İşten Antrenmana

Oyunu daha hızlı oynayın, daha akıllı çalışın, Vivoactive ile daha iyi yaşayın. Spor uygulamaları sayesinde aktif kalacak, akıllı bildirimler sayesinde iş ile ilgili bildirimlerinizi kaçırmayacaksınız. Vivoactive sayesinde hayatınızı dengede tutmanız çok daha kolay. Yüksek çözünürlüklü, renkli dokunmatik ekran direkt güneş ışığı altında bile okunabilmektedir, böylece koşu için ofis dışına çıktığınızda istatistiklerinizi rahatça görüntüleyebilirsiniz.

İçinde Bulunan Spor Uygulamaları

Vívoactive, istatistiklerinizi izleyen önceden yüklenmiş spor uygulamalarına sahiptir — telefonunuzdan uzak olduğunuz zamanlarda bile. GPS’li koşu, golf, bisiklet, yüzme veya aktivite izleme özelliklerinden herhangi birini aktifleştirmek için ekranına dokunmanız yeterli olacaktır.

Koşu Özellikleri

5K koşu için antrenman yapıyorsanız veya yalnızca aktif yaşam tarzınızı devam ettirmek için koşuyorsanız, koşu uygulaması kat edilen mesafe ve adım sayısı gibi temel koşu bilgilerinizi elde etmek için GPS teknolojisini kullanmaktadır. İçine yerleştirilmiş ivmeölçer ve bilekten hız ve tempo ölçen aksesuarlar sayesinde saatinizden ayrı bir foot pod kullanmanıza gerek kalmaz.

Bisiklet Özellikleri

GPS özellikli bisiklet uygulaması; antrenman süresini, kat edilen mesafeyi, hızı ve yakılan kalori miktarını ölçer. Antrenmanlarınızda ve günlük gezilerinizde gelişiminizi ölçmek için, hız, tempo ve nabızölçer sensörleri ile uyumlu çalışır

Yüzme Özellikleri

Otomatik uzunluk ivmeölçer teknolojisi, toplam mesafe, yakılan kalori miktarı, antrenman ortalaması ve kulaç sayısı gibi birçok göstergeyi ölçer. Bırakın yüzme uygulaması yüzme antrenmanlarınızın etkinliğini swolf ile hesaplasın. Yüzme sürenizi ve yüzdüğünüz mesafeyi bir bakışta görün. Interval Count ile antrenmanınıza sorunsuz bir şekilde ara verebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Adım Atın

Vívoactive antrenman yapmadığınız esnada bile gelişiminizi gözlemler. Aktivite uygulaması mevcut aktivite seviyenizi öğrenmek için adımlarınızı izler ve size uygun, ulaşılabilir günlük adım sayısı hedefleri belirler. Hedeflerinize ulaştığınızda cihaz bir sonraki gün için hedefinizi tekrar ayarlayacaktır

Bağlantıda Kalın

Vivoactive, Bluetooth özellikli akıllı cihazınıza gelen bildirimleri size hatırlarmak için hafifçe titreyecektir. Cevapsız çağrı bildirimlerini ve çağrı bırakan kişinin kimliğini saatinizden görüntüleyebilirsiniz. Metin mesajı bildirimleri de gönderici kimliği ve mesaj bilgilerini içermektedir. Email bildirimleri ise gönderici kimliği ve konu bilgileri beraberinde gelmektedir.

Gelişmiş Akıllı Saat Özellikleri

Vivoactive müzik çalarınızın ses seviyesini saatinizden kontrol etmenizi, cep telefonunuzun konumunu belirlemenizi ve Live Track ile arkadaşlarınızın ve ailenizin aktivitelerinizi canlı takip etmelerini sağlar. Ayrıca, VIRB® Elite aksiyon kameranızı da cihazınızı kullanarak kontrol edebilirsiniz.

Özellikler

 • Su geçirmezlik: 5 ATM
 • Renkli Ekran: Var
 • GPS: Var
 • Titreşimli Uyarılar: Var
 • Müzik Kontrolü: Var
 • “Telefonumu Bul” Özelliği: Var
 • VIRB kontrolü: Var
 • Nabız Ölçer: Var (Opsiyonel)
 • Yakılan Kalori Hesabı: Var
 • Yüzme Tur Ölçme: Var
 • Golf Atış Mesafesi Ölçümü: Var
 • Golf Front/Middle/Back Mesafesi Ölçümü: Var
 • Golf Layup ve Dogleg Mesafesi Ölçümü: Var
 • Otomatik Günlük Hedef Belirleme: Var
 • Hareketsizlik Uyarısı: Var
 • Uyku Gözlemleme: Var
 • Kutu içeriği: Vivoactive GPS Özellikli Akıllı Saat, şarj kablosu, kullanım kılavuzu

YORUM YAZIN
 1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın