Turkcell WebMesaj

Turkcell’de mesajlaşmanın adresi: WebMesaj WebMesaj’ı kullanan Turkcell’liler, ilk SMS’ten sonra aynı gün içinde 15 tane SMS’i ücretsiz olarak gönderiyor.

Turkcell WebMesaj

Turkcell WebMesaj Nedir?

SMS’lerinizi sadece telefonunuzu kullanarak göndermek zorunda değilsiniz. İnternet üzerinden WebMesaj keyfini yaşayabilirsiniz. Üstelik WebMesaj’ı kullanan Turkcell’liler, ilk SMS’ten sonra aynı gün içinde 15 tane SMS’i ücretsiz olarak gönderiyor.

16’ncı SMS’ten sonraki ücretlendirme, SMS başına (yurt içi) 40 kr değerindedir.
WebMesaj’ı Faturalı veya Hazır Kart'lı tüm Turkcell'liler kullanabilir. WebMesaj'ı hemen kullanmak için tıklayın! GSM Numaranız ve Turkcell Şifreniz ile Turkcell Hesabım'a giriş yaptıktan sonra, Web’den hemen SMS veya MMS göndermeye başlayabilirsiniz.
  • WebMesaj servisini Faturalı ya da Hazır Kart'lı tüm Turkcell’liler kullanabilir.
  • WebMesaj'a giriş için lütfen tıklayın!
  • Gün içinde WebMesaj'dan gönderdiğiniz SMS’lerin ilki, yani 1 tanesi ücretli, sonrasındaki 15 SMS ücretsizdir. 16’ncı SMS’ten sonraki ücretlendirme SMS başına 40 kr değerindedir.
  • Gün içinde WebMesaj'dan gönderdiğiniz MMS'lerin ilki yani 1 tanesi ücretli, sonrasındaki 7 MMS ücretsizdir. 8’inci MMS’ten sonraki ücretlendirme yine Turkcell yönüne 80 kr değerindedir.  
  • WebMesaj’dan gönderilen yurt içi ve Turkcell yönüne gönderilen SMS ücreti 40 kuruş, yurt içi diğer yönlere gönderilen SMS'ler 40 kuruş, yurt dışına gönderilen SMS'ler 83 kuruş; MMS ücreti ise 80 kuruştur.
  • Servis ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.
  • Ücretsiz mesajlar sadece Turkcell'lilere gönderilebilir.
  • Herhangi bir Turkcell kampanyasından kazanılan ücretsiz kısa mesajlar, Ekonomik Mesaj Paketleri ve konuşma dakikaları ile birlikte SMS kullanım hakkı içeren paketlerdeki kısa mesaj haklarınız, Webmesaj ve Akıllı Mesaj kapsamında dahil değildir.
WebMesaj abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir servis değildir.
WebMesaj servisi sayesinde bilgisayarınızı ve internetinizi kullanarak SMS ya da MMS göndermenin pratikliğini yaşayabilirsiniz.
WebMesaj servisini kullanarak internet üzerinden SMS veya MMS gönderebilir, cep telefonu rehberinizde yer alan kişileri görebileceğiniz bir adres defterine sahip olabilirsiniz.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

BENZER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın