Turkcell Ofis Sabit Ses

Turkcell Superonline VoIP

VoIP ile firmanızın tüm telefon görüşmelerini, Turkcell Superonline altyapısı üzerinden daha ekonomik tarifelerle gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanabilen, esnek çözümlerin, avantajlı paket seçenekleriyle sunulduğu VoIP hizmetinin uygulaması, “kurulum”, “bakım/onarım” ve “müşteri ilişkileri yönetimi” gibi tüm süreçleri Turkcell Superonline tarafından gerçekleştirilir. VoIP ile telefon görüşmelerinize ait raporları; aranan numara, arama yönü, arama süresi ve arama ücretleri gibi detaylarla alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

A ve B Tipi PSTN

Sabit telefonunuzla yaptığınız aramaları Turkcell Superonline santraline yönlendirerek %30'u aşan indirimlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Sabit Numara Taşıma

Artık mevcut sabit telefon numaranızı Turkcell Superonline’a taşıyabilir, numaranızı değiştirmeden Turkcell Superonline’ın avantajlı telefon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Süper Numara

Turkcell Superonline’dan alacağınız 0850 ile başlayan Süper Numara ile herhangi bir sabit ücret ödemeden telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz, Internetin olduğu yerlerden, taşınmanız durumunda numaranız değişmeden, yüksek ses kalitesi ve uygun fiyatlarla telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Turkcell Superonline IP CENTREX

Turkcell Superonline müşterileri artık santral yatırımı yapmak zoruında değil. Tüm santral (PBX) özelliklerini şirketlerinin tüm noktalarına götürmek için Turkcell Superonline merkezi santral (IP CENTREX) servisleri ile götürebilir ve hem ilk yatırım maliyetlerinde, hem de bakım onarım hizmetlerinde ciddi tasarruf ve zaman kazanırlar.

Detaylı Bilgi

Sayfayı kaydırın