Turkcell Neredeyim

Nerede olduğunuzu tarif etmekten sıkıldıysanız, yerinizi Turkcell bulsun!

1,2 TL / SMS
Hemen Al
Turkcell Neredeyim

Turkcell Neredeyim Nedir?

Nerede olduğunuzu tam bilmediğinizde ya da tarif etmek çok zor geldiğinde, bulunduğunuz noktayı anında görüntüleyebilirsiniz...

Ayrıca, size en yakın atm, avm, belediye, benzin istasyonu, hastane, lpg istasyonu, müze ve süpermarketleri sorgulayabilir, cebinize haritayla gelmesini sağlayabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım?

NEREDEYIM yazıp 2222'ye göndererek bulunduğunuz bölgenin adres bilgisini, size en yakın noktaları ve telefonları, coğrafi konum bilgilerini, polis ve sağlık acil durum telefonlarını öğrenebilirsiniz.

Atm, avm, belediye, benzin istasyonu, hastane, lpg istasyonu, müze ve süpermarketleri sorgulamak için;

NEREDE ATM
NEREDE AVM
NEREDE BELEDIYE
NEREDE BENZIN
NEREDE HASTANE
NEREDE LPG
NEREDE MUZE
NEREDE SUPERMARKET yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz. Böylece SMS’le size en yakın 3 esnaf bilgisinin cebinize gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Turkcell Neredeyim; bulunduğunuz bölgenin adres bilgisini, size en yakın noktaları ve telefonları, coğrafi konum bilgilerini, polis ve sağlık acil durum telefonlarını cep telefonunuza SMS olarak gönderir.

Ayrıca, size en yakın atm, avm, belediye, benzin istasyonu, hastane, lpg istasyonu, müze ve süpermarketleri sorgulayabilir, cebinize haritayla gelmesini sağlayabilirsiniz. SMS ile size en yakın 3 esnaf bilgisi ve URL’de ek 10 esnaf bilgisi verilir. Bilgiler 30 km içindeki en yakın 10 esnaftır. 

Konum hassasiyeti, servis alınan şebekeye (2G/3G) ve servis alınan baz istasyonuna olan uzaklığa bağlı olarak birkaç yüz metreden başlayarak kilometreler seviyesine çıkabilecektir.
Turkcell Neredeyim abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir.
 • Servis kullanım ücreti sorgulama başına 1,2 TL’dir. 
 • Servis ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir.
 • SMS içindeki link’e girildiğinde data ücretlidir.

Diğer Satın Alma Seçenekleri

SMS
 • NEREDEYIM yaz 2222’ye gönder
  • Turkcell Neredeyim; bulunduğunuz bölgenin adres bilgisi, size en yakın noktalar ve telefonları, coğrafi konum bilgileri, polis ve sağlık acil durum telefonları cep telefonunuza SMS olarak gönderen bir uygulamadır.
  • 2222’ye mesaj göndererek, bulunduğunuz yerin bilgilerini ve öğrenmek istediğiniz diğer noktaları SMS olarak alabilirsiniz.
  • Tüm Turkcell müşterileri Turkcell Neredeyim uygulamasını kullanabilir.
  • SMS alabilen tüm telefonlar Turkcell Neredeyim uygulamasını destekliyor.
  • Servis, müşterinin sinyal aldığı baz istasyona göre yer tespiti yaptığı için, yaklaşık 300 ile 500 m arasında değişmektedir. Şehir dışı ve kırsal alanda 1- 1,5 km’yi bulmaktadır.
  • Telefon fonksiyonu ile ilgili bir özelliktir. Telefonunuzun mesaj içerisinde yer alan numara bilgilerini tıklayarak arama özelliğine sahip olması gerekir.
  • Turkcell Neredeyim abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir uygulama değildir.
  • Müşterinin konumuna dair sağlanan içerikler bilgilendirme amaçlıdır. Müşterinin konumu, hava ve yer koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

   Gönderilen konum bilgisi şehir içerisinde yaklaşık 300-500 metre, şehir dışında yaklaşık 1-1,5km hassasiyetle sağlanmaktadır.

   Konum bilgisi ile birlikte iletilen en yakındaki kurumların telefonunun kapalı olması, numarasının değişmiş olması, telefonun açılmaması ya da sistemsel hatalardan ve transmisyon kesintilerinde yaşanacak servis aksaklıklarından dolayı hizmet verilememesi durumunda Turkcell sorumluluk kabul etmemektedir.

   Servisi kullanan müşterilerimiz tüm bu koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

  BENZER SERVİSLER

  Sayfayı kaydırın