turkcell.com.tr

Turkcell Hediye Havuzu

Şimdi Turkcell’den kazandığınız ve kazanabileceğiniz hediyeler, ayrıcalıklar bir arada, hepsi Turkcell uygulamasında, Turkcell Hediye Havuzu’nda!

Turkcell Uygulaması'nı İndir Turkcell'li Ol

Tüm hediye fırsatları bir arada!

Turkcell’den kazanabileceğiniz tüm GB’lara, dakikalara ve daha fazlasına artık Turkcell uygulamasındaki Hediye Havuzu’ndan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hediye geçmişiniz burada!

Hediye geçmişiniz burada!

Son 12 ayda kazandığınız tüm hediyeleri inceleyebilirsiniz.

Üstelik Platinum ayrıcalıkları ve benzeri kampanyalardan kazandığınız şifreleri görüntüleyebilirsiniz.

Tüm ayrıcalıklarınıza tek bir yerden ulaşın!

Tüm ayrıcalıklarınıza tek bir yerden ulaşın!

Turkcell Platinum’dan GNÇ’ye, Paycell Hediye Dünyam ve TV+ Club ayrıcalıklarından Turkcell Biz’e kadar tüm avantaj dünyalarına tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Turkcell uygulamasındaki Hediye Havuzu’nu sıkça takip etmeyi unutmayın, bedava GB ve hediye fırsatlarını kaçırmayın!

Hediye Havuzu nedir?

Hediye Havuzu, Turkcell müşterilerinin Turkcell uygulaması üzerinden ulaşabildiği, Turkcell’den kazanabilecekleri ve geçmişte kazandıkları tüm hediye GB, dakika ve diğer hediye fırsatlarını bir arada görebilecekleri yeni bir ekrandır.

Hediye Havuzu’ndan kimler faydalanabilir?

Hediye Havuzu’ndan tüm Turkcell ses hattı müşterileri faydalanabilir.

Hediye Havuzu’na nasıl ulaşabilirim?

Hediye Havuzu’na telefonunuzdaki Turkcell uygulaması içerisinden, üst menüdeki hediye kutusu simgesine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hediye Havuzu’na ulaşabilmek için uygulamanızı son sürümüne güncellemiş olmanız gerekmektedir.

Hediye Havuzu’ndaki farklı sekmelerden ne yapabilirim?

Hediyelerim sekmesinde, farklı kampanyalar dahilinde size özel hediye kazanma fırsatlarını görebilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Tarihçe sekmesinde, son 12 ayda kazandığınız hediye ve ayrıcalıkları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıcalıklar sekmesinde ise, Turkcell Platinum, GNÇ ve Paycell gibi size çeşitli faydalar ve ayrıcalıklar sunan dünyaları keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Sadece kurumsal hat kullanıcılarının görebildiği İşte Kazan sekmesinde ise size özel İşte Kazan faydalarını inceleyebilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hediye Havuzu’na hangi Turkcell kampanyaları dahildir?

Hediye Havuzu’nda her kullanıcı kendi faydalanabileceği kampanyaları görebilmektedir. Ek GB’lar, indirimler, hediye servisler ve daha fazlası Hediye Havuzu’nda! Bu kampanyalara sürekli yenileri ekleneceği için düzenli aralıklarla Hediye Havuzu’nu kontrol etmenizi ve fırsatları kaçırmamanızı öneririz.

Hediye Havuzu’ndan birden fazla kez yararlanabilir miyim?

Evet, Hediye Havuzu’na dilediğiniz zaman ücretsiz olarak giriş yapabilir ve hediye kazanma fırsatlarınızı inceleyebilirsiniz.