Kablolardan Kurtulun

Kablolardan, üstün ses kalitesinden ödün vermeden kurtulun. Rox Wireless'in kablo üstü kumandasından çalma listelerinizi ve aramalarınızı kontrol edebilirsiniz. Bu sayede, siz müziğinizi üstün Hi-Fi Dolby ses kalitesiyle dinlemeye devam ederken, telefonunuz da cebinizden çıkmaz.

Kayıpsız Kablosuz Ses

Rox Wireless'in tasarımı, profesyonel müzisyenler tarafından kullanılan, sesi tam olarak ve güçlü bas ile veren kulak içi monitörlerin tasarımına dayanmaktadır. Kulaklıkların sesini hâlâ yetersiz bulduğunuzda, Jabra'nın özel Sound App uygulamasının verdiği Dolby ses ile deneyiminizi zirveye taşıyabilirsiniz.

Yollarda Sorun Çıkarmaz

Rox Wireless, en zor şartlarda aktif olduğunuzda bile, sağlam çelik yapısıyla toza ve suya karşı koruma sağlar. Rox Wireless, güç tasarrufu sağlayan özel mıknatıslara sahiptir. Kulaklıkları kullanmadığınızda bu mıknatısları boynunuzun çevresinde bir araya getirmeniz yeter ve mıknatıslar güç tasarrufu modunu devreye geçirir.

Küçük ve Hafif

Müziğinizin tadını çıkartın ve daha uzun süre sohbet edin; üstelik konforunuzdan ödün vermeden. Rox Wireless küçük ve hafiftir; sahip olduğu ColorCore EarGels kulaklık başlıklarıyla dopdolu bir ses ve rahat bir kullanım sunar. Ultra aktif olduğunuzda ise, kulaklıkların hiç düşmemesini sağlamak için opsiyonel olarak alabileceğiniz EarWings kulaklık başlıklarını kullanabilirsiniz.

Özel Jabra Sound Uygulaması

Cihazınızı canlandıran ve müzik dinleme deneyiminizi yepyeni bir boyuta taşıyan Dolby, Jabra'nın özel Sound uygulaması sayesinde duyulan ayrıntılarla müziğinize zenginlik ve derinlik katar. Jabra Sound, Jabra kulaklıkları ile çalışan ve Dolby teknolojisini kullanarak müzik deneyiminizi en üst seviyeye çıkartan bir müzik çalardır.

Özellikler

  • AVRCP : Mobil telefonunuz gibi başka bir cihazdan müzik akışı yaparken kulaklıktan kontrol
  • NFC (Yakın Alan İletişimi) : Birbirine yakın iki cihazı bağlayan kolay eşleştirme
  • Akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, tablet veya MP3 çalar gibi cihazlardan müzik akışı
  • Bluetooth sürümü : 4.0
  • Ağırlık : 19 gr
  • Boyutlar: 1.7 x 2 x 1.6 cm
  • Konuşma Süresi : 5.5 saate kadar
  • Bekleme Süresi : 432 saate kadar

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın