​Kurumsal Kamu Her yöne 750 - TURKCELL

​Kurumsal Kamu Her yöne 750

10.01.2011 tarihi itibarıyla bu pakete yeni abone alımı yapılmamaktadır. Kamu çalışanları ve emekliler Her Yöne 750 Tarifesi’nde, 49 TL'ye her yönle binlerce dakika konuşuyor ve bol bol mesajlaşıyor. Kamulu ve emekli olmanın tadı şimdi, Turkcell’de bir başka çıkıyor!

​Kurumsal Kamu Her yöne 750
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET

Daha Fazla Bilgi

 • Tarife paketi bitişindeki kullanım bilgisi için tıklayınız.
 • Tarife ücretine %18 KDV ve %25 ÖİV dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurtiçi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Kurumsal Kamu Her Yöne 750 Tarifesi’ni seçtiğinizde, ayda 750 dakika her yöne konuşabilir, yine her yöne 1.000 SMS’inizle bol bol mesajlaşabilirsiniz.
 • Tarife dakikalarınız Turkcell, diğer operatör ve sabit hat (ev ve iş) numaralarına yapılan yurt içi aramalarınızda geçerli olur. Kıbrıs aramaları, yurt dışından yapılan veya uluslararası görüşmeleriniz paketinizin kapsamı dışında kalır, bu konuşmalarınız diğer tarifede olduğu gibi ücretlendirilir.
 • Kurumsal Kamu Tarifesi’ndekiler gnçtrkcll'li olabilir, onların avantajlarından da faydalanabilirler.
 • Bu tarifede mesajlaşmak da çok avantajlı! Kısa Mesaj'la ilgili detaylı bilgi ve süper avantajlı Ekonomik Mesaj Paketleri için lütfen tıklayın.
Diğer
Bu paket 10.01.2011 tarihi itibarıyla yeni abone alımına kapatılmıştır.
 • Bu pakete yeni abone alımı yapılmamaktadır.
 • Paketinizi, talep ettikten sonraki ilk fatura kesim tarihinizden itibaren kullanabilirsiniz. Paketiniz dâhilindeki dakika kullanımınız o ayki fatura dönemi için geçerli olur ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir. Talebinizden sonra başvuru bilginiz, size başvuru sırasında bildirilir. Eski tarifenizden kalan dakikalarınız varsa silinir.
 • Kurumsal Kamu Her Yöne 750 Tarifesi’ni seçtiğinizde, ayda 750 dakika her yöne konuşabilirsiniz.
  Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerli olur.
  Tarife dakikalarınız Turkcell, diğer operatör ve sabit hat (ev ve iş) numaralarına yapılan yurt içi aramalarınızda geçerli olur. Kıbrıs aramaları, yurtdışından yapılan veya uluslararası görüşmeleriniz paketinizin kapsamı dışında kalır.
 • Bu tarifede mesajlaşmak da çok avantajlı! Kısa Mesaj'la ilgili detaylı bilgi ve süper avantajlı Ekonomik Mesaj Paketleri için lütfen tıklayın
 • Kalan dakikalarınızı KAMU DURUM yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Ayrıca, size gönderilen paket durum SMS’lerinde, son 6 saat içerisinde yaptığınız görüşmelerin dahil olmayabileceğini unutmayın.
 • Kurumsal Kamu Tarifesi’nde aylık ücret karşılığı verilen dakikalardan o ay içinde kullanılmayanlar bir sonraki aya devrolmaz.
 • Kamuda stajyer veya geçici olarak çalışıyorsanız tarifeden asıl müşteri olarak faydalanamazsınız, ancak referans müşterisi olarak faydalanabilirsiniz.
 • Kurumsal Kamu Tarifesi’ne geçtikten sonra, Turkcell Mağazaları'ne gittiğinizde, Kurumsal Kamu'ya dahil etmek istediğiniz ve numarasını Turkcell'e taşımış yakınlarınızı bildirebilirsiniz ya da tarifeye geçtikten sonra istediğiniz zaman 'yi arayarak, dahil etmek istediğiniz yakınlarınızı bildirebilirsiniz. Kurumsal Kamu Tarifesi’ne davet edilen Turkcell hat sahiplerine, referans gösterildiklerini bildiren bir kısa mesaj gelir. Bu mesaj sonrasında davet edilen hat sahipleri, 5 gün içerisinde herhangi bir belge gerekmeden Turkcell Mağazaları'ne başvurarak veya 'yi arayarak ya da kısa mesaj ile KAMU yazıp 2222'ye göndererek başvuru yapabilirler. Kurumsal hat sahipleri ise Kurumsal Kamu davetiye onayını, şirket yetkilisi gerekli evraklarla Turkcell Mağazaları'ne geldiğinde verebilir. Ayrıca, kurumsal hat sahipleri de 5 yakınlarını referans gösterebilirler. Referans gösterilecek hat sahiplerinin en fazla 15 gün önce numarasını Turkcell’e taşımış olmaları gerekir.
 • Numarasını Turkcell'e taşımış yakınlarınızı Turkcell'de bulundukları ilk 15 gün içerisinde referans olarak göstermeniz halinde hat sahiplerimiz Kurumsal Kamu Her Yöne 750 Tarifesi’nden faydalanabilir. Kamu Grup içine referansla abone alımı durdurulmuştur. Bu seçenekteki hat sahiplerimiz KAMU yazıp 2211'egöndererek Her Yöne 750 dakika seçeneğine geçebilirler.
 • Hayır. Kurumsal Kamu avantajları, yalnızca yurt içi görüşmelerde geçerlidir.
 • Kurumsal Kamu Tarifesi’ndeki 1.200 dakikalık ve 1.500 dakikalık opsiyonları kullanan hat shipleri KAMU yazıp 2211'e kısa mesaj göndererek Her Yöne 750 dakika teklifine geçiş yapabilirler. Bu geçişler ilk fatura kesim tarihinizce aktif olur.
  Kurumsal Kamu Her Yöne 1200 dakika ve Her Yöne 1500 dakika seçeneğine abone alımı durdurulmuştur
  Tarifenizi değiştirdiğinizde, varsa referanslarınız da Kamu Tarifesi’nden çıkar.
 • Hat iptal, numara taşıma, ödeme tipi değişikliği ve devir işlemlerinizde paket kullanımınız devam etmez. İşleminizin gerçekleşmesi ile beraber paketinizin iptali geçerli olur ve son paket ücretinizin tamamı paketinizin geçerli olduğu dönem sonunda çıkacak faturaya uygulanır.
 • Vergilerde ve/veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kurum ve kuruluşlarının işlem ve kararları nedeni ile yapılması gereken tarife değişiklikleri, tarifelere aynen uygulanır. Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

Sayfayı kaydırın