Birleşik Arap Emirlikleri Yurtdışı Paketleri Kampanyası - TURKCELL

Birleşik Arap Emirlikleri Yurtdışı Paketleri Kampanyası

Birleşik Arap Emirlikleri'nde rahat rahat konuşup internete girin! Aylık 2000Dk 149TL, Aylık 8 GB 149 TL. İstediginiz paketi BAE 2000 DK ya da BAE 8 GB yazıp 2200a gönderebilirsiniz

Birleşik Arap Emirlikleri Yurtdışı Paketleri Kampanyası
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
2000 Dk/Aylık 8GB/Aylık

Daha Fazla Bilgi

Birleşik Arap Emirlikleri'nde rahat rahat konuşup internete girin! Aylık 2000Dk 149TL, Aylık 8 GB 149 TL. İstediginiz paketi BAE 2000 DK ya da BAE 8 GB yazıp 2200a gönderebilirsiniz

  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Geçerli olduğu ülkeler: Birleşik Arap Emirlikleri. Birleşik Arap Emirlikleri, Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü'l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn adlı yedi emirlikten oluşmaktadır.
  • Paketiniz 1 aylıktır.
  • Sisteme katılım için yurt içinden ve yurt dışında atılan SMS'ler ücretsizdir.
  • Konuşma paketlerinin ücretlendirme periyodu 60 Sn, İnternet paketlerinin ücretlendirme periyodu 1KB'tır. 
  • Paket aşım ücreti konuşma paketleri için 40 Kr/dk, internet paketleri için 40 Kr/MB'dır. İnternet paketleri data hatları ile de kullanılabilir.
  • Turkcell, sunulan hizmetin ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunulması, hatların trafik taşımak amacıyla kullanılması ve kişisel haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları sınırlandırma, kısıtlama ve kapama  hakkını saklı tutar.  Turkcell, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

  • BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ
    BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ
532 ya da 0532 532 0000
Kapat
Yardım ister misiniz?