Turkcell Avantajlar Dünyası

Turkcell’lilerin Dünyası
Avantajlarla Dolu!

30GB’a Varan
Ek İnternet

Yeni paketiniz ile birlikte 30 GB’a varan ek internetiniz anında hattınıza yükleniyor. Dilediğiniz gibi kullanın, internetin tadını özgürce çıkarın!

Ek Ücret Ödemeden
Paket Değişikliği

Turkcell’de paket değişiklik sebebiyle cayma ücreti ödemezsiniz. Önceki paketinizdeki caymanız hesaplanıp saklanır, Turkcell’de kaldığınız sürece yansıtılmaz.

10 Yıl ve Üzeri
Müşterilere Özel

10 yıldan fazla bizimle olan müşterilerimiz Salla Kazan’da her hafta internet kazanıyor. Turkcell uygulamasını her hafta ziyaret ederek hediyenizi alabilirsiniz. Siz de hemen sallayın, internet hediyenizi kazanmaya başlayın! Detaylı bilgi için tıklayınız.

Hediye Havuzu

Şimdi Turkcell’den kazandığınız ve kazanabileceğiniz hediyeler, ayrıcalıklar bir arada, hepsi Turkcell uygulamasında, Turkcell Hediye Havuzu’nda! Tüm faydaları herkesten önce öğrenebilir, inceleyebilir ve kazanabileceğiniz kanallara rahatça erişebilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Üst Pakete Geçişte
Aşım Silme

Turkcell’de aşım ücretlerini ödemeden üst pakete geçiş imkanı var! Üst pakete geçişiniz sırasında ay içerisinde yaptığınız aşımların ücretleri silinir, yeni paketinizin kotasından rahatça kullanımlarınıza devam edersiniz.

Turkcell

Turkcell Uygulaması ile siz neredeyseniz Turkcell orada! Uygulama üzerinden size özel teklifleri görüntüleyip paketinizi değiştirebilir, faturalarınızı inceleyip ödeyebilir, kalan bilgilerinizi ve paketinizi görüntüleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Salla Kazan

Salla Kazan her hafta sürpriz hediyeleri ile sizi bekliyor! Turkcell uygulamasını her hafta ziyaret ederek hediyenizi alabilirsiniz. Üstelik Platinum Black, Platinum ve 10 yıldan fazla bizimle olan müşterilerimiz her hafta internet kazanıyor. Hemen sallayın, kazanmaya başlayın! Detaylı bilgi için tıklayınız.

GNÇ Çatlat

GNÇ’liler Çatlat ile kazanmaya devam ediyor! Her hafta 2 kez GNÇ uygulamasını ziyaret et, sana özel şanslı günlerinde yumurtanı çatlat ve sürpriz internet fırsatlarını kap! Haydi hemen Çatlat, çatır çatır harcamaya başla! Detaylı bilgi için tıklayınız.

Platinum
Ayrıcalıkları

Turkcell Platinum’un Rüya gibi hediyeler, çeşitli markalarda indirimler ve birbirinden avantajlı tüm ayrıcalıkları sizi bekliyor! Ayrıcalıklarla dolu dünyamızı keşfetmek için sizi mobil uygulamamıza davet ediyoruz. Detaylar için tıklayınız.

Turkcell Biz

Size ve sevdiklerinize özel birbirinden avantajlı fırsatlar Turkcell Biz’de! En az 2, en çok 5 kişi ile beraber ekibinizi oluşturabilir, GB paylaşabilir, indirim kazanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Turkcell Celly

Turkcell’in yapay zeka destekli asistanı Celly, fatura işlemlerinden yurt dışı ayarlarınıza, paketlerinizden hediyelerinize her ihtiyacınızda yanınızda! Celly’e Turkcell uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.

