Turkcell T40 Yardım

Soldaki menüden istediğiniz ayarı seçip ekrandaki görüntülü yönlendirmeleri takip edin ve cihaz ayarlarınızı nasıl yapacağınızı hemen öğrenin.

Turkcell Forum’da Çözüme Ulaşan Sorular

Cvp: Sinirsiz facebook

1 Cevap
@user166582 selam maalesef öyle bir paket yok. Adi kullanım kotası artık bütün firmalarda karşımızı çıkıyor. 
1 Oy

Cvp: 25 tl yükledim vakif banka internet üzerinden

3 Cevap
Mehmet bey yardiminiz icin Teşekkürler riske attik 25 tl daha yukledim bu sefer geldi digerinde hata yapmış olmaliyim yardiminiz icin cok tesekkurler )
1 Oy

MOBİL VERİ AÇIK İNTERNET YOK DİYOR !

1 Cevap
dün gençturkcell sevgililer gününe özel 14gb internet hediye aldım. Mobil verimi açıyım dedim bayadır kullanmıyordum açtıktan sonra hiçbri yere giremiyorum.Fakat wifi'den internete bağlanabiliyorum.Ya
0 Oy

Ödenmemiş Hesap başlığı ile gelen e-mail

3 Cevap
E-mail adresime "Ödenmemiş Hesap" başlığı ve gönderici kısmında Turkcell yazan bir e-mail geldi. 273.37TL'lik ödenmemiş faturam bulunduğunu ve en geç 5 Şubatta ödemem gerektiği yazılıydı. "Aşağıdaki f
0 Oy

128k sim kart hikayesi

1 Cevap
Öncelikle farklı tarihlerde 3-4 kez izmirin çeşitli semtlerinde TİM lere girip dogrudan 128k sim kart aradıgıdımı söyledim hepsinde yok diyerek gericevrildim. Çözüm üretmeye çalışan kimse olmadı. 
1 Oy

Cvp: Cihaz kampanyası hk.

1 Cevap
Maalesef Birini İptal Edemezsiniz İptal İşleminde Bütün Cihaz Taksitleriniz Bir Faturanıza Çıkar. Yani Bir Cihazı İptal Edeyim Diğeri Kalsın Şeklinde Olmuyor Maalesef. İyi Günler, Hayırlı Çalışmalar.
1 Oy
SOSYAL AĞLARI GÖRÜNTÜLE
Sayfayı kaydırın