Akıllı Depo

Hatıralarınız 4.5G hızında Akıllı Depo'da! Akıllı Depo ile fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı saklayabilir, internete erişebildiğiniz her yerden kolayca ulaşabilir ve paylaşabilirsiniz.

Akıllı Depo Üyelik İçin
Ücretsiz
Hemen Al
Akıllı Depo

Hatıralarınız Anında Akıllı Depo'da!

Hatıralarınız siz daha fotoğrafı çektiğiniz anda Akıllı Depo’ya otomatik aktarılır. Fotoğraf, video ve dosyalarınızın ne kadar kıymetli olduğunu biliyor telefonunuzda biriktirdiğiniz her şeyi güvenle saklıyor, her yerden rahatça erişmenizi sağlıyoruz.

Fotoğraflarınıza Heryerden Ulaşabilirsiniz

Akıllı Depo'yla telefonunuzda biriktirdiğiniz her şeyi güvenle saklıyor, ister telefonunuzdan ve tabletinizden isterseniz de web'den hem hızlı hem de kolayca erişmenizi sağlıyoruz.

Kolayca Paylaşın

4.5G ile tüm fotoğraflarınız siz daha fotoğrafı çektiğiniz anda ışık hızıyla Akıllı Depo’ya otomatik aktarılır ve en güzel hatıralarınızı ister sevdiklerinizle isterseniz sosyal medyada anında paylaşabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı 4.5G hızıyla Akıllı Depo’ya yükleyin!

​Size ek hafıza sağlayan Akıllı Depo, o özel insanları, tatlı hatıraları silmek zorunda kalmayın diye şimdi 4.5G hızıyla kullanımına hazır.
Turkcell’le bağlan hayata​... 

Akıllı Depo Nedir?

 • Akıllı Depo ile fotoğraftan videoya, müzik dosyalarından önemli belgelere kadar tüm dosyalarınızı güvenle saklayabilir, tüm verilerinize istediğiniz zaman cep telefonu, tablet veya bilgisayarınız üzerinden erişebilirsiniz. 
 • Turkcell abonesi olmasanız da artık Akıllı Depo’yu kullanılabilirsiniz. iOS ve Android mobil uygulama marketlerinden uygulamayı indirin ve kendi belirleyeceğiniz bir şifre ile giriş yapın.  (Turkcell aboneleri arzu ederlerse Turkcell Şifreleriyle de giriş yapabilirler) Üstelik Akıllı Depo’ya giriş yapan herkese süresiz ve ücretsiz 1GB saklama alanı da hediye! Saklama alanınızı arttırmak isterseniz paket satın alabilirsiniz.
 • Kolay ve hızlı kullanım sağlayan Akıllı Depo artık 10 kat daha büyük saklama alanıyla, kullanıcılarına telefonlarından hiçbir kareyi kaçırmadan daha çok fotoğraf ve video çekme olanağı sağlıyor.
 • Akıllı Depo servisi gelişmiş otomatik yedekleme özelliği sayesinde, tüm fotoğraflarınızı deponuza otomatik olarak yüklüyor. Fotoğraflarınız Akıllı Deponuza çekildiği tarihe ve lokasyona göre sınıflandırıyor. Yüklenen fotoğrafların ister sevdiklerinizle, ister sosyal medyada anında ve kolayca paylaşılabilmesine de olanak sağlıyor.
 • PDF ve Word dosyalarınızı Akıllı Depo'da kolayca kaydedebilir ve saklayabilirsiniz.
 • Android (4.0 ve üzeri) ve iOS (8.1 ve üzeri) işletim sistemli akıllı telefon ve tablet kullanıcıları, Akıllı Depo’ya mobil uygulama üzerinden, akıllı cihaz sahibi olmayanlar ise http://www.turkcell.com.tr/akillidepo adresinden ulaşabilirler.
 • Hemen Akıllı Depo'nun kolay kullanımı ile tanışmak ve ücretsiz 1GB saklama alanınızı kullanmak için, Turkcell abonesiyseniz  DEPO yazıp 2222'ye SMS gönderebilirsiniz. Diğer operatör abonesiyseniz App Store veya Google Play’den uygulamayı indirebilirsiniz.
 • Dropbox'taki fotoğraflarınızı, dosyalarınızı, klasörlerinizi artık Akıllı Depo içinden hızlıca Akıllı Deponu'za transfer edebilirsiniz.
 • Bireysel Platinum abonelerimiz ve Kurumsal İşte 2, İşte 4, İşte 6, İşte Platin 8, İşte Platin 10, İşte Platin Prestij, Platin Business Plus, Platin Business Prestij, İşte Platin Ultra, İşte Platin Mega, İşte Platin Elit tarifelerinden bir tanesine sahip abonelerimiz, tarifelerinde kaldıkları sürece 500GB saklama alanı ve 5GB İnternet Paketi(Akıllı Depo’ya özel internet paketidir) faydalarını ücretsiz olarak kullanabilirler. 

·         T60 kullanıcılarına özel teklifimiz için tıklayın.
·         Turkcell Plantinium’a özel teklifimiz için tıklayın.

 

Daha Fazla Bilgi

Akıllı Depo uygulamasından ya da www.turkcell.com.tr/akillidepo ’den giriş yaptığınızda Hoş Geldin (1GB saklama alanı) paketi otomatik olarak ücretsiz tanımlanır. Saklama alanınız %80 ve %100 doluluğa ulaştığında SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Hatıralarınıza daha fazla yer açmak için:

50 GB Paket (50 GB saklama alanı)DEPO 50GB yazıp 2222’ye gönderin.
500 GB Paket (500 GB saklama alanı)DEPO 500GB yazıp 2222’ye gönderin.
2.5 TB Paket (2,5 TB saklama alanı)DEPO 25TB yazıp 2222’ye gönderin.

 • Turkcell abonesi değilseniz Akıllı Depo uygulaması içinden Paketler menüsünden ve www.turkcell.com.tr/akillidepo Paketler menüsünden de paket satın alarak saklama alanınızı büyütebilirsiniz.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir

 


 • Turkcell abonesiyseniz DEPO yazıp 2222'ye ücretsiz SMS gönderdiğinizde; akıllı telefonunuzla uyumlu uygulama indirme linki otomatik olarak iletilecektir.
 •  Turkcell abonesi değilseniz Akıllı Depo Servisini iOS ve Android mobil uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirebilir veya bilgisayarınızdan www.turkcell.com.tr/akillidepo adresinden giriş yaparak kullanabilirsiniz.

 • Akıllı Depo uygulaması ücretsizdir, servis 3G ve Wifi üzerinden çalışmaktadır.          
 • Uygulamayı indiren tüm abonelere 1 GB saklama alanı hediye edilmektedir.
 • Aboneler saklama alanını büyütmek için paket satın alabilirler. Alınan paketler aylık olarak otomatik yenilenir. Aboneler istedikleri zaman paket aboneliklerini sonlandırabilirler.
 • Android cihazlara T-Market üzerinden (m.t-market.com adresini cihazınızın tarayıcısına yazarak) uygulama indirilirken oluşan veri trafiği ücretsizdir.
 • AppStore ve GooglePlay üzerinden uygulamayı indirmeniz, Akıllı Depo senkronizasyonunu 3G üzerinden seçmeniz durumunda Android (4.0 ve üzeri), iOS (8.1 ve üzeri) cihazlarda otomatik olarak, iOS cihazlarda uygulamanın açılması ile, uygulamada yapılan işlemler ve e-posta ile sosyal ağlar üzerinde paylaşım yapılması durumunda oluşan veri trafiği, mobil internet paketiniz varsa paketinizden, yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
 • Akıllı Depo’da yer alan fotoğraf, video ve dosyalarınızı, e-posta, Facebook ve Twitter hesabınız üzerinden paylaşım yapabilirsiniz. Müzik paylaşımı yapılamaz.
 • Akıllı Depo üzerinden yapılan paylaşımlar ile ilgili Turkcell sorumluluk kabul etmez.
 • Akıllı Depo saklama alanı, abone olunan servis paketi alanı ile sınırlıdır.
 • Servis üzerinde saklanan hiçbir bilgi 3. şahıslar ile paylaşılmaz.
 • Akıllı Depo'daki bilgileriniz, şifrelenmiş şekilde üstün güvenlikli Turkcell Veri Merkezi'nde tutulur. Bu bilgilere yalnızca siz erişebilirsiniz.

Turkcell Akıllı Depo servisini iptal etmek için;

50 GB Paket (50 GB saklama alanı)
IPTAL DEPO 50GB yazıp 2222’ye gönderin.
500 GB Paket (500 GB saklama alanı)IPTAL DEPO 500GB yazıp 2222’ye gönderin.
2.5 TB Paket (2,5 TB saklama alanı)IPTAL DEPO 25TB yazıp 2222’ye gönderin.

 • Paket alımı hangi kanaldan gerçekleştirdiyseniz, iptali de aynı kanaldan yapmanız gerekmektedir.
 • Eğer paketinizi Turkcell’den aldıysanız;
  • 50GB Paket (50 GB saklama alanı)  IPTAL DEPO 50GB yazıp 2222’ye gönderin.
  • 500GB Paket (500 GB saklama alanı)  IPTAL DEPO 500GB yazıp 2222’ye gönderin.
  • 2.5TB Paket (2,5 TB saklama alanı)  IPTAL DEPO 25TB yazıp 2222’ye gönderin.
 • Eğer paketinizi App Store ya da Google Play’den aldıysanız, ilgili uygulama marketinden iptal talebi yapmanız gerekmektedir.
 • Akıllı Depo Servisi iptal talebiniz alındığında, paketinizin bitiş tarihine kadar kalan dönem boyunca kullanıma devam edebilirsiniz.
 • Servis iptal edildikten sonra, 90 gün boyunca Akıllı Depo’ya yeni yükleme yapamaz, yalnızca Akıllı Depo’da bulunan bilgilerinize erişebilirsiniz.90 günün sonunda Akıllı Depo’da bulunan tüm bilgileriniz (fotoğraf, video, müzik, dosya, rehber) silinir.
 • Turkcell aboneliğinizi iptal etmeniz, Akıllı Depo Servisi otomatik olarak iptal edilir ve bilgileriniz 90 gün içinde silinir.
 • Numaranızı taşımanız ve hattın devredilmesi durumunda, Mevcut paketiniz varsa iptal olur ve Akıllı Depo’ da bulunan tüm bilgileriniz (fotoğraf, video, müzik, dosya, rehber) 90 gün içerisinde silinir. Ancak 90 gün içinde kayıtlı e-posta adresiniz ve şifrenizle uygulamaya giriş yaparak cep telefonu numaranızı güncelleyebilir ve tüm bilgilerinize ulaşabilirsiniz. 1 GB’ı aşkın kota kullanıyorsanız, daha önce sahip olduğunuz paket aboneliğiniz iptal olacağından, yeni hattınızla tekrar paket alımı yapmanız gerekecektir. Aksi takdirde yine tüm bilgileriniz silinecektir.
SMS
 • Akıllı Depo Üyelik İçin (DEPO yaz 2222’ye gönder)
 • Hoş Geldin Paketi (1 GB saklama alanı)Ücretsiz
  50 GB Paket (50 GB saklama alanı)3,90 TL/ay
  500 GB Paket (500 GB saklama alanı)9,90 TL/ay
  2.5 TB Paket (2,5TB saklama alanı)19,90 TL/ay
  • Paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir. Turkcell ücretlendirmesidir.


  • Akıllı Depo fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz, internete erişebildiğiniz her yerde  telefon, tablet ya da PC’nizden bu dosyalara ulaşabileceğiniz ve kolayca paylaşım yapabileceğiniz bir depolama servisidir.
   Uygulamayı indiren ve giriş yapan tüm abonelere 1 GB saklama alanı hediye edilmektedir.
   Saklama alanını büyütmek için paket satın alabilirsiniz. Alınan paketler aylık olarak otomatik yenilenir.

  • Turkcell ve diğer operatör aboneleri tarafından kullanılabilir. Android (4.0 ve üzeri) ve iOS (8.1 ve üzeri) işletim sistemli akıllı telefon ve tablet kullanıcıları, Akıllı Depo’ya mobil uygulama üzerinden, akıllı cihaz sahibi olmayan kullanıcılar ise http://www.turkcell.com.tr/akillidepo adresinden ulaşabilirler. 

  • Turkcell abonesiyseniz DEPO yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndererek ya da T-Market, Google Play, Apple Appstore uygulama marketlerinden Akıllı Depo uygulamasını indirebilirsiniz. Turkcell abonesi değilseniz Google Play ve Appstore uygulama marketlerinden Akıllı Depo uygulamasını indirebilirsiniz. Tüm kullanıcılar www.turkcell.com.tr/akillidepo web sayfasından uygulamaya erişebilirler. 

  • iOS ve Android cihazınıza uygulamayı indirerek (Turkcell abonesiyseniz DEPO yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndererek, Turkcell abonesi değilseniz Google Play, Apple Appstore’dan) ya da akıllı cihaznız yoksa  www.turkcell.com.tr/akillidepo adresine giriş yaparak servisi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Akıllı Depo uygulamasını açtıktan sonra, Turkcell abonesiyseniz 3G mobil internet üzerinden bağlıysanız otomatik olarak giriş yapabilirsiniz. Wi-Fi ile bağlıyken Turkcell telefon numarası ya da kayıt olurken girdiğiniz e-posta adresini yazıp Turkcell Şifreniz veya kayıt olurken farklı bir şifre belirlediyseniz, bu şifreyi yazarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Ayrıca www.turkcell.com.tr/akillidepo web adresinden de Turkcell Şifreniz veya belirlediğiniz şifreniz ile Akıllı Depo’ya ulaşabilirsiniz.
    
   Eğer Turkcell abonesi değilseniz kayıt olurken girdiğiniz telefon numaranız ya da e-posta adresiniz ve belirlediğiniz şifrenizi yazarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Ayrıca www.turkcell.com.tr/akillidepo web adresinden de belirlediğiniz şifreniz ile Akıllı Depo’ya ulaşabilirsiniz.

  • Turkcell’lilerin hatıralarını güvenle saklamaları için Akıllı Depo Hoş Geldin Paketi (1 GB saklama alanı) ücretsizdir.
   DEPO yazıp 2222’ye ücretsiz SMS gönderen, uygulamaya veya www.turkcell.com.tr/akillidepo ‘ye giriş yapan abonelere Hoş Geldin paketi otomatik olarak ücretsiz tanımlanır. 

  • Akıllı Depo uygulamasını indirmek ücretsizdir. Android cihazlarda T-Market üzerinden indirilirken oluşan data trafiği ücretlendirilmez. Google Play ve Apple Appstore’dan indirme yapılırken oluşan data trafiği mobil internet paketiniz varsa paketinizden, yoksa mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

  • Yükleme, sosyal ağlar ve e-posta ile paylaşım, izleme/dinleme ve indirme işlemleri sırasında oluşan trafik, mobil internet paketiniz varsa paketinizden, yoksa mevcut tarifenizden ücretlendirilir. Ayrıca Akıllı Depo uygulamasının Ayarlar menüsünden Otomatik Yükleme seçeneğini Wi-Fi/3G, Wi-Fi ya da Kapalı olacak şekilde güncelleyebilirsiniz.
   VINN üzerinden kullanım sırasında oluşan trafik mevcut VINN tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.
   Yurt dışı kullanımında, bulunduğunuz ülkede seçtiğiniz operatörün yurt dışı mobil internet tarifesinden ücretlendirilirsiniz.

  • Hoş Geldin Paketi (1GB saklama alanı)Tüm operatör abonelerine ücretsiz  
   ÜCRETLİ PAKETLERSadece Turkcell aboneleri için*App Store Google Play 
   (Tüm operatör aboneleri için)(Tüm operatör aboneleri için)
   50GB Paket (50 GB saklama alanı)        3,90 TL/ay (Turkcell) -2,69 TL/ay (App Store  Google Play)
   500GB Paket (500 GB saklama alanı)    9,90 TL/ay (Turkcell) - 12,99 TL/ay (App Store  Google Play)
   2.5TB Paket (2,5TB saklama alanı)        19,90 TL/ay (Turkcell) - 20,99 TL/ay (App Store  Google Play)

   • *Paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
   • Turkcell Platinum müşterilerimize özel teklifimiz için tıklayın.
   • Akıllı Depo’yu kullanarak 3G üzerinden yükleme, indirme, paylaşma, senkronizasyon, indirme/izleme yapmanız durumunda mobil internet paketiniz varsa paketinizden, paketiniz yoksa tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. VINN üzerinden kullanım sırasında oluşan trafik mevcut VINN tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Yurt dışı kullanımında, bulunduğunuz ülkede seçtiğiniz operatörün yurt dışı mobil internet tarifesinden ücretlendirilirsiniz.

  • Uygulamayı indiren ve giriş yapan tüm abonelere 1 GB saklama alanı hediye edilmektedir. Saklama alanınızı büyütmek için:
   Turkcell abonesiyseniz;
   ·         50GB Paket   (50 GB saklama alanı)        DEPO 50GB yazıp 2222’ye gönderin.
   ·         500GB Paket (500 GB saklama alanı)  DEPO 500GB yazıp 2222’ye gönderin.
   ·         2.5TB Paket (2,5 TB saklama alanı)      DEPO 25TB yazıp 2222’ye gönderin.
   Ayrıca Akıllı Depo uygulaması içinden Ayarlar > Paketler menüsünden ve www.turkcell.com.tr/akillidepo üzerinden Paketler menüsünden saklama alanınızı büyütebilirsiniz.
   Turkcell abonesi değilseniz; Akıllı Depo uygulaması içinden Ayarlar > Paketler menüsünden ve www.turkcell.com.tr/akillidepo üzerinden Paketler menüsünden saklama alanınızı büyütebilirsiniz.

  • Akıllı Depo uygulamasından ya da www.turkcell.com.tr/akillidepo'dan ilk kez giriş yaptığınızda Hoş Geldin (1GB saklama alanı) paketi otomatik olarak ücretsiz tanımlanır. Saklama alanınızı doldurdukça aşağıdaki paketlerden size uygun olanı seçebilirsiniz. Bu durumda mevcut paket aboneliğiniz sonlandırılır ve seçtiğiniz paket aboneliğiniz başlatılır.
   Turkcell abonesiyseniz;
   ·         50GB Paket (50 GB saklama alanı)  DEPO 50GB yazıp 2222’ye gönderin.
   ·         500GB Paket (500 GB saklama alanı)  DEPO 500GB yazıp 2222’ye gönderin.
   .         2.5TB Paket (2,5 TB saklama alanı)  DEPO 25TB yazıp 2222’ye gönderin.
   Turkcell abonesi değilseniz; Akıllı Depo uygulaması içinden Ayarlar > Paketler menüsünden ve www.turkcell.com.tr/akillidepo üzerinden Paketler menüsünden istediğiniz paketi seçebilirsiniz

  • Paket alımı hangi kanaldan yapıldıysa iptal de aynı kanaldan yapılmalıdır.
   Eğer paketinizi Turkcell’den aldıysanız;
   ·         50GB Paket (50 GB saklama alanı)  IPTAL DEPO 50GB yazıp 2222’ye gönderin.
   ·         500GB Paket (500 GB saklama alanı)  IPTAL DEPO 500GB yazıp 2222’ye gönderin.
   ·         2.5TB Paket (2,5 TB saklama alanı)  IPTAL DEPO 25TB yazıp 2222’ye gönderin.
   Eğer paketinizi App Store ya da Google Play’den aldıysanız, ilgili uygulama marketinden iptal talebi yapmanız gerekmektedir.
   Akıllı Depo Servisi iptal talebiniz alındığında, paketinizin bitiş tarihine kadar kalan dönem boyunca kullanıma devam edebilirsiniz.
   Servis iptal edildikten sonra, 90 gün boyunca Akıllı Depo’ya yeni yükleme yapamaz, yalnızca Akıllı Depo’da bulunan bilgilerinize erişebilirsiniz. (22 Mart 2016 öncesi yapılan iptaller için bu süre 35 gündür)
   90 günün sonunda Akıllı Depo’da bulunan tüm bilgileriniz (fotoğraf, video, müzik, dosya, rehber) silinir. (22 Mart 2016 öncesi yapılan iptaller için bu süre 35 gündür)

  • Hayır, Turkcell aboneliğiniz devam ettikçe ve servisi iptal etmediğiniz sürece bilgileriniz güvenle Akıllı Depo’da saklanmaya devam eder.

  • Hayır, Akıllı Depo’ya sadece sizin belirlediğiniz şifreniz ya da Turkcell abonesiyseniz size özel Turkcell Şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Üçüncü şahıslar erişemez.

  • Akıllı Depo uygulamasına kolay ve hızlı yükleme yapılabilir. Fotoğraf, video, müzik ve dosyaları, www.turkcell.com.tr/akillidepo ana sayfasındaki “Dosya yükle” tıklanarak veya sağ üst alandaki “Yükle” ikonu tıklanarak veya akıllı depo uygulamasında ise “+” ikonuna basılarak yükleme yapılır.
   Akıllı Depo uygulaması telefona kurulduktan sonra, otomatik yükleme açık konuma getirildiğinde telefonla çekilmiş fotoğraflar; Android ve Iphone cihazlarda otomatik olarak yüklenir. Video, müzik ve dosyalar da Akıllı Depo uygulaması veya www.turkcell.com.tr/akillidepo'ya yükleme yapılarak saklanır.

  • Akıllı Depo uygulaması ve www.turkcell.com.tr/akillidepo'da bulunan fotoğraf, video ve dosyalar Android ya da iPhone/iPad cihazlarınıza kolayca indirilebilir.
   Akıllı depo uygulamasında İndirmek istediğiniz içeriği seçtikten sonra, sağ üst köşede bulunan “…” ikonu tıklanarak açılan menüden “Telefona indir” seçilerek içerik cihaza indirilir.
   www.turkcell.com.tr/akillidepo‘dan bilgisayara indirme yapılacaksa, ilgili dosyanın önünde bulunan kutu tıklanarak dosya seçilir, seçim sonrasında üst tarafta açılan menüden “İndir” tıklanarak indirme yapılır.

  • Fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınız mobil uygulama üzerinden yüklenirken 250 MB, www.turkcell.com.tr/akillidepo üzerinden yüklenirken ise 5GB tekil dosya boyutu ile sınırlıdır.

  • Akıllı Depo’yla akıllı telefon/tablet senkronize etmek için uygulama içerisinden Android cihazlarda alt menüde bulunan Yenile butonuna tıklanır, iOS cihazlarda ise ana ekran aşağı çekilir. 