Yıllık
Paketler

İnternetiniz bir ay yetmiyor, bir ay fazla geliyorsa Yıllık Paketler karşınızda! Yıllık Paketler ile paket içeriğinizi toplu alır, yıl boyu ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi kullanırsınız. Ödemelerini ise aydan aya sabit taksitlerle yaparsınız. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Tarifen Yurt Dışında
Geçerli

Türkiye'deki tarifenizdeki internet, dakika ve mesajların tamamını ek hiçbir işlem yapmadan yurt dışında özgürce kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Akıllı
Fatura

Akıllı Fatura ile faturanız sözünden çıkmaz! Ek kullanım yapmak istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için Akıllı Fatura özelliğiniz devreye girer; kullanımınızı durdurur ve sizi bilgilendirir. Siz de isterseniz tek bir SMS atıp paket alarak kolayca kullanıma devam edersiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Esnek Ek
Paketler

Dönemsel olarak artan ihtiyaçlarınız için Turkcell esnek ek paketleri ile yanınızda! Her ihtiyaca uygun paketler arasından ihtiyacınız olanını seçin, kullanımlarınızı dilediğiniz gibi planlayın. Ek paket seçenekleri için tıklayınız.

Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell Avantajlar Dünyası’ndan kimler yararlanabilir?

Faydalar bireysel faturalı ses hattı müşterileri içindir. Kampanya özelindeki katılım kriterleri detaylı bilgi sayfalarında belirtilmiştir.

Yeni Paket ile verilen ek internet için katılım koşulları nelerdir?

Yeni paketiniz ile kontratınızı 12 ay uzatmanız, yeni kontrata gelmeniz veya kalan ay kadar üst pakete geçis yapmanız durumunda ilk ay kullanabileceğiniz, paketinize göre değişen 10, 20 veya 30 GB paketi aktiflenir. Bu paket 365 günde en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 kere alınabilir.

Paket değişikliğinde cayma yansıtılmama koşulları nedir?

Mevcut taahhütünüzü 12 ay uzatılarak veya kalan ay kadar alt, üst veya denk kampanyaya geçiş yapabilirsiniz. Geçiş durumunda mevcut kampanyanızdan doğan cayma bedeli, değişiklik sebebiyle yansıtılmayacaktır. Yeni kampanyanızın taahhüdüne aykırılık halinde, önceki kampanyanın taahhüt süresiyle sınırlı olarak, eski kampanyanızdan hesaplanan ancak tahsil edilmeyen cayma bedeli yansıtılır. Hesaplama yapılırken eski kampanyanızdan hesaplanan cayma yeni kampanya kapsamında “sağlanan indirimler toplamı” hesabına eklenir ve yeni kampanya kapsamında cayma tarihinden taahhüt sonuna kadar Turkcell’e ödenmesi gereken KDV, ÖİV dahil indirimli aylık ücretin ödenmemiş kısmının toplamı ile kıyaslanır. Lehinize olan tutar sonraki faturanıza yansıtılır. Yeni kampanyanız kapsamında caydığınız tarih, eski kampanyanızın taahhüt süresi sona erdikten sonra ise eski kampanyanız kapsamında hesaplanan cayma bedeli ortadan kalkar ve yeni kampanya kapsamında verilen indirimler arasına dahil edilmez.

Hediye Havuzu’na hangi Turkcell kampanyaları dahildir?

Hediye Havuzu’nda her kullanıcı kendi faydalanabileceği kampanyaları görebilmektedir. Ek GB’lar, indirimler, hediye servisler ve daha fazlası Hediye Havuzu’nda! Bu kampanyalara sürekli yenileri ekleneceği için düzenli aralıklarla Hediye Havuzu’nu kontrol etmenizi ve fırsatları kaçırmamanızı öneririz.

Üst pakete geçişte ek kullanımlar nasıl silinir?

Ay içerisinde kullandığınız paketten aşım yapmanız durumunda üst pakete geçerek aşım tutarlarınızı silebilirsiniz. Bu hesaplama yöntemi ile ay başından itibaren yapılan tüm kullanımlar geçtiğiniz yeni paketin kotasından düşülür. Kalan süre boyunca yeni paketinizin kalan kotası ile kullanımlarınıza devam eder, yeni paketiniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Geçtiğiniz paketin fiyat ve içerik olarak önceki paketinizden yukarıda olması gerekmektedir.

Yıllık kotalı Dev Paketler bu hesaplamaya dahil edilemez.

Turkcell Biz’e nasıl katılabilirim?

Turkcell Biz’e hiçbir tarife/paket değişikliği yapmadan katılabilirsiniz. Turkcell Uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden kolay bir şekilde ekibinizi oluşturabilir, sevdiklerinizi davet edebilirsiniz!