Gelecek, Eller Serbest Cihazların Olacak

Hallettiğiniz işler varken bir arama geldiğinde, doğru cihazı kullandığınızda şıklığınızdan da vazgeçmek zorunda kalmazsınız. Sofistike tasarımı ile Jabra Style, sadelikte sınır tanımamakla beraber görünümünüzle de asla zıtlaşmaz. Son derece hafif olan, mat metal yüzeye sahip kulaklık, kulağınızdayken göze batmaması için yeterince küçüktür.

Tüm İşlemler İçin Tek Bir Düğme

Jabra Style, kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanmıştır. Tek bir düğme ile işlemlerin çoğunu halledebilirsiniz; ses seviyesinin ayarlanması ve arka plan gürültüsünün düşürülmesi için parmağınızı bile oynatmanıza gerek kalmaz.

Hızlı ve Kolay Eşleştirme

Jabra Style'ı NFC özellikli cihazınızla anında eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme için, kulaklığınızı aygıta dokundurmanız yeterlidir.

Hayatınızı Kolaylaştırın

Kulaklığınızı kaybettiğiniz takdirde Jabra Assist uygulamasının Find my Jabra özelliği, kulaklığınızı bulmanızda size yardımcı olur. Bu uygulama, Jabra Style'ınızı en son nerede çalıştırdığınızı harita üzerinde görmenizi sağlar.

Özellikler

  • Sesli kurulum talimatları verir, arayanın kimliğini ve batarya seviyesini sesli olarak bildirir
  • Müzik akışı, podcast yayınları ve GPS talimatları için birebirdir
  • Eller Serbest Profili Desteği
  • Bluetooth sürümü: 4.0
  • Akıllı telefon, dizüstü bilgisayar, tablet veya MP3 çalar gibi cihazlardan müzik akışı yapabilir
  • Çift mikrofon özelliği
  • Konuşma süresi: 6 saate kadar
  • Bekleme süresi: 168 saate kadar

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın