GollerCepte

Takımınızın gol sevincine ortak olun! Üstelik ilk üyelikte anında 12TL/30 dakika konusma hediye!

2,45 TL / HAFTA
Hemen Al
GollerCepte

GollerCepte Nedir?

GollerCepte ile futbolseverler takımlarının gollerini, son dakika haberlerini anında cebine alıyor. http://gollercepte.tv

Mini Cooper Çekilişi için Taraftar Uygulamaları sayfamızı ziyaret edin: http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/servisler/gollercepte-taraftar-uygulamalari

NASIL GÖRÜNÜYOR

Nasıl Kullanırım?

Golleri izlemek için cep telefonunuza gönderilen linke tıklamanız yeterli. Ayrıca puan durumuna ve canlı skorlara http://gollercepte.tv adresinden ulaşabilirsiniz. İyi seyirler!
Goller Cepte ile takımınızın gollerini izlemek için cep telefonunuza gönderilen linke tıklamanız veya http://gollercepte.tv adresine girmeniz yeterli.
 • http://gollercepte.tv adresinde gezinmek, haberleri, puan durumunu, fikstürü görüntülemek ücretsizdir. 
 • Canlı skorları ücretsiz görüntüleyebilirsiniz. 
 • Tek takım paketi ile takımınızla ilgili haberleri cebinize alabilir, golleri ve özel videoları izleyebilirsiniz. 
 • Full paket ile tüm içeriklere ulaşabilirsiniz. 
 • Sezonluk paket ile çok daha uygun fiyatlara üyelik yapabilirsiniz. Tek Takım Sezonluk üyeliği aylık (4 hafta) 4,9TL, Full Paket Sezon üyeliği ise aylık (4 hafta) 9,9TL olup haftalık tahsil edilir.

Servisin sağlıklı sunulabilmesi açısından, sadece bu servis kapsamında gerekli olan verileriniz servis aboneliğiniz süresince ilgili iş ortağı ile paylaşılacaktır.

GollerCepte'ye ilk defa üye olanlar 31 Mayıs 2015 sonuna kadar yurt içi Turkcell'lilerle konuşabilecekleri günlük 30 dakika konuşma paketi kazanıyor. GOL yazıp 2222'ye göndererek katılabilirsiniz.

GollerCepte Şampiyonluk anketine sezon boyunca katılabilirsiniz. Katılım için SAMPIYON TAKIMADI yazıp 4515'e göndererek 2TL'ye katılım sağlayabilirsiniz. Ankete katılan herkese 12TL/30dk konuşma hediye edilmektedir. Örn: SAMPIYON BJK, SAMPIYON FB, SAMPIYON GS, SAMPIYON TS, SAMPIYON BS... gibi.

GollerCepte üyeliklerini iptal etmek isteyen müşterilere özel teklifler sunulabilir. Teklif sunulan üyelerimiz teklifi kabul etmek için KABUL, üyelikten ayrılmak için teklifred yazıp 4515’e gönderebilirler. http://gollercepte.tv

Ücretsiz GollerCepte Canlı Skor uygulamasını indirmek için CANLI yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.

Takımınıza özel uygulamanızı indirmek için;

Beşiktaş > http://trcll.im/BJK
Fenerbahçe > http://trcll.im/FB
Galatasaray > http://trcll.im/GS
Trabzonspor > http://trcll.im/TS

adreslerini kullanabilirsiniz. Üstelik takım uygulamalarını indiren ve hız kısıtlı internet paketi kullanmayan tüm Turkcell'lilere anında günlük 500MB internet paketi hediye! 
 • Goller Cepte kapsamında SMS içeriği almamak için IPTAL [PAKET ADI] yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz (Ör. IPTAL BJK, IPTAL FULL) 
 • Goller Cepte Avrupa Paketi iptali için IPTAL UEFA, TFF 1.Lig Paketi'ni iptal etmek için IPTAL TFF , Goller Cepte FULL Paketinizi iptal etmek icin IPTAL FULL GOL yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.
PaketFiyat
http://gollercepte.tvÜcretsiz
http://gollercepte.tv/canliskorÜcretsiz
Tek Takım (GOL - 4515)2,45 TL/hafta
1.Lig Paketi (TFF - 4515)1,4 TL/hafta
Avrupa Paketi  (UEFA - 4515)1,4 TL/hafta
Full Paket (FULL- 4515)3,5 TL/hafta
Ücretsiz Paket (UCRETSIZ - 4515)Ücretsiz
Tek Takım Sezonluk (SEZON - 4515)4,9TL/ay
Full Paket Sezonluk (SEZON FULL - 4515)9,9TL/ay

