Turkcell Bulut Çözümleri ve Turkcell Güvencesi İle İşinizi Buluta Taşıyın

Turkcell Bulut Servisleri, Turkcell grup şirketlerinin sahip oldukları üstün teknolojik altyapıları kullanarak, kurumsal müşterilerine sundukları bulut bilişim hizmetlerinin ortak adıdır. Bu hizmetler sayesinde tüm bilgi teknolojileri altyapısını Turkcell Veri Merkezleri’nde konumlandırabilir, böylece altyapı ve bakım maliyetlerini düşürürken daha esnek bir altyapıya sahip olabilirsiniz.

Ayrıca, www.turkcellbulut.com üzerinden, altyapı ve uygulama hizmetlerini istenilen kapasitede dakikalar içerisinde kurulmasını ve yönetimini sağlayabilirsiniz. İş sürekliliğinizi sağlayacak en yeni teknolojilerden ön yatırımsız, bakım ve güncelleştirme masrafı olmadan faydalanmak için Turkcell Bulut Çözümlerini tercih edin.

 

Sanal Veri Merkezi

Sanal Veri Merkezi Hizmeti, belirlediğiniz kaynaklar doğrultusunda, bütün veri merkezi ihtiyaçlarınızı self servis deneyim ile tek bir ekrandan yönetebileceğiniz bir servistir. Self servis portal aracılığı ile sanal sunucular oluşturulabilir, bu sanal sunuculara işletim sistemi kurabilir, sanal sunucularını kontrol edilebilir, konsol erişimi sağlanabilir ve uygulamaya özel ağ yapıları kurabilirsiniz. Bunlara ek olarak, selfservis olarak ihtiyaç duyulan firewall kuralları ve yük dengeleme kurallarını oluşturabilirsiniz. Sanal Veri Merkezi ile herhangi bir ilk yatırım maliyeti olmaksızın ihtiyaçlarınıza göre kaynaklarınızı kendinizin yönetebildiği bir üründür. Hizmet kapsamına sanal firewall ve sanal yük dengeleme dahildir.

Detaylı Bilgi

 

Sanal Sunucu

Sanal Sunucu hizmeti, ek bir yatırım ve harcama yapılmasında gerek kalmadan sunucuların yüksek kapasiteli sistemler üzerinde özelleştirilmiş sanal ortamlarda kullandırılması hizmetidir. Uluslararası standartlara uygun Turkcell Veri Merkezi, güçlü altyapısıyla kritik uygulamalar barındıran sunucularınıza yüksek hızda güvenli erişim sağlıyor.

Detaylı Bilgi

 

Uzaktan Yedekleme

Veri yedekleme için uzman personel istihdam edemiyorsunuz, bilgisayarlarınızda ve sunucularınızda değerli bilgileriniz çalınma, kaybolma veya bozulma ihtimallerine karşı kaybolma riski ile karşı karşıya… Turkcell Superonline Uzaktan Yedekleme Servisi, önemli ve kritik gördüğünüz verileriniz için güvenli bir ortam sağlayarak yedekleme ihtiyaçlarınızı karşılıyor. İstenmeyen arızalarda veya olağanüstü durumlarda, verilerinize Turkcell Superonline Veri Merkezlerinde tutulan yedeklerinizden anında geri dönme olanağı sağlıyor. Turkcell Uzaktan Yedekleme Servisi ile sanal (VM) ortamlarınızın, SQL, Exchange ve Oracle veritabanlarınızın dahi yedeklerini alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

 

Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri

Siber tehditler teknoloji ve iş süreçlerindeki değişimle birlikte artıyor. Çoğu güvenlik sistemi her gün artan ve farklılaşan tehditler karşısında etkisiz kalıyor. Turkcell Superonline Yönetilebilir Güvenlik Hizmetleri, savunmanın ötesine geçen proaktif güvenlik anlayışıyla ağınıza ve uygulamalarınıza yönelik her tür riski kontrol altına alıyor, iş sürekliliğinizi koruyor ve rekabet gücünüzü artırıyor.

Detaylı Bilgi

 

Akıllı Faks

Akıllı faks ile fakslar artık cepte! Kim demiş cepten faks çekilmez, cebine faks gelmez diye. İşinizi dilediğiniz yerden yönetin, yönetirken hız kaybetmeyin diye fakslar artık cepte. Turkcell Akıllı Faks hizmeti ile cep telefonunuzdan, e-postanızdan ve portaldan faks alın faks gönderin. Fakslarınız bulutta saklansın, istediğiniz yerden kolayca erişin. Bir faks için işinizi ofise hapsetmeyin.

Detaylı Bilgi

 

Office 365

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan ve içeriğinde farklı ürünlerin olduğu paketlerin genel adıdır. E-posta, depolama alanı, lync ( anlık mesajlaşma ve video konferans), Office (Word, Excel vb programlar) programları gibi servisler bir paket halinde sunulmaktadır. Superonline olarak, farklı Office 365 paketini aylık ödeme imkanı ve makul fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktayız.

Detaylı Bilgi

Sayfayı kaydırın