Gizli Numaradan Arama Kısıtlama

“Gizli numaradan arayanlar bana ulaşmasınlar” diyenlere!

Ücretsiz İncele
Gizli Numaradan Arama Kısıtlama

Gizli Numaradan Arama Kısıtlama Nedir?

Gizli numaradan arayanlar için ulaşılmaz olmak sizin elinizde, hem de istediğiniz zaman. Gizli numaralardan gelen çağrıları anında engelleyebilirsiniz. Üstelik bu servis ücretsiz!
  • Gizli Numaradan Arama Kısıtlama servisi ayarını yaptıktan sonra gelen aramalar, telefonunuz çalmadan otomatik olarak reddedilir.
  • Gizli numaradan sizi arayanlar "Aradığınız kişi gizli numaradan çağrı kabul etmemektedir. Numaranızı görünür yaparak kendisine ulaşabilirsiniz.” anonsunu duyarlar.
  • Bu servis, eski tip sabit telefon santrallerinden (analog santrallerden) ve yurt dışından numara bilgisi gönderilmeden oluşturulan çağrıları engellemez.
Turkcell’in tüm Turkcell’liler için sunduğu bu servisle, gizli numaradan arayanlar için ulaşılmaz olmak sizin elinizde. Hem de istediğiniz zaman. Gizli numaralardan gelen çağrıları anında engelleyen bu servisten yararlanmak da çok kolay!
Gizli Numaradan Arama Kısıtlama servisini kullanmak tüm Turkcell’lilere ücretsizdir.
Servisiniz aktifken #253# yerine tuşlayıp “YES”e bastığınızda servis kendiliğinden iptal olmuş olur.
Gizli Numaradan Arama Kısıtlama servisi, eski tip sabit telefon santrallerinden (analog santrallerden) ve yurt dışından numara bilgisi gönderilmeden oluşturulan çağrıları engellemez.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.
532 ya da 0532 532 0000

BENZER SERVİSLER

Sayfayı kaydırın