 • Sezonluk paketler iptal etmediğiniz sürece her yıl (12 ayda bir) yenilenir. Paketinizi iptal etmeniz durumunda hattınıza 1 TL cayma bedeli yansıtılır.
 • Ön ödemeli hatlarda bakiyenin yetersiz olması durumunda servis bakiye karşılığı gün kadar kullandırılır. (Örnek olarak, FULL paket bedeli haftalık 3,5 TL ve (günlük 0,5 TL oranında) haftalık paket hattaki bakiye 2 TL var ise, 4 günlük kullanım hakkı sağlanır). Servis ücretine tüm vergiler (İçerik: %18 KDV ve Data %18 KDV + %5 ÖİV) dahildir.
 • Servis ücretinin %0,13'ü içerik, kalan kismi data bedeli olarak tahsil edilir.
 • http://gollercepte.tv sitesine Edge veya 3G bağlantı Turkcell’liler için ücretsizdir. GollerCepte kapsamında verilen içerikler değişiklik gösterebilir. Turkcell http://gollercepte.tv içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Belirtilen ücretlere tüm vergiler dahildir.  
 • http://gollercepte.tv sitesine internet ve wap apn ile (MGB apn hariç) bağlantı ve video izlenirken harcanan data ücretsizdir. Ancak Facebook, Twitter ve/veya http://gollercepte.tv adresi haricindeki sitelere yapılan bağlantılar data tarifeniz üzerinden ücretlendirilebilir.
 • GollerCepte Ücretsiz Paket ile haftada 1-2 adet haber sms'i alarak, haftanın önemli olayını ve fikstürünü takip edebilirsiniz. Paketiniz tamamen ücretsizdir.

Daha Fazla Bilgi

Goller Cepte Servisi ile videolar haricinde takımınızla ilgili birçok bilgi de SMS ile anında cebinize gelir. Eğer isterseniz birden fazla takıma da abone olabilirsiniz. [TAKIMADI] yazarak 2222’ye göndermeniz yeterlidir.

Servisi kullanmak için

PaketlerKodları
Spor Toto Süper Lig
Beşiktaş A.Ş. BJK
Fenerbahçe A.Ş. FB
Galatasaray A.Ş. GS
Trabzonspor A.Ş. TS
Mersin İdman YurduMIY
KonyasporKONYA
Kayseri ErciyessporERCIYES
Bursaspor BURSA
Eskişehirspor ESKISEHIR
Gaziantepspor ANTEP
Gençlerbirliği GENCLER
Çaykur RizesporRIZE
K.D.Ç. Karabükspor KARABUK
Balıkesirspor BAL
İstanbul B. BelediyeIBB
Kasımpaşa KSP
Akhisar Belediye SporAKH
SivassporSIVAS
PTT 1. Lig
PTT 1. Lig Paketi PTT
Avrupa Paketi
Avrupa Paketi UEFA
Genel Haber Paketi
Genel Haber Paketi GOL / GOLLERCEPTE
GollerCepte Full Paket
GollerCepte Full PaketFULL GOL
GollerCepte Ücretsiz Paket 
Ücretsiz PaketUCRETSIZ (4515)
Tek Takım SezonSEZON (4515)
Full Paket SezonSEZON FULL (4515)

Sezonluk üyelikler için takım aboneliklerinin başına SEZON koymanız yeterlidir. Örn: SEZON BURSA. İptal etmek için de yine aynı şekilde IPTAL SEZON BURSA yazıp 4515'e göndermeniz yeterlidir. Sezonluk taahhütlü paketlerin iptal edilmesi durumunda hattınıza 1TL cayma bedeli yansıtılır. Ücretlendirmeler haftalık 1,22TL olup, abonelik yıllık olarak yenilenir.

Servisi İptal etmek için

Paketlerİptal Kodları
Spor Toto Süper Lig
Beşiktaş A.Ş. IPTAL BJK
Fenerbahçe A.Ş. IPTAL FB
Galatasaray A.Ş. IPTAL GS
Trabzonspor A.Ş. IPTAL TS
İstanbul B. BelediyeIPTAL IBB
BalıkesirsporIPTAL BAL
Mersin İdman Yurdu IPTAL MIY
Bursaspor IPTAL BURSA
Eskişehirspor IPTAL ESKISEHIR
Gaziantepspor IPTAL ANTEP
Gençlerbirliği IPTAL GENCLER
KonyasporIPTAL KONYA
K.D.Ç. Karabükspor IPTAL KARABUK
Çaykur RizesporIPTAL RIZE
Kayseri Erciyesspor IPTAL ERCIYES
Kasımpaşa IPTAL KSP
Akhisar Belediye SporIPTAL AKH
SivassporIPTAL SIVAS
PTT 1. Lig
PTT 1. Lig Paketi IPTAL PTT
Avrupa Paketi
Avrupa Paketi IPTAL UEFA
Genel Haber Paketi
Genel Haber Paketi IPTAL GOL
GollerCepte Full Paket 
GollerCepte Full Paket IPTAL FULL GOL
GollerCepte Ücretsiz Paket 
Ücretsiz PaketIPTAL UCRETSIZ (4515)
Tek Takım SezonIPTAL SEZON (4515)
Full Paket Sezon
IPTAL SEZON FULL (4515)
SMS
 • GOL yaz 2222’ye gönder
 • 0532 757 22 22
  • Tüm Turkcell’lilerin taraftarı oldukları takımın ya da diğer takımların gollerini, maç özetlerini ve 4 büyüklerin maç yorumlarını izlemelerini sağlayan bir servistir.
  • GOL yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. Bu şekilde süperlig ile ilgili tüm gelişmeler ve maç sonuçları cebinize SMS ile gönderilir.
   Hattınıza gönderilen mesajla birlikte takımınızı seçebilirsiniz.
   Tebrikler! Haftalik 2,45 TL'ye GollerCepte Haber Paketi uyeliginiz basladi. Hemen takiminizi yazip 2222'ye gondererek takiminiza ozel bilgilendirmeleri almaya baslayin. Orn: BJK, GS, FB, TS, BS. Servisiniz haftalik olarak devam edecek ve bakiyenizin yetersiz olmasi halinde servisinizi bakiyeniz karsiligi gun kadar kullanabileceksiniz. Servisi durdurmak icin IPTAL GOL yazip 2222'ye gonderebilirsiniz. Daha fazlasi icin tıklayınız.
  • Goller Cepte Servisi takım başına haftalık 2,45 TL’dir. Fiyata, gol videolarını indirirken kullanılan internet ücreti ve tüm vergiler dahildir. Eğer hattınızda yeterli bakiye yoksa bakiyeniz oranında tanımlama yapılır. Örneğin hattınızdaki 2,1TL karşılığında 6 günlük kullanım tanımlanır. Turkcell, servisin ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar. Yurt dışındayken uygulama üzerinden kullanılmış olan internet verisi, yurt dışı internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Yurt dışı internet tarife ücretlendirmesi için tıklayın.
  • Turkcell’li olan herkes bu servisten yararlanabilir. Eğer telefonunuz video destekli değilse gol bilgileri cebinize SMS ile gönderilecektir.
  • Herhangi bir takıma ait Goller Cepte servisini satın almış olmanız durumunda sadece seçmiş olduğunuz takımın gollerini ve maç özetini izleyebilirsiniz. İsterseniz Full pakete üye olup tüm golleri ve özetleri keyifle izleyebilirsiniz. Full pakete üye olmak için FULL GOL yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.
  • Golleri maç sırasında, gol olduktan yaklaşık 4-5 dakika içinde izleyebilirsiniz. Lisans anlaşmaları gereği goller maç bitiminden yaklaşık 45 dakika sonrasına kadar izlenebilir.
  • Servisi iptal etmek için İPTAL [ABONE OLUNAN TAKIM ADI] yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. Eğer henüz takım seçmediyseniz İPTAL GOL yazarak 2222’ye göndermeniz yeterli olacaktır.
  • http://gollercepte.tv sitesine bağlantı ve video izlenirken harcanan data ücretsizdir. Ancak Facebook, Twitter ve/veya http://gollercepte.tv adresi haricindeki sitelere yapılan bağlantılar data tarifeniz üzerinden ücretlendirilebilir.

  BENZER SERVİSLER

  Sayfayı kaydırın