turkcell.com.tr

Turkcell Hediye Havuzu

Şimdi Turkcell’den kazandığınız ve kazanabileceğiniz hediyeler, ayrıcalıklar bir arada, hepsi Turkcell uygulamasında, Turkcell Hediye Havuzu’nda!

Turkcell Uygulaması'nı İndir Turkcell'li Ol

Tüm hediye fırsatları bir arada!

Turkcell’den kazanabileceğiniz tüm GB’lara, dakikalara ve daha fazlasına artık Turkcell uygulamasındaki Hediye Havuzu’ndan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tüm ayrıcalıklarınıza tek bir yerden ulaşın!

Tüm ayrıcalıklarınıza tek bir yerden ulaşın!

Turkcell Platinum’dan GNÇ’ye, Paycell Hediye Dünyam ve TV+ Club ayrıcalıklarından Turkcell Biz’e kadar tüm avantaj dünyalarına tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

İşinizi kolaylaştıracak sayısız artı!

İşinizi kolaylaştıracak sayısız artı!

Kurumsal aboneyseniz işinizde tasarruf etmenize destek olan, çalışan memnuniyetini artıran ve teknolojisiyle işinizi kolaylaştıran İşTurkcell Plus da artık Turkcell uygulamasında!

Sıkça sorulan sorular

Turkcell uygulamasındaki Hediye Havuzu’nu sıkça takip etmeyi unutmayın, bedava GB ve hediye fırsatlarını kaçırmayın!

Hediye Havuzu nedir?

Hediye Havuzu, Turkcell’lilerin Turkcell uygulaması üzerinden ulaşabildiği, Turkcell’den kazanabilecekleri ve hak kazandıkları tüm hediye GB, dakika ve diğer hediyeleri bir arada görebilecekleri bir ekrandır.

Hediye Havuzu’ndan kimler faydalanabilir?

Hediye Havuzu’ndan tüm Turkcell ses hattı müşterileri faydalanabilir.

Hediye Havuzu’na nasıl ulaşabilirim?

Hediye Havuzu’na telefonunuzdaki Turkcell uygulaması içerisinden, üst menüdeki hediye kutusu simgesine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hediye Havuzu’na ulaşabilmek için uygulamanızı son sürümüne güncellemiş olmanız gerekmektedir.

Hediye Havuzu’ndaki farklı sekmelerden ne yapabilirim?

Hediyelerim sekmesinde, farklı kampanyalar aracılığı ile sunulan size özel hediye fırsatlarını görebilir ve kazanmaya başlayabilir, halihazırda hak kazandığınız hediyeleri görüp hemen aktifleyebilirsiniz. Ayrıcalıklar sekmesinde ise, Turkcell Platinum, GNÇ ve Paycell gibi size çeşitli faydalar ve ayrıcalıklar sunan dünyaları keşfetmeye başlayabilirsiniz. Sadece kurumsal hat kullanıcılarının görebildiği İşTurkcell Plus sekmesinde ise işinizde tasarruf etmenize destek olan, çalışan memnuniyetini artıran ve teknolojisiyle işinizi kolaylaştıran hediyeleri ve ayrıcalıkları inceleyerek hemen kazanabilirsiniz.

Hediye Havuzu’na hangi Turkcell kampanyaları dahildir?

Hediye Havuzu’nda her kullanıcı kendi faydalanabileceği kampanyaları görebilmektedir. Ek GB’lar, indirimler, hediye servisler ve daha fazlası Hediye Havuzu’nda! Bu kampanyalara sürekli yenileri ekleneceği için düzenli aralıklarla Hediye Havuzu’nu kontrol etmenizi ve fırsatları kaçırmamanızı öneririz.

Hediye Havuzu’ndan birden fazla kez yararlanabilir miyim?

Evet, Hediye Havuzu’na dilediğiniz zaman ücretsiz olarak giriş yapabilir ve hediye kazanma fırsatlarınızı inceleyebilirsiniz.