İnce ve Estetik Tasarım

Samsung Galaxy J1, doğadan esinlenen yuvarlatılmış kenarları ve ince modern tasarımı sayesinde teknolojiyi ve stili aynı anda sunar. Ayrıca yumuşak hatları ve ince tasarımı sayesinde rahat bir kullanım sağlar.

Dengeli Performans

Geniş ekranı, gelişmiş performansı ve eğlenceli özçekim özellikleriyle Samsung Galaxy J1 ile eğlenceye doyamayacaksınız.

Uzun Kullanım

Ultra Güç Tasarrufu özelliği sayesinde uzun kullanımlar sonrasında bile ihtiyacınız olduğu anda telefonunuzun şarjı yeterli seviyede olacak.

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazalarında da bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

​Samsung ​Galaxy J1 ile ilgili teklif detayları ve kampanya taahhütnamesi için tıklayınız. ​

Bağlantılar
  1. 4.5G ile Uyumlu CAT 4
  2. 4.5G İndirme (Download) Hızı 150 Mbps

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın