Kablosuz Hareket Rahatlığı

Bir arama gelene kadar kulağınızda olduğunu bile fark etmeyeceğiniz hafif tasarımı ile yoğun temponuzda size rahatlık sağlar. 2  mikrofonlu  gürültü önleyici teknolojisi sayesinde şehrin kalabalığında bile rahatça telefonunuzdan konuşabilirsiniz.  

Kulağınızdaki Asistanınız

Sesli komut özelliği ile çağrı alma, bekletme ve sonlandırma işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz. İş ve özel görüşmeler için ayrı cihaz taşıyanlar,  çift telefon desteği sayesinde aynı anda iki telefonunu Bluetooth kulaklığına bağlayabilir.

Özellikler

  • Konuşma Süresi : 4 saate kadar.
  • Bekleme Süresi : 90 saate kadar.
  • Kullanım Alanı : 10 m'ye kadar.
  • Çift Telefon Desteği.
  • Gürültü Engelleme.
  • Telefonunuzdaki müzikleri kulaklığınızla dinleyebilirsiniz.

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın