Düşürülmek İçin Tasarlandı

Logitech Blok iPad Air 2 için koruyucu kılıf, düşürülmek için tasarlandı. Blok sayesinde tabletinizi, 1.8 metre yükseklikten, beton kadar sert zeminlere bile düşürebilirsiniz. Özel malzemesi ve yapısı sayesinde tabletinize tam koruma sağlar.

 

Maksimum Koruma

Dikdörtgen tasarımı, tabletin en çok korunması gereken köşe noktalarını korumaktadır. Ayrıca Blok, tabletinizin ekranı için bir ekran koruyucu da içermektedir. Sade ve zarif yapısı sayesinde, sizinle tabletinizin arasına hiçbir şey giremeyecek.

Şık ve Minimalist Tasarım

Şık ve minimalist tasarımı ile Logitech Blok iPad Air 2 Koruyucu Kılıf, film izlerken ya da oyun oynarken hem çocuklar hem de yetişkinler için idealdir. 

Özellikler

  • Sadece iPad Air 2 ile uyumludur
  • Dikdörtgen tasarım
  • Üstün koruma
  • Yükseklik ve Genişlik: 10 x 179  mm 
  • Derinlik: 250 mm 
  • Ağırlık: 165 gr


YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın