Şık Tasarım

Nite Ize Klipsli Araç İçi Telefon Tutucu sayesinde akıllı telefonunuzu, aracınızın havalandırma ızgaralarına kullanışlı bir şekilde tutturabilirsiniz. Telefonunuzu herhangi bir araç içinde güvenli ve görünebilir bir alanda konumlandırmak için zekice tasarlanmış kit iki ayrı parçadan oluşur.

Mıknatıs

Kılıfınıza ya da direkt olarak telefonunuza köpük bazlı 3M VHB Bant ile yapışır.

Klipsli Çelik Başlı Top 

Araç içi havalandırma ızgaralarına sabitlenebilir ve  kolayca çıkartılabilir. Klipsli çelik başlı topu sayesinde farklı açılarda kullanılabilir.

Özellikler 

  • Steelie klipsli çelik başlı topun yuvarlak yapısı sayesinde telefonunuzu istediğiniz açıda olacak şekilde konumlandırabilirsiniz. Mıknatısın kuvvetli manyetik gücü ile telefonunuzun istediğiniz noktada sabit kalmasını sağlayacaktır.
  • Telefonunuzu kılıflı veya kılıfsız olarak herhangi bir araca, istediğiniz açıda, güvenle konumlandırır.
  • Kilitleme klipsi sayesinde neredeyse tüm araçların havalandırma ızgarasına uyumludur.
  • Steelie küçük mıknatıs, yapısı ve ortasındaki silikon bölme sayesinde mükemmel kavrama, sabitlenme sağlar.
  • Steelie küçük mıknatıs tüm telefonlar için güvenlidir; telefona veya kılıfa sabitlemek için köpük bazlı 3M VHM teknolojisi kullanılır. Bu bant, yapıştırıldığı yüzeyden kolayca, zarar vermeden sökülebilir.
  • Tüm Steelie araç kitlerinin tüm parçaları birbiriyle uyumludur ve ayrı ayrı satılmaktadır.
  • Her bir kit içeriği: 1 adet Steelie Klipsli Çelik Başlı Top, 1 adet Steelie Küçük Mıknatıs (3M VHM uygulanmış), 1 adet ekstra 3M bant, Talimatlar ve uygulama kiti.

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın