Turkcell Çocuk paketleriyle
hem çocuklar
hem aileler rahat!

Turkcell Çocuk
Nedir? 

7-15 yaş arasındaki çocuklara özel, zengin içerikli ve avantajlı paketler ile birlikte ebeveynlerin güvenlik endişelerine tek çatı altında çözümler üreten, çocukların kullanımlarını yönetebileceği özellikler sunan yenilikçi çocuk platformudur. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Nasıl Turkcell Çocuk’lu
Olurum? 

Yeni hat alımı ve numara taşıma ile Turkcell’e gelenler ile faturalı/faturasız tüm müşterilerimiz faydalanabilir.

Avantajlı
Paketler 

Turkcell Çocuk’un zengin içerikli, limitine geldiğinde duran avantajlı paket dünyasını keşfetmek için tıklayınız.

Avantajlar

Duran Tarife

Turkcell Çocuk paketlerinde aşım ve taahhüt yok! Paket içeriği bittiğinde durur ve faturada sürpriz yaşamazsınız.

 

Zaman Yönetimi

Ücretsiz Zaman Yönetimi özelliği ile çocuğunuzun arama ve internet kullanımlarını hafta içi ve hafta sonu günleri için ayrı ayrı 4’er saatlik tercih dilimlerinden istediğinizi seçerek yönetebilirsiniz.

Detayli bilgi için tıklayınız

Güvenli İnternet

Güvenli İnternet profili ile çocuklar daha güvenli bir dünyada internetin keyfini çıkarabilir. Turkcell Çocuk paketleri ücretsiz Güvenli İnternet Aile profili ile açılır ve internetteki risklerden, zararlı içeriklerden çocuğunuzu korumanızı sağlar. Dilediğiniz zaman profil değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Detayli bilgi için tıklayınız

Çocuğum Güvende

Çocuğum Güvende özelliği ile çocuğunuzun çağrılarını yönetebilir, arayacağı ve aranacağı numaralar bazında kısıtlama yapabilir, tanımadığı kişilerle konuşmasını engelleyebilirsiniz. Çocuğum Güvende özelliğini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Detayli bilgi için tıklayınız

BiP Konum Takip

BiP Konum Takip özelliği ile çocuğum nerede diye endişelenmenize gerek yok. İhtiyaç duyduğunuz her an çocuğunuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Üstelik Turkcell Çocuk paketleri BiP’e özel sınırsız internet içermektedir.

Detayli bilgi için tıklayınız

Reklam Engelleme Servisi

Reklam engelleme servisi sayesinde mobil data üzerinden ziyaret edilen sayfalarda ya da kullanılan uygulamalarda çocuğunuzun karşısına çıkan ve internet paketinden harcayan reklamların engellenmesini sağlayabilirsiniz.

Detayli bilgi için tıklayınız

Zengin Paket İçeriği

Turkcell Çocuk paketlerine özel Youtube Kids, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli sosyal medya faydaları sunulur. Aynı zamanda Dergilik Midi üyeliği ve Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuma fırsatı sunar.

 

Dilediğin Zaman Paket Al

Turkcell Çocuk paketlerinde çocuğunuzun kullanım ihtiyaçlarına göre paket içeriğini değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman paket alabilirsiniz.

 

Turkcell Çocuk Paketlerinin
avantajlı dünyasını keşfedin!

İzle

Avantajlı Paketler

Turkcell Çocuk Paketleri

Dijital yaşam ile ebeveyn beklentilerini entegre eden Turkcell Çocuk sizlerle! Turkcell çocuk paketleri, 7-15 yaş aralığında bulunan çocukların hat kullanımı ve internet dolaşımı deneyimlerini daha güvenli adımlar ile şekillendiriyor. Turkcell çocuk paketleri, çocuklar için güvenli internet kaynağı sunan avantajlı paketleri ve zengin içerikleri tek bir çatı altında sunuyor. Çocuğunuz dijital dünyayı keşfederken sizler de çocuğunuzun heyecanına gönül rahatlığı ile ortak olmayı tercih ediyorsanız Turkcell Çocuk paketleri sizleri bekliyor! Hem de taahhütsüz ve paket aşımı yok!

Turkcell Çocuk Ayrıcalıkları
Ebeveynlerin endişelerine çözüm üreten çocuklara özel Turkcell Çocuk paketleri ile sunulan ayrıcalıklar:

  • Duran Tarife: Turkcell çocuk paketleri, paket içeriği bitince durarak paket aşımına izin vermiyor.

  • Güvenli İnternet: Turkcell Çocuk paketleri Aile profili ile açılıyor ve çocuğunuzun internette bulunan olası risklerden korunmasını sağlıyor. Dilediğiniz an Aile Profili ve Çocuk Profili arasında geçiş yapabilirsiniz veya iptal edebilirsiniz.

  • Zaman Yönetimi: Çocuğunuzun arama işlemlerini ve internet kullanımlarını, hafta içi ve hafta sonu günleri için ayrı ayrı 4’er saatlik dilimler ile yönetebilirsiniz.

  • Çocuğum Güvende: Çocuğun arayacağı ve aranacağı telefon numaraları kapsamında çağrı kısıtlamalarını yönetebilirsiniz. Tanımadığı numaralar ile iletişim kurmasını engelleyebilirsiniz.

  • BiP Konum Takip: Çocuk paketlerine özel BIP Konum Takip özelliği ile çocuğunuzun konum bilgisine her an ulaşabilir ve çocuğum nerede diye endişe duymazsınız.

  • Reklam Engelleme: Mobil data aracılığıyla ziyaret edilen internet sayfalarında ve uygulama kullanımlarında, internet paketini harcayan reklamları engelleyebilirsiniz. Çocuklarınız, ücretsiz bir şekilde reklamsız internet deneyimi ile internetin keyfini çıkarabilir.

  • Turkcell Çocuk paketlerinden yeni hat alımı veya numara taşıma ile Turkcell’li olup veya Turkcell faturalı/faturasız paketlerden Çocuk Paketlerine geçiş ile yararlanabilirsiniz.

Turkcell Çocuk Tarifeleri Detayları
Çocuklar için güvenli internet hizmetini de içeren Turkcell çocuk paketleri 12 ay sabit fiyat garantisi ile sizlere sunuluyor. Tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda paketlerden yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz an paket alabilir, bir üst içeriğe sahip pakete geçebilirsiniz. Turkcell Mutlu Çocuk 5 GB ve Turkcell Mutlu Çocuk 10 GB seçenekleri ile ebeveynlerin ve çocukların gereksinimlerini dolu dolu avantajlı içerikleri ile karşılıyor.
Turkcell Mutlu Çocuk 5GB, 5 GB internet ve çocukların, internetin keyfini doyasıya çıkarmaları için pakete ek olarak tanımlanan sosyal medyada geçerli 2 GB ile dolu dolu bir paket sunuyor. Sınırsız BiP kullanımı ile zengin kullanım olanakları vadediyor. Ayrıca 750 DK konuşma süresi ve 1250 SMS içeriği ile özgürce iletişim kurma imkanı sağlıyor.
Turkcell Mutlu Çocuk 10GB, 10 GB internet ve 2 GB sosyal medya içeren, pakete ek sınırsız BiP uygulama kullanımı ile zengin kullanım olanakları vadediyor. 750 DK konuşma ve 1250 SMS paket içeriği, çocuklarınız ile kesintisiz bir iletişim olanağı elde etmenizi garantiliyor. Turkcell Çocuk, bol içerikli ve fırsatlarla dolu paketlerden oluşuyor. Tüm bunların yanı sıra çocukların internet kullanımı ve arama işlemlerini tek bir platform üzerinden kontrol etmenizi mümkün kılıyor. Konum takibi ile çocuğunuzun anlık olarak bulunduğu konumu öğrenerek dijital yaşam dışında da güvenliğini sağlamanıza yardımcı oluyor. Bütün bunlara ek olarak Aile profili ile çocuklar için Güvenli İnternet hizmeti sunuyor.

Turkcell Çocuk Fırsatları
Turkcell Çocuk Paketleri, çocukların internet dolaşımı sırasında güvenli olmayan sitelere girişini engelliyor. Ebeveyn tarafından çağrı ve reklam kısıtlama opsiyonları ile güvenli bir ortam oluşturuyor. Çocukların, oyun oynama ve araştırma yapma gibi daha birçok işlemi güvenli olacak şekilde sürdürmelerine imkan tanıyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell Çocuk Paketleri Nedir?

Çocukların, internet ve telefon kullanımını güvenli olacak şekilde sürdürmeleri için sunulan bir hizmettir. Duran Tarife, Güvenli İnternet, Zaman Yönetimi, Çocuğum Güvende, BiP Konum Takip ve Reklam Engelleme faydaları ile çocuk dünyasında kapsamlı bir güvenlik sağlar. Ebeveynlerin tüm endişelerine tek bir platformdan çözüm sağlar.

Turkcell Çocuk paketlerinde Güvenli İnternet hizmeti BTK’nın belirlediği Aile profili ile açılır ve çocuğun güvenli olmayan bağlantılardan uzak kalmasını sağlanır. Daha fazla kısıtlama uygulanmak istenirse Çocuk Profili'ne geçiş yapılabilir.

Turkcell Çocuk Paketleri İçeriği ve Özellikleri Nelerdir?

Çocuklara özel paketler arasında bulunan Turkcell Mutlu Çocuk 5GB ile 5 GB internet, 750 DK, 1250 SMS, Instagram/Youtube/Twitter yönlerinde geçerli toplam 2 GB internet ile sınırsız BiP kullanımı içerir. Zaman Yönetimi, Güvenli İnternet, Çocuğum Güvende ve BiP ile Konum Takip hizmetlerinin tek platformdan yönetilmesini sağlar.

Turkcell Mutlu Çocuk 10GB ile 10 GB internet, 750 DK, 1250 SMS, Instagram/Youtube/Twitter yönlerinde geçerli toplam 2 GB internet ile sınırsız BiP kullanımı içerir. Zaman Yönetimi, Güvenli İnternet, Çocuğum Güvende ve BiP ile Konum Takip hizmetlerinin tek platformdan yönetilmesini sağlar.

Turkcell Çocuk Paketleri Fırsatlarından Kimler Yararlanabilir?

7-15 yaş aralığındaki çocuklar Turkcell Çocuk paketlerinden yararlanabilirler. Yeni hat alımı, numara taşıma ile Turkcell’e geçen veya faturalı/faturasız hat sahipleri Turkcell Çocuk paketleri ve ayrıcalıklarından yararlanabilirler.

Turkcell Çocuk Paketlerinde Tarife Aşımı Olabilir mi?

Çocuklara özel paketler için Duran Tarife özelliği mevcuttur. Bu özellik, paketin içeriği bittiğinde otomatik olarak kullanımı durdurur ve tarife aşımı olmadan rahat bir kullanım sunar. Faturada sürpriz yaşamanızı engeller.

Turkcell Çocuk Güvenli İnternet Nedir?

Turkcell Çocuk paketlerinde Güvenli İnternet hizmeti BTK’nın belirlediği Aile profili ile açılır ve çocuğun güvenli olmayan bağlantılardan uzak kalmasını sağlanır. Daha fazla kısıtlama uygulanmak istenirse Çocuk Profili'ne geçiş yapılabilir.

Güvenli İnternet Hizmeti Aile Profili Nedir?

BTK’nın belirlediği ve riskli olarak tanımlanan bağlantıları ve zararlı siteleri engeller. Kişisel sitelere, forum ve paylaşım sitelerine erişim olanağı sağlar. Sosyal medya, oyunlar ve sohbet kategorilerinde ayrı ayrı kısıtlama imkanı sunar.

Güvenli İnternet Hizmeti Çocuk Profili Nedir?

BTK bünyesinde pedagoji, sosyoloji ve psikoloji alanlarında uzman akademisyenlerin bulunduğu bir komisyon tarafından belirlenen kriterlere uygun kategorilerdeki sitelere erişim sağlamaktadır. Çocuk Profili ile eğitim, ödev, bankacılık uygulamaları, alışveriş, müzik-oyun-eğlence, haber, e-posta, resmi ve kamu siteleri, tatil, özel şirketler, eğitim kurumları, e-devlet gibi sitelere erişebilirsiniz.

Güvenli İnternet Aile Profillerinde Değişim Yapabilir miyim?

Çocuklar için güvenli internet profili, tercihinize göre değiştirilebilir veya tamamen iptal edilebilir.

Çocuk Paketi Kullanımlarını Planlayabilir miyim?

Zaman Yönetimi, çocuğun arama veya internet kullanımlarının, gün bazında ayrı ayrı 4’er saatlik olacak şekilde planlanmasını ifade eder. Çocuk hattı üzerinden internet kullanımı veya sesli görüşme şeklinde sınırlandırma tercihleri yapılabilir.

Turkcell Çocuğum Güvende ile Çağrıları Yönetebilir miyim?

Arayacağı ve aranacağı numaralar kapsamında çağrı yönetimi yapılabilir. Çocuğunuzun, istemediğiniz numaraları aramasını veya istemediğiniz numaralar tarafından aranmasını engelleyebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak belirli bir saat dilimi içinde gelen tüm aramaları engelleme veya tüm aramalara izin verme tercih edilebilir.

BiP ile Çocuğumun Konumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Ebeveynde ve çocukta BiP uygulaması yüklü olmalıdır. BiP Keşfet’te bulunan Turkcell Çoçuk kanalı üzerinden çocuğun konum takibi yapılabilir. Bunun için kanalı takip edin, çocuğun telefon numarasını yazın. Çocuğa iletilen onay bildirimi, çocuk tarafından onaylandığı takdirde konum takibi işlemleri tamamlanır. Kanalda yer alan Konumunu Öğren butonu ile çocuğunuzda BiP uygulamasının açık olmasına gerek olmaksızın çocuğunuzun o anki konumunu öğrenebilirsiniz.

Paket Değişikliği Yapabilir miyim?

Evet, dilediğiniz zaman paket alabilir ve kullanım koşullarına göre farklı pakete geçebilirsiniz.

Ek Paket Satın Alabilir miyim?

Evet, paket bitiminde Duran Tarife ile hizmet kullanımı durdurulur. Hizmet kullanımına devam etmek için ebeveyn, kredi kartı ile veya ön ödemeli olacak şekilde ek paket almalıdır.

Paket/Tarife Taahhüt Süresi Ne Kadardır?

Turkcell Çocuk paketleri, taahhütsüz alınır ve gereksinimlere göre paketlerde her an değişiklik yapılabilir. İhtiyacınıza göre dilediğiniz zaman paket alabilirsiniz.