Turkcell Gebze Veri Merkezi

Hem kurumsal hem bireysel alanda, büyük ve hızlı bir e-dönüşüm sürecinden geçen Türkiye’nin dijital veri yönetimi ihtiyacını en etkin şekilde karşılamak üzere ülkenin en büyük Tier-3 veri merkezi olan Turkcell Gebze Veri Merkezi’ni hizmete açtık. Tier-3 tasarım ve operasyon sertifikalarına sahip veri merkezi, ayrıca yeşil bina ile enerji verimliliğini en üst seviyede koruyacak şekilde tasarlandı.

Detaylı Bilgi

 

Sunucu Barındırma (Colocation)

Yüksek maliyetli sistem odaları veya veri merkezleri kurup işletmek zorunda değilsiniz. Turkcell Superonline operasyonel standartlarında yönetilen, maliyeti paylaştırılmış, enerji, iklimlendirme ve kendi fiber–optik kablo altyapısına sahip veri merkezlerimizde sunucularınıza ek bir yatırım ve harcama yapmanıza gerek kalmadan yer sağlıyoruz. Uluslararası standartlara uygun Turkcell Superonline Veri Merkezi, güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran sunucularınıza yüksek hızda güvenli erişim sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi

 

Sunucu Kiralama

Sunucunuz üzerindeki uygulamalara yüksek erişim hızında ulaşmak istiyor, yüksek performans ve güvenlik arıyorsunuz. Sunucu Kiralama hizmeti ile Turkcell Superonline Veri Merkezlerinde bulunan sunucularımızdan esnek servis tekliflerimiz içinde size uygun olanı seçerek yararlanabilirsiniz. Sunucu Kiralama hizmeti ile farklı ölçeklerdeki ihtiyaçlarınız için sabit yatırım yapmaksızın uygun donanım, destek ve yazılım seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

 

Alan Adı Barındırma

Şirketinizi, ürün ve hizmetlerinizi dünyaya tanıtmanın, pazardaki bilinirliğinizi artırmanın ilk adımı web sitesi alan adınızı almaktır. Turkcell Superonline Alan Adı Barındırma hizmeti ile şirketinize, web sitesi alan adı/adresi tescili ve barındırma hizmetlerini sunuyoruz. Alan adınız kayıt edildikten sonra web sitenizi bu adresten yayınlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

 

Web Sitesi Barındırma

Sayısı gittikçe artan web adresleriniz için internet alanı barındırmak ve yönetmek sizin için zorlayıcı olabilir. Turkcell Superonline Web Sitesi Barındırma hizmetiyle tüm web siteleriniz için internet alanı barındırma hizmetlerini sunuyoruz. Turkcell Superonline, şirketinizin internetteki yüzü olan web adreslerinizin yüksek erişilebilirlikte çalışmasına, böylece müşterilerinizle internet üzerindeki iletişiminizin sürekli ve kaliteli devam etmesine yardımcı oluyor.

Detaylı Bilgi

 

Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri

Siber tehditler teknoloji ve iş süreçlerindeki değişimle birlikte artıyor. Çoğu güvenlik sistemi her gün artan ve farklılaşan tehditler karşısında etkisiz kalıyor. Turkcell Superonline Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri, savunmanın ötesine geçen proaktif güvenlik anlayışıyla ağınıza ve uygulamalarınıza yönelik her tür riski kontrol altına alıyor, iş sürekliliğinizi koruyor ve rekabet gücünüzü artırıyor.

Detaylı Bilgi

 

Olağanüstü Durum Merkezi

Turkcell Superonline Olağanüstü Durum Merkezi deprem, sel vb. felaket durumlarından etkilenmeksizin iş sürekliliğinizi sağlamanıza yardımcı olur. Dünya standartlarında inşa edilmiş, Turkcell Superonline fiber–optik altyapısına entegre, Olağanüstü Durum Merkezi’nde yedeklenen sunucularınız üzerindeki tüm uygulama ve verilerinizi, herhangi bir felaket durumunda hiçbir kayıp olmaksızın kullanmaya devam edersiniz.

Detaylı Bilgi

 

Veri Yedekleme

Sunucu ve uygulamalarınızın performansını koruyarak veri yedekleme yapmanızın bir yolu var. Turkcell Superonline Veri Yedekleme hizmeti, sunucularınız üzerindeki uygulamalarınız dahil her türlü veriyi istediğiniz periyotlarda yedekler. Turkcell Operasyonel Standartlarına göre yönetilen, Turkcell Superonline Veri Merkezi’nde barındırılan yedeklerinizi istediğiniz an geri çağırabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

 

Veri Depolama

Kritik verilerinizi depolamak ve etkin bir şekilde bilgiye dönüştürmek istiyorsunuz. Turkcell Operasyonel Standartlarında yönetilen veri merkezlerimiz, şirketinizle birlikte hacmi giderek genişleyen tüm verilerinize güvenli şekilde erişebileceğiniz bir alan sağlar. Turkcell Superonline Veri Depolama hizmetiyle fiber-optik altyapı sayesinde, verilerinize anında ulaşarak BT süreçlerinizde süreklilik elde edebilir, müşterilerinize etkin şekilde destek verebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

 

Operatör Barındırma (Telehousing)

Müşterilerinize sunucu, internet alanı ve e-posta barındırma hizmetleri sunuyorsunuz. Artan iş hacminiz sunucu yönetiminizi zorlaştırıyor. Turkcell Superonline Operatör Barındırma (Telehousing) hizmetiyle, müşterilerine sunucu kiralama hizmeti sunan operatörlere, Turkcell operasyonel standartlarında yönetilen veri merkezlerinde kurulum, barındırma ve bakım/destek hizmetleri sunar. İlk yatırım ve operasyonel maliyetlerden tasarruf ederek, müşterilerinize Turkcell Superonline fiber-optik altyapısı üzerinden Turkcell kalitesinde hizmet, yüksek hızda ve güvenli erişim avantajı sunabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

 

Veri Merkezi İnternet

Turkcell Superonline’dan Veri Merkezi hizmeti alan müşterilerimize çok özel fiyatlarla internet hizmeti sunuyoruz. Veri merkezi hizmeti alan kurumsal müşterilere veri merkezinden alacakları yani veri merkezi üzerinden çıkacakları internet hizmeti için Veri Merkezi İnternet tarifemizden yararlanabileceklerdir. Sunucu barındırma, kiralık sunucu veya sanal sunucu hizmeti almak ön koşuldur.

Detaylı Bilgi

 

Temel E-posta hizmeti

Turkcell Superonline’dan işinizi dönüştürecek bir çözüm daha: Farklı kullanıcı sayıları içeren temel e-posta paketleri ile, kurumsal alan adı uzantılı e-posta adreslerine sahip olun; yazışmalarınızı ekonomik yollarla, hem de kurumsal kimliğinizi koruyarak yapın.

Detaylı Bilgi

Kapat
Yardım ister misiniz?