loading

Bilgiler Alınıyor

Gerçek Zamanlı Altyapı

​Gerçek Zamanlı Altyapı yaklaşımı, şirketlerin kurmaları zorunlu olan iletişim ve bilgi işlem altyapılarını, yatırım yapmadan, servis modeliyle yönetmelerini sağlıyor. Şirketler altyapılarını sadeleştirilerek ve servis sağlayıcılara taşıyarak, maliyet avantajının yanı sıra gerçek zamanlı yönetebilecekleri daha kaliteli ve esnek teknolojik altyapıya kavuşuyor. 

Gerçek Zamanlı Altyapı

Diğer 29/01/2016

​Turkcell ve Superonline ile siz de altyapınızı gerçek zamana taşıyarak, gerçek zamanlı şirket dünyasına adım atın!​​

Metroethernet  

Metroethernet

​Lokasyonlarınız arasında artan veri aktarım ve iletişim ihtiyacını uçtan uca tesis edilen, indirme ve yükleme için aynı bant genişliğini sunan Metroethernet hattı ile karşılayabilirsiniz. 
Böylece lokasyonlarınız arasında esnek bant genişliğinde, yüksek performanslı ve güvenli veri iletişimi sağlarsınız.

Detaylı Bilgi

 MPLS VPN  

MPLS VPN

MPLS VPN ile büyüyen yapınız bünyesindeki farklı lokasyonlarınız arasında size özel ve güvenli bir sanal ağ kurulur.
 
Böylece verinizin hızlı, güvenli ve sürekli aktarımının yanı sıra sanal ağ trafiğinizi önceliklerinize göre düzenleyerek iş sürekliliği ve kullanıcı memnuniyeti sağlarsınız.

Detaylı Bilgi

Sunucu Barındırma  

Sunucu Barındırma

Sayısı gittikçe artan sunucularınızın yönetimi için kaynaklarınızın önemli bir kısmını ayırmak yerine, Turkcell Superonline’ın uluslararası standartlara uygun Veri Merkezilerinden hizmet alabilirsiniz. 

Böylece sunucularınız için güvenli ve kesintisiz hizmet alırken, enerji, güvenlik ve bakım masraflarınızı en aza indirgersiniz.

Detaylı Bilgi

Sanal Veri Merkezi ve Sanal Sunucu  

Sanal Veri Merkezi ve Sanal Sunucu

Büyüyen verinizin ve artan performans ihtiyacınızın yönetimi için yüksek donanım maliyetleri ve uzun bekleme sürelerine katlanmak yerine, Sanal Veri Merkezi ve Sanal Sunucular ile esnek bir altyapı yönetirsiniz. 

Böylece değişen sunucu altyapı ihtiyacınıza göre kapasitenizi gerçek zamanlı olarak ayarlayar, kesintisiz hizmet sunar, ön yatırım ve yazılım maliyetlerinizi en aza indirgersiniz. 

Detaylı Bilgi

Olağanüstü Durum Merkezi  

Olağanüstü Durum Merkezi

​Turkcell Superonline Olağanüstü Durum Merkezi hizmeti ile yedeklenen sunucularınız ve veriniz, olağanüstü durumlara karşı yüksek SLA ile korunur.
Böylece hizmet sürekliliğini garanti altına alınır, veri kaybı riski en aza indirgenir.

Detaylı Bilgi

Güvenlik Çözümleri  

Güvenlik Çözümleri

Turkcell Superonline güvenlik çözümleri ile kritik bilgi ve belgeleriniz, altyapınız ve şirket sistemleriniz, dışarıdan gelen ve her gün artan milyonlarca tehdide karşı korunur.
Böylece yasal yükümlülüklerinizi yerine getirir, hizmet sürekliliğiniz garanti altına alır ve şirketinizin kritik bilişim varlıklarını korursunuz.​

Detaylı Bilgi

Sayfayı kaydırın