Kolay Kullanım

ttec Manyetik Araç İçi Telefon Tutucu, hiçbir kalıntı bırakmadan telefonunuzu kolayca ve sıkıca tutar. Çok rahat şekilde takılıp, çıkartılabilir.

Güçlendirilmiş Mıknatıslar 

Ekstra güçlendirilmiş mıknatısları sayesinde telefonunuzu güvenle tutar ve siz yolunuza rahatça devam edersiniz.

Güvenli Kullanım

Telefon tutucunuzu tüm telefonlar ile güvenle kullanabilirsiniz. İçinden çıkan manyetik etiketi telefonunuza veya koruyucu kapağınızın içine uygulayıp cihazınızı tutucunuza yerleştirmeniz yeterli.

Özellikler

  • Araç içi havalandırma kanallarına araç içi tutucunuzu takabilirsiniz
  • Güvenli sürüş için kolay kullanım
  • Ekstra güçlü tutuş için güçlendirilmiş mıknatıslar
  • Tüm telefonlar ile tamamen güvenle kullanılır
  • Ultra ince karbon çelik çıkartılabilir manyetik etiketler
  • 2 adet çıkartılabilir manyetik etiket (Küçük etiket: 5.3 inçe kadar olan telefonlar için - Büyük etiket: 5.4 inç ve üstü telefonlar için)

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın