Daha Fazla Bilgi

 • TL Hediyeli Tanışma Seti kampanyasından yararlanan müşterilerimizin hatları, içinde 35TL + 3GB hediyesi ile açılacak. Hediye 35 TL; konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servis kullanımlarında geçerlidir. 3GB internet hediyesi, 1 ay boyunca yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir.
 • Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 6 ay içinde, aylık tek seferde 20 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 20 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına ilgili işlem için 1 GB daha hediye edilecek.
 • 10.08.2018 itibarıyla TL hediyeli tanışma seti alan müşterilere, açılış anında 24,48TL'lik Tanışma Seti Hizmet Bedeli kesilecektir. Tanışma Seti Hizmet bedelinin 1,5GB lık haftalık internet hediyesi olacak bu hediye açılış anında müşterinin hattına otomatik olarak yüklenecek ve 1 hafta boyunca yurtiçinde kullanılabilecektir. Hediye 1,5GB haftalık internet bittiğinde müşteri ek bir paketi yoka 2kr/100KB olarak ücretlendirilecektir.
 • Tanışma Seti Hizmet bedeli şu uyruklar için alınmayacaktır: Afganistan, Andora, Angola, Anguila, Antigua ve Barbuda, Arnavutluk, Aruba, Azerbaycan, Aziz, Lucia, Bahama, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belize (İngiliz Hondurası), Benin, Bermuda, Beyaz Rusya, Bolivya, Bosna, Hersek, Botsvana, Brezilya, Brunei , Bulgaristan, Burkina, Faso, Burundi, Butan, Cezayir, Cibuti, Curacao, Çad, Dominik, Cumhuriyeti, Dominika, Egypt, Ekvador, Ekvator, El, Salvador, Endonezya, Eritre, Ermenistan, Estonya, Etyopya, Faroe, Adaları, Fiji, Fildişi, Sahili, Filipinler, Filistin, Gabon, Gambiya, Gana, Ghana, Gine, Gine-Bissau, Grenada, Guatemala, Güney, Afrika, Güney, Sudan, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Honduras, Irak, Jamaika, Jersey, Adası, Kamboçya, Kamerun, Kanal, Adaları, Karadağ, Karadağ(Sırbistan&Karada;ğ), Kayman, Adaları, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kiş Adası, KKTC, Kolombiya, Komorlar, Kongo, Kongo Cumhuriyeti, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Kosta, Rika, Kuzey, Kore, Küba, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Liechtenstein, Litvanya, Lübnan, Madagaskar, Makao, Makedonya, Malawi, Maldivler, Malezya, Mali, Malta, Marshall, Adaları, , Martinik, Meksika, Moğolistan, Moldova, Monako, Mongolya, Namibya, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Panama, Reünyon, Romanya, Ruanda, Sırbistan, Sierra, Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Solomon Adaları, Somali, Sri Lanka, St. Kitts, Nevis, St. Lucia, Surinam, Suriye, Svaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan, Togo, Trinidad, Tobago, Tunus, Turks, Caicos Adaları, Türkiye, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Uruguay, Venezuela, Vietnam, Yeni, Zelanda, Yugoslavya, Zambiya, Zimbabve
 • Hediye 35 TL, mobil ödeme, telsiz kullanım vergisi ve bağış servislerine yapılan ödemelerde kullanılamayacaktır.Kampanyadan yararlanan müşterilerin, hat açılışından sonra konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servisler için yaptıkları toplam harcama tutarı 35 TL’ye ulaşıncaya kadar, hatlarından Telsiz Kullanım vergisi çekilmeyecek, hatları ile mobil ödeme ve bağış servisi kullanımı yapamayacaklar. Kampanyaya katılan müşterilerin hatları ile yaptıkları ses, SMS, internet ve katma değerli servis harcamaları 35 TL’ye ulaştığında, hatlarından mobil ödeme ve bağış servislerini kullanabilecekler.
 • Kampanya dahilindeki hediye internet faydaları yurt içinde, 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu 100 KB şeklindedir. Hediye internet paketlerinin bitiminde, müşteriler, internet için 2 kr/100 KB şeklinde ücretlendirilir.
 • Bu kampanya kapsamında kazanılan TL'lerle yapılacak TL transferlerinde, TL transfer servisinin şartları geçerlidir.
 • Kampanya dahilinde yüklemeye bağlı aylık 1 GB internet faydasından 27.04.2016 ve sonrasında Hazır Kart almış müşteriler yararlanabilecektir. 27.04.2016 öncesi kampanyaya katılmış müşteriler, hat açılışını takip eden 6 ay içinde, aylık tek seferde 20 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 20 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında ilgili işlem için hatlarına 1GB hediye yüklenmeye devam edecektir. 1GB hediye faydası, hat açılışını takiben, her ay bir kere olmak üzere 6 ay boyunca 6 kez kazanılabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

 • Yeni bir hat alıp Hazır Kart’a gelen müşterilerimiz yararlanabilir.

 • Kampanyaya başvuru için sms gerekmemektedir.

 • Yeni bir hat alıp Hazır Kart’a gelen müşterilerimiz yararlanabilir.

 • TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası'ndan yararlanan müşterilerimizin hatları, içinde 35 TL+ 3GB internet hediyesi ile açılacak. Üstelik kampanyadan yararlanan müşterilerimiz, hat açılışını takip eden 6 ay içinde, aylık tek seferde 20 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 20 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına 30 gün boyunca geçerli 1 GB daha hediye edilecek. Müşteri 1 GB faydasını 6 ay boyunca, ayda 1 kez olmak üzere, 6 kez kazanma şansına sahip olabilir. 01.06.2016 itibarıyla hat açılışını takip eden 6 ay boyunca yüklemeye veya paket satın almaya bağlı kazanılan fayda, Askercell Servisi aboneleri için değiştirilmiştir. Askercell Servisi abonelerine 1 GB internet yerine yurtiçinde her yöne 30 gün boyunca geçerli 100 dakika hediye edilecektir. 26.04.2016 – 01.06.2016 tarihi arasında TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası ile yeni bir Turkcell Hazır Kart alarak Turkcell’e gelen müşteriler de eğer aylık tek seferde 20 TL ve üstü TL yükleme veya bayi POS kanalından 20 TL ve üstü tutarda paket satın alınma anında Askercell Servisi abonesi iseler 01.06.2016 tarihinden itibaren 1 GB yerine 100 Dk kazanacaklardır. Müşteriler, yüklemeye bağlı kampanya faydasından, 6 ay boyunca her ay 1 kere olmak üzere 6 ay boyunca maksimum 6 kere faydalanabilmektedir. Hediye 35TL, mobil ödeme, telsiz kullanım vergisi ve bağış servislerine yapılan ödemelerde kullanılamayacaktır.TL hediyeli tanışma seti kampanyasından yararlanan müşteriler, hat açılışından sonra konuşma, sms, internet ve katma değerli mobil servisler için yaptıkları toplam harcama tutarı 35TL’ye ulaşıncaya kadar, hatlarından Telsiz Kullanım vergisi çekilmeyecek, hatları ile mobil ödeme ve bağış servisi kullanımı yapamayacaklar.

  10.08.2018 itibarıyla TL hediyeli tanışma seti alan faturasız müşterilere, açılış anında 24,48TL'lik Tanışma Seti Hizmet Bedeli kesilecektir. Tanışma Seti Hizmet bedelinin 1,5GB lık haftalık internet hediyesi olacak bu hediye açılış anında müşterinin hattına otomatik olarak yüklenecek ve 1 hafta boyunca yurtiçinde kullanılabilecektir. Hediye 1,5GB haftalık internet bittiğinde müşteri ek bir paketi yoka 2kr/100KB olarak ücretlendirilecektir.

