Oyun için daha fazla alan!

Büyük ekran deneyimine yükseltin. 4,7 inçlik ekran, video izlemek, tarama yapmak, oyun oynamak ve uygulamaları kullanmak için daha fazla alan sunuyor.Ayrıca, akıllı telefonunuz Windows Phone 8 ile çalışır. Böylece güncel kalırsınız. Canlı Kutucuklar ile açılış ekranınızda arkadaşlarınızdan ve uygulamalarınızdan anlık güncellemeler alabilirsiniz. MS Office ve Outlook ile yoldayken kesintisiz çalışabilir ve üstelik SkyDrive ile 7 GB ücretsiz bulut depolama alanının sahibi olabilirsiniz.

Yüksek video kalitesi

Çevrimiçi videoya ve Lumia 625'e bayılacaksınız. Fark yaratan hızı ile videolar süper hızlı yüklenir, böylece favori kliplerinizi kesinti olmadan izleyebilirsiniz. Üstelik Nokia Müzik ve HERE Maps ile keşfe başlayabilirsiniz! Nokia Müzik uygulaması ile ücretsiz gerçek zamanlı müzik akışından faydalanabilirsiniz. HERE Maps ile çevrimdışı olduğunuzda bile etrafınızdaki şehri keşfedebilir ve Lumia 625’in dopdolu dünyasında yerinizi güvenle ve keyifle alabilirsiniz.

Eksiksiz tarz. Eksiksiz içerik.

Lumia 625'in zarif kıvrımları ve benzersiz yarı saydam kapağı, sergilemeye bayılacağınız bir görünüm sunuyor. Ayrıca değiştirilebilir kapaklar ile her zaman renkleri değiştirebilirsiniz. Nokia tarzınızı en üst şıklık anlayışı ile ortaya koymanıza yardımcı olacak! Çevrenizdekileri yeni stiliniz ve şıklık anlayışınız ile bütünü ile şaşırtmaya hazır olun! En yakın arkadaşınız Yeni Nokia Lumia 625 size her an, her yerde ayak uydurmak için dizayn edildi.

Nokia Smart Cam.

Çekimlerinize daha fazla aksiyon sığdırın. 
Fotoğraflarınızda daha fazlasını yapın: Aksiyon çekimleri yapın, nesneleri kaldırın, arka planları bulanıklaştırın ve en iyi gülümsemeleri yakalayın. Fotoğraflarınızı büyük ekranda düzenlemek çok kolay. Yaratıcılığınızı sonuna kadar kullanma olanağını size sunan akıllı telefonunuz sayesinde fotoğraflarınız üzerinde dilediğiniz düzenlemeleri kolaylıkla ve hızla yapabilirsiniz. Sosyal medya ile paylaşacağınız fotoğraflar artık bir şahesere dönüşüyor!

KUTUDA NELER VAR?

  • Data Kablosu
  • Kullanım Kılavuzu
  • Şarj Cihazı

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
Tıklayın sizi arayalım
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

İnterneti için de almak isterseniz


Servisler hakkında bilgi almak ve satın almak için tıklayınız.

Sayfayı kaydırın