Şarj ve Senkronizasyon

Mili Power Passion 2, taşıması kolay ve ergonomik yapısıyla varlığını hissetmeyeceksiniz. 3 cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz. Boyutuna nazaran güçlü oluşu birkaç gün boyunca şarj sorunu yaşamamanızı sağlayacaktır. İçinden çıkan kablo ile şarj edilebilir. Üzerinde bulunan Micro USB kablo sayesinde başka kablo taşımanıza gerek kalmaz.

Özellikler

  • 7800 mAh kapasite
  • 1. Çıkış 5v 1A
  • 2. Çıkış 5v 1A
  • 3. Çıkış 5v 2,1A
  • Şarj süresi yaklaşık 6 saat

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın