360 Derece Müzik ile Sen Nereye A2 Oraya!

Bang&Olufsen'in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saate kadar batarya ömrü ile fark yaratıyor.

Müziğini Eşit Paylaş!

Dünyanın ilk her yöne ses çözümüne sahip düz hoparlörü Tru360 ile donatılan BeoPlay A2, nereye yerleştirilirse yerleştirilsin dinleyen herkesin sesi eşit kalitede duymasını sağlıyor.

Yön Fark Etmez, Müzik Seninle!

Ultra portatif BeoPlay A2’nin her iki yanında Bang&Olufsen’in “Power Response Enhancement” (Güç Tepkili Arttırma) isimli yeni özelliğine sahip iki kanal yer alıyor.

Kesintisiz Eğlence!

BeoPlay A2, tek batarya şarjıyla müziğe ve eğlenceye 24 saate kadar devam etmek için gerekli batarya gücüne sahip. 
Ayrıca, cihaz üzerinde bulunan USB çıkışıyla BeoPlay A2 aynı zamanda bir powerbank!

Özellikler

  • True360 özelliği ile mükemmel ses dağılımı sağlar
  • Cihaz üzerinden ses kontrolü
  • USB girişi ile cihazlarınızı şarj edebilme özelliği
  • Boyutlar: 4.4 x 14.2 x 25.6 cm
  • Ağırlık: 1.1 kg
  • Bağlantı: Bluetooth 4.0, 3.5 mm
  • DC güç girişi
  • Frekans Aralığı: 55 Hz- 24KHz

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın