Turkcell Fırsat - Ayın İlleri 1GB

Fırsat - Ayın İlleri 1GB

Ayın Fırsatı! Kısa bir süre için Ayın İlleri TURBO 1GB Paketi tüm Türkiye'ye açıldı. 12 fatura dönemi boyunca sabit fiyat garantisiyle ayda 9,18 TL'ye 43.2 Mbps’a kadar hızla internet keyfini yaşayın!

9,32 TL / AY
Detaylı Bilgi
Turkcell Fırsat - Ayın İlleri 1GB
İNTERNET EK AVANTAJ ÜCRET
1 GB

Daha Fazla Bilgi

 • Kampanyadan son 30 gün içerisinde yeni hat aktivasyonu gerçekleştirmiş ses hatları hatları faydalanabilir.
 • 30 Ocak 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı doğrultusunda ÖİV'ye tabi hizmetler için uygulanmakta olan %7,5’lik vergi oranı %10 olarak güncellenmiştir. Bu tarihten itibaren bu değişiklik paket tutarınıza yansıtılmıştır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
 • Paketlerin paket aşım ücretleri için tıklayınız.
 • Ayın İlleri 1 GB Cepten internet paketinin ücreti 9,18 TL'DİR.
 • Her hatta aynı anda sadece bir paket tanımlaması yapılabilir.
 • Paket almak istediğiniz zaman paket anında aktif hale getirilecektir ve aylık olarak yenilenecektir.
 • Taahhüt Süresi 12 fatura dönemi ile Internet Paketinin tanımlanmasından ilk fatura kesim tarihine kadar geçen gün sürenin toplamından oluşmaktadır.
 • İnternet paketi aboneliği olmadan yapılan mobil internet kullanımları Kurumsal Standart İnternet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunlunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download & upload) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez. Paket, sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
 • Kurumsal Kontratlı İnternet Paketleri Kampanya taahhütnamesi ve kampanya sayfası için tıklayınız.

532 ya da 0532 532 0000
Kurumsal Müşteri Yöneticisi
 • Kampanyadan yararlanabilmek için ödenmemiş faturanızın bulunmaması gerekir. Kontratlı İnternet Paketi’ni 12 ay boyunca kullanacağınıza dair taahhüt vermeniz ve sözleşme imzalamanız karşılığı kampanyaya katılabilirsiniz.
  Başvurularınızı Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi veya Turkcell Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.

 • Son 30 gün içerisinde yeni hat aktivasyonu gerçekleştirmiş, Kurumsal Faturalı ses hat sahibi müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir.

 • İnternet paketlerinde ay içerisinde kullanılmayan data bir sonraki aya devretmez.

 • Faturalı hatlar için adil kullanım politikası doğrultusunda, bir fatura döneminde paket aşım ücreti kurumsal müşterilerimiz için 199 TL'ye (tüm vergiler dâhil) ulaştığında, kullanım hızı 128 kbps ye düşürülür ve daha fazla paket aşım ücreti uygulanmaz. İnternet paketi yenilendiğinde, yeni 3G internet paketi alındığında veya bir sonraki fatura dönemi başlangıcında hız ve ücretlendirme normale döner.
  Paket aşım ücreti 0,000049 TL/KB'dir.

 • Hayır, yararlanamaz.

 • Kampanya kapsamında yeni hat tesis edilmesi durumunda aylık paket tutarı dışında, "Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi" faturanıza 12 ay taksitlendirilerek uygulanır. Ayrıca her ay TGM Ruhsat ve TGM Kullanım vergileri de faturaya uygulanır.
  İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız data, Uluslararası Dolaşım Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

  Kampanyadan son 30 gün içerisinde yeni hat aktivasyonu gerçekleştirmiş ses hatları faydalanabilir.

  Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  Paketlerin paket aşım ücreti 0,05 TL/MB’dir.
  Her hatta aynı anda sadece bir paket tanımlaması yapılabilir.
  Paket almak istediğiniz zaman paket anında aktif hale getirilecektir ve aylık olarak yenilenecektir.
  İnternet paketi aboneliği olmadan yapılan mobil internet kullanımları Standart Mobil İnternet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  Paketin kotası yanında üst bağlantı hızı ve önceliklendirme olmak üzere iki yeni özellik mevcuttur. Üst bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst veri indirme hızını göstermektedir. Üst bağlantı hızları kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Bu hızlardan faydalanabilmek için abonelerin 3G abonesi olmaları gerekmektedir.
  Önceliklendirme özelliği abonenin şebeke yoğunlunda bağlanılan siteden alabileceği indirme ve yükleme bant genişliğini (download&upload bandwith) etkileyecektir. 1. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en fazla, 2. öncelikteki aboneler bant genişliğinden en az yararlanacaklardır. Önceliklendirmede aboneye sunulan bant genişliği kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Abonelerin bu önceliklerden faydalanabilmeleri için 3G abonesi olmaları gerekmektedir.
  Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 • Hayır, geçiş yapılamamaktadır.

 • Paket iptali ya da kampanya süresi dolmadan kampanyadan ayrılmak istenmesi durumunda, o fatura dönemi dahil verilen indirimler toplamı bir sonraki faturanıza uygulanır.

 • Paket'in süresi sona erdikten sonra, aksini Turkcell’e yazılı olarak bildirilmediği müddetçe, seçilen Ekonomik Internet Paketi, belirtilen her bir hatta tanımlanmaya devam edecektir.

 • Turkcell, Kontratlı İnternet Paketleri’nin geçerlilik tarihlerinde ve/veya ücretlendirmelerinde önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Turkcell, kampanyalarının koşul ve/veya ücretlendirmelerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.