Pembenin Güzelliği

Şeker pembesi ve en güzel çiçeklerin pembesinden esinlenerek tasarlanmış olan  Blush laptop  çantası, bu renkten asla vazgeçemeyenler için sizlerle.

Güvenle Taşıyın

Fermuarla kapanan tasarımı sayesinde eşyalarınızın içinden düşme olasılığı yoktur. Yüksek kalitesi ile 15 inclik dizüstü bilgisayarlarınızı kolayca saklayıp taşıyabileceksiniz. Çantanızı rahat taşımanız için sağlam ve ayarlanabilir omuz askısıyla çantanızı dilediğiniz her yere götürebileceksiniz.

Yeterli Ekstra Alan

Çantanız da kişisel eşyalarınızı saklamak için uygun ekstra bölmeler bulunur. Güç kaynağı, kablolar, çevresel aygıtlar vb gibi bileşenlerinizi saklamak için yeterli alana sahipsiniz..

Özellikler

  • %100 pamuklu kumaş
  • Boyutlar: 37x27x4 cm
  • 15 inch laptoplarla uyumludur.
  • Avrupa Birliği'nce onaylı anti-kanserojen boyalarla özel baskı, el yapımı ve doğa dostu

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın