turkcell.com.tr

Turkcell Hediye Havuzu

Şimdi Turkcell’den kazandığınız ve kazanabileceğiniz hediyeler, ayrıcalıklar bir arada, hepsi Dijital Operatör uygulamasında, Turkcell Hediye Havuzu’nda!

Dijital Operatör’ü İndir Turkcell'li Ol

Tüm hediye fırsatları bir arada!

Turkcell’den kazanabileceğiniz tüm GB’lara, dakikalara ve daha fazlasına artık Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu’ndan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hediye geçmişiniz burada!

Hediye geçmişiniz burada!

Son 12 ayda kazandığınız tüm hediyeleri inceleyebilirsiniz.

Üstelik Platinum ayrıcalıkları ve benzeri kampanyalardan kazandığınız şifreleri görüntüleyebilirsiniz.

1-gb-tanisma

Yeni paketiniz ile seçkin hediyeler!

Faturalı bireysel Turkcell’liler, yeni paketleri ile birlikte Hediye Havuzu’ndan seçip kullanabilecekleri birbirinden seçkin hediyelere erişim sağlıyor! Detaylar için tıklayın.

Sıkça sorulan sorular

Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu’nu sıkça takip etmeyi unutmayın, bedava GB ve hediye fırsatlarını kaçırmayın!

Hediye Havuzu nedir?

Hediye Havuzu, Turkcell müşterilerinin Dijital Operatör uygulaması üzerinden ulaşabildiği, Turkcell’den kazanabilecekleri ve geçmişte kazandıkları tüm hediye GB, dakika ve diğer hediye fırsatlarını bir arada görebilecekleri yeni bir ekrandır.

Hediye Havuzu’ndan kimler faydalanabilir?

Hediye Havuzu’ndan tüm Turkcell ses hattı müşterileri faydalanabilir.

Hediye Havuzu’na nasıl ulaşabilirim?

Hediye Havuzu’na telefonunuzdaki Dijital Operatör uygulaması içerisinden, üst menüdeki hediye kutusu simgesine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hediye Havuzu’na ulaşabilmek için uygulamanızı son sürümüne güncellemiş olmanız gerekmektedir.

Hediye Havuzu’ndaki farklı sekmelerden ne yapabilirim?

Hediyelerim sekmesinde, farklı kampanyalar dahilinde size özel hediye kazanma fırsatlarını görebilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Tarihçe sekmesinde, son 12 ayda kazandığınız hediye ve ayrıcalıkları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıcalıklar sekmesinde ise, Turkcell Platinum, GNÇ ve Paycell gibi size çeşitli faydalar ve ayrıcalıklar sunan dünyaları keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Sadece kurumsal hat kullanıcılarının görebildiği İşte Kazan sekmesinde ise size özel İşte Kazan faydalarını inceleyebilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hediye Havuzu’na hangi Turkcell kampanyaları dahildir?

Hediye Havuzu’nda her kullanıcı kendi faydalanabileceği kampanyaları görebilmektedir. Ek GB’lar, indirimler, hediye servisler ve daha fazlası Hediye Havuzu’nda! Bu kampanyalara sürekli yenileri ekleneceği için düzenli aralıklarla Hediye Havuzu’nu kontrol etmenizi ve fırsatları kaçırmamanızı öneririz.

Turkcell Faturalı Hediye Havuzu Kampanyası’na nasıl katılabilirim?

Yeni bir tarife paketine geçtiğiniz anda Hediye Havuzu’ndaki GB, Sosyal Medya Paket, Dakika ve SMS hediyelerden seçim hakkı kazanacaksınız. Seçtiğiniz hediyeleri 6 ay boyunca istediğiniz zaman Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu’na girerek kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.

Hediye Havuzu’ndan birden fazla kez yararlanabilir miyim?

Evet, Hediye Havuzu’na dilediğiniz zaman ücretsiz olarak giriş yapabilir ve hediye kazanma fırsatlarınızı inceleyebilirsiniz.