  Tanışma Seti Hizmet bedeli aşağıda belirtilen uyruklar için alınmayacaktır.
  Afganistan, Andora, Angola, Anguila, Antigua ve Barbuda, Arnavutluk, Aruba, Azerbaycan, Aziz, Lucia, Bahama, Bahreyn, Bangladeş, Barbados, Belize (İngiliz Hondurası), Benin, Bermuda, Beyaz Rusya, Bolivya, Bosna, Hersek, Botsvana, Brezilya, Brunei , Bulgaristan, Burkina, Faso, Burundi, Butan, Cezayir, Cibuti, Curacao, Çad, Dominik, Cumhuriyeti, Dominika, Egypt, Ekvador, Ekvator, El, Salvador, Endonezya, Eritre, Ermenistan, Estonya, Etyopya, Faroe, Adaları, Fiji, Fildişi, Sahili, Filipinler, Filistin, Gabon, Gambiya, Gana, Ghana, Gine, Gine-Bissau, Grenada, Guatemala, Güney, Afrika, Güney, Sudan, Gürcistan, Haiti, Hırvatistan, Hindistan, Honduras, Irak, Jamaika, Jersey, Adası, Kamboçya, Kamerun, Kanal, Adaları, Karadağ, Karadağ(Sırbistan&Karada;ğ), Kayman, Adaları, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kiş Adası, KKTC, Kolombiya, Komorlar, Kongo, Kongo Cumhuriyeti, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kosova, Kosta, Rika, Kuzey, Kore, Küba, Lesotho, Letonya, Liberya, Libya, Liechtenstein, Litvanya, Lübnan, Madagaskar, Makao, Makedonya, Malawi, Maldivler, Malezya, Mali, Malta, Marshall, Adaları, , Martinik, Meksika, Moğolistan, Moldova, Monako, Mongolya, Namibya, Nepal, Nijer, Nijerya, Nikaragua, Orta Afrika Cumhuriyeti, Özbekistan, Pakistan, Panama, Reünyon, Romanya, Ruanda, Sırbistan, Sierra, Leone, Singapur, Slovakya, Slovenya, Solomon Adaları, Somali, Sri Lanka, St. Kitts, Nevis, St. Lucia, Surinam, Suriye, Svaziland, Şili, Tacikistan, Tanzanya, Tayland, Tayvan, Togo, Trinidad, Tobago, Tunus, Turks, Caicos Adaları, Türkiye, Türkmenistan, Uganda, Ukrayna, Uruguay, Venezuela, Vietnam, Yeni, Zelanda, Yugoslavya, Zambiya, Zimbabve

 • Hattınız kullanıma açıldıktan kısa bir süre sonra kampanya faydası hattınıza otomatik yüklenir. Hattınızın kullanıma açılması için 8090'ı ücretsiz arayabilirsiniz.

 • Kampanya kapsamında kazandığınız TL faydalarını dilediğiniz zaman ve dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

 • Hesabınızdaki TL bittiğinde uyarı verilecektir. Kampanyaya özel bir uyarı bulunmamaktadır.

 • Kampanya kapsamında kazanılan TL’lerin bir geçerlilik süresi bulunmamaktadır.

 • Hayır, geçerli olmaz.

 • Kampanyadan yararlanacak kişi sayısına ilişkin bir sınır yok.

 • İPTAL TL TANISMA yazıp 2222’ye gönderin.

 • Kampanyadan kazanılan faydalar özel servis aramalarında, kısa numaralarda ve 444’lü aramalarda geçerlidir.

  Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalarla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 • Devir, numara taşıma ve ödeme tipi değişikliğinde iptal olur, numara değişikliğinde devam eder.

 • Bu kampanya kapsamında kazanılan TL'lerle yapılacak TL transferlerinde, TL transfer servisinin şartları geçerlidir.

 • Kampanya kapsamında kazanılan TL, hattınıza yüklediğiniz TL’ler ile benzer özelliklere sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılan TL’leri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kapat
Yardım ister misiniz?