  • Turkcell abonesiyseniz DEPO yazıp 2222’ye ücretsiz SMS göndererek ya da T-Market’ten ve aynı zamanda Google Play, Apple Appstore uygulama marketlerinden Akıllı Depo uygulamasını indirebilirsiniz. Turkcell abonesi değilseniz Google Play, Apple Appstore uygulama marketlerinden Akıllı Depo uygulamasını indirebilir.
   Tüm kullanıcılar servise www.turkcell.com.tr/akillidepo web sayfasından da erişebilir.

  • Kolay ve hızlı şekilde sevdikleriniz, arkadaşlarınız ile fotoğraf, video ve dosyalarınızı paylaşabilirsiniz. Akıllı Depo uygulaması içinden alt menüde bulunan paylaşım butonu tıklanarak ya da www.turkcell.com.tr/akillidepo adresinden paylaşım yapabilirsiniz. 
   Özellikle büyük dosyalarınızı, yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı çoklu paylaşım özelliği ile seçtiğiniz kişilere e-posta ile çok hızlı ulaştırabilirsiniz.
   Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden de paylaşım yapabilirsiniz.


  • Kullanıcının servis üzerinden yaptığı paylaşımlar ile ilgili Turkcell sorumluluk kabul etmez. Müzik paylaşımı, telif hakları nedeniyle Akıllı Depo üzerinden yapılmamaktadır.
   E-Posta, Facebook, Twitter üzerinden yapılan paylaşımlar sırasında oluşan data trafiği, mobil internet paketiniz varsa paketinizden, yoksa mevcut tarifenizden ücretlendirilir.

  • Evet, telefonunuza yüklü Akıllı Depo uygulamasından ya da www.akillidepo.turkcell.com.tr ’den, desteklenen formatlardaki müzik ve videolarınızı indirmeden dinleyebilir/izleyebilirsiniz.

  • Evet, kullanabilirsiniz. Yurt dışı kullanımında, bulunduğunuz ülkede seçtiğiniz operatörün yurt dışı mobil internet tarifesinden ücretlendirilirsiniz. Otomatik yükleme açık konumdayken Akıllı Depo servisi otomatik olarak yükleme yaptığı için yurt dışına çıkarken yükleme seçeneklerinden sadece wifi seçimini yapmanızı öneririz.

  • Evet, Akıllı Depo aboneliğiniz devam eder.

  • Akıllı Depo’da bulunan tüm bilgileriniz (fotoğraf, video, müzik, dosya, rehber) silinir.

  • Akıllı Depo’da bulunan tüm bilgileriniz (fotoğraf, video, müzik, dosya, rehber) silinir.
  • Akıllı Depo’da bulunan tüm bilgileriniz (fotoğraf, video, müzik, dosya, rehber) silinir.

  • Akıllı Depo’da bulunan tüm bilgileriniz (fotoğraf, video, müzik, dosya, rehber) silinir.

  • Abone olduğunuz paketin saklama alanından daha küçük bir pakete geçmek için kullanmakta olduğunuz uygulama üzerinden veya www.turkcell.com.tr/akillidepo Paketler menüsünden değişikliği yapabilirsiniz. Değişikliği yaptığınız ay iki paket ücreti faturanıza yansıyacaktır.

  • Geciş yapabilir. Veri silinmez. Uygulama üzerinden istenilen paketi seçebilir.

  • akillidepo.turkcell.com.tr adresinden yeni uygulamaya giriş yapmanız durumunda, mobil uygulamanıza girebilmek için uygulamanızı güncellemeniz gerekmektedir. Uygulamanızı güncelledikten sonra Akıllı Depo'yu sorunsuz kullanmaya devam edebilirsiniz.

  • Kullanıcı bilgilerine erişemez ve dosyalar 90 gün saklanır sonra silinir.

  Sayfayı kaydırın