstra bir ücretlendirmeye tabi tutulmadan gelir.
  • Mobil Santral ile çalışanlar, çağrılara cevap vermekte daha az zaman harcar ve müşterileriniz ilk aramalarında size ulaşabilir.
  • Mobil Santral, tek ofis telefon sisteminiz olabilir veya mobil iş gücünüze bağlanmak için mevcut ofis santralinize ilave olarak kullanılabilir.
  • Mobil santral numarası olarak verilen numara için sim kart gönderimi yapılmaz. bu nedenle mobil santral numarası olarak verilen santral numarası için sim kart değişiklik işlemi yapılmaz
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
532 ya da 0532 532 0000
Turkcell Kurumsal Satış

BENZER SERVİSLER

Kapat
Yardım ister misiniz?