Turkcell Bulut Çözümleri ve Turkcell Güvencesi İle İşinizi Buluta Taşıyın

Turkcell Bulut Servisleri, Turkcell grup şirketlerinin sahip oldukları üstün teknolojik altyapıları kullanarak, kurumsal müşterilerine sundukları bulut bilişim hizmetlerinin ortak adıdır. Bu hizmetler sayesinde tüm bilgi teknolojileri altyapısını Turkcell Veri Merkezleri’nde konumlandırabilir, böylece altyapı ve bakım maliyetlerini düşürürken daha esnek bir altyapıya sahip olabilirsiniz.

Ayrıca, www.turkcellbulut.com üzerinden, altyapı ve uygulama hizmetlerini istenilen kapasitede dakikalar içerisinde kurulmasını ve yönetimini sağlayabilirsiniz. İş sürekliliğinizi sağlayacak en yeni teknolojilerden ön yatırımsız, bakım ve güncelleştirme masrafı olmadan faydalanmak için Turkcell Bulut Çözümlerini tercih edin.

 

Sanal Veri Merkezi

Sanal Veri Merkezi Hizmeti, belirlediğiniz kaynaklar doğrultusunda, bütün veri merkezi ihtiyaçlarınızı self servis deneyim ile tek bir ekrandan yönetebileceğiniz bir servistir. Self servis portal aracılığı ile sanal sunucular oluşturulabilir, bu sanal sunuculara işletim sistemi kurabilir, sanal sunucularını kontrol edilebilir, konsol erişimi sağlanabilir ve uygulamaya özel ağ yapıları kurabilirsiniz. Bunlara ek olarak, selfservis olarak ihtiyaç duyulan firewall kuralları ve yük dengeleme kurallarını oluşturabilirsiniz. Sanal Veri Merkezi ile herhangi bir ilk yatırım maliyeti olmaksızın ihtiyaçlarınıza göre kaynaklarınızı kendinizin yönetebildiği bir üründür. Hizmet kapsamına sanal firewall ve sanal yük dengeleme dahildir.

Detaylı Bilgi

 

Sanal Sunucu İş Sürekliliği

Bulut bazlı iş sürekliliği çözümü ile felaketlere karşı önleminizi alın! Sanal sunucu iş sürekliliği (replikasyon) hizmeti, olası felaketlere karşı bulut bazlı iş sürekliliği çözümüdür ve işletmenizin bir felaket durumunda veri kaybetmemesini sağlar. Bu servis ile, sanal sunucularınızı güvenli bir ortamda Turkcell Veri Merkezine hipervizör seviyesinde kopyalarsınız. Böylelikle herhangi bir felakette sunucularınız devre dışı kalsa bile, işinize Turkcell Veri Merkezine replike edilmiş sunuculardan devam edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

 

Yeni Nesil Sanal Sunucu

Sanal Sunucu hizmeti, ek bir yatırım ve harcama yapılmasında gerek kalmadan sunucuların yüksek kapasiteli sistemler üzerinde özelleştirilmiş sanal ortamlarda kullandırılması hizmetidir. Yeni Nesil Sanal Sunucu Hizmeti farklı işletim sistemi desteği, SQL server desteği, farklı tipte disk seçeneği, dahili yedekleme hizmeti ve internet ve DDOS atak önleme servisleri ile yönetimi ve kullanımı esnek bir platform sunmaktadır. 

Detaylı Bilgi

 

Uzaktan Yedekleme

Veri yedekleme için uzman personel istihdam edemiyorsunuz, bilgisayarlarınızda ve sunucularınızda değerli bilgileriniz çalınma, kaybolma veya bozulma ihtimallerine karşı kaybolma riski ile karşı karşıya… Turkcell Superonline Uzaktan Yedekleme Servisi, önemli ve kritik gördüğünüz verileriniz için güvenli bir ortam sağlayarak yedekleme ihtiyaçlarınızı karşılıyor. İstenmeyen arızalarda veya olağanüstü durumlarda, verilerinize Turkcell Superonline Veri Merkezlerinde tutulan yedeklerinizden anında geri dönme olanağı sağlıyor. Turkcell Uzaktan Yedekleme Servisi ile sanal (VM) ortamlarınızın, SQL, Exchange ve Oracle veritabanlarınızın dahi yedeklerini alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

 

Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri

Siber tehditler teknoloji ve iş süreçlerindeki değişimle birlikte artıyor. Çoğu güvenlik sistemi her gün artan ve farklılaşan tehditler karşısında etkisiz kalıyor. Turkcell Superonline Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri, savunmanın ötesine geçen proaktif güvenlik anlayışıyla ağınıza ve uygulamalarınıza yönelik her tür riski kontrol altına alıyor, iş sürekliliğinizi koruyor ve rekabet gücünüzü artırıyor.

Detaylı Bilgi

 

Akıllı Faks

Akıllı faks ile fakslar artık cepte! Kim demiş cepten faks çekilmez, cebine faks gelmez diye. İşinizi dilediğiniz yerden yönetin, yönetirken hız kaybetmeyin diye fakslar artık cepte. Turkcell Akıllı Faks hizmeti ile cep telefonunuzdan, e-postanızdan ve portaldan faks alın faks gönderin. Fakslarınız bulutta saklansın, istediğiniz yerden kolayca erişin. Bir faks için işinizi ofise hapsetmeyin.

Detaylı Bilgi

 

Office 365

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan ve içeriğinde farklı ürünlerin olduğu paketlerin genel adıdır. E-posta, depolama alanı, lync ( anlık mesajlaşma ve video konferans), Office (Word, Excel vb programlar) programları gibi servisler bir paket halinde sunulmaktadır. Superonline olarak, farklı Office 365 paketini aylık ödeme imkanı ve makul fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktayız.

Detaylı Bilgi

 

E-Şirket

Turkcell e-Şirket, şirketinizin dijital dönüşümü için gereken çözümleri bir arada barındıran bir iş platformudur. Bu ürün ile muhasebe, e-fatura, e-arşiv, e-defter, akıllı faks ve e-mail ihtiyaçlarınızı tek platformdan yönetebilirsiniz. Böylece farklı süreçleriniz için birden fazla şirket ile çalışma veya birden fazla yazılım kurma zahmetinden ve yatırım maliyetinden kurtulursunuz.

Detaylı Bilgi

 

Hosting Ürünleri

Turkcell Superonline hosting ürünleri ile kurumsal bir alan adına sahip olun ve firmanızı internet üzerinden tüm dünyaya açılmasını sağlayın. Sunulan farklı kapasitedeki web barındırma alanı sayesinde web sitenizi dilediğiniz gibi kurun ve yayınlayın; hem kurumsal kimliğinizi profesyonel olarak yönetin, hem de yenilenen Türk Ticaret Kanunu’nun gereksinimlerini yerine getirin.

Detaylı Bilgi

 

Akıllı Wifi

Mekan ve İşletmelerde sunulan internet Wifi hizmetinin kayıt tutmasını, Müşteri İletişim Verisi tutulmasını ve de işletme müşterilerini daha iyi tanımasını sağlayan analitik verilere ulaşmasını sağlayan hizmettir.

Detaylı Bilgi

Kapat
Yardım ister misiniz?