Güçlü bir ekonomi için hiç kuşkusuz güçlü bir inşaat sektörüne ihtiyacımız var. Son yıllarda özellikle akıllı bina projeleri, büyük enerji altyapı yatırımları ve Kentsel Dönüşüm projeleri ile büyüyen inşaat sektörü, her geçen gün ülke ekonomisi için daha önemli bir noktaya geliyor.

Sektöre uzun vadeli baktığımızda ise güçlü bir inşaat sektörü, ancak verimli çalışan, yenilikçi ve katma değeri yüksek hizmetler sağlayabilen inşaat şirketleri ile mümkün. Bu hedefe ulaşmanın yolu da, şirketlerin güçlü BT altyapıları ile teknolojiyi işlerine doğru entegre edebilme başarısında yatıyor. Gelişen teknoloji sadece yapılarda değil, bu yapıların yapım süreçlerinde de öne çıkıyor. Şantiyelerdeki dağınık ve kalabalık operasyonlar, özellikle mobil teknolojinin kullanımıyla daha verimli yönetiliyor. Verimli yönetilerek maliyet tasarrufu sağlayan yapım süreçleri tüm ekonomiye değer katıyor.

Turkcell, Gerçek Zamanlı Şirket yaklaşımı ile altyapı/üstyapı projeleri yapan, endüstriyel/konut projeleri üstlenen tüm şirketlerin ve bu şirketlerin altyüklenicileri için teknoloji danışmanı oluyor; bu alandaki bilgi ve tecrübelerini kullanarak sektörün ihtiyaçlarına uygun yeni çözümler geliştiriyor.

Kurumsal çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Kapat
Yardım ister misiniz?