SIKÇA SORULAN SORULAR

  • TURKCELL MENU, hayatınızı kolaylaştıracak pek çok servise tek bir noktadan rahatlıkla erişebilmenizi sağlayan SIM servisimizdir.
  • TURKCELL MENU’ye tüm telefon modellerinin menüleri üzerinden, hiçbir ek işlem yapmadan erişebilirsiniz.
  • TURKCELL MENU'den yaptığınız işlemler için, Turkcell servis ve hizmetlerinin, mevcut ücreti dışında ek bir ödeme yapmazsınız.
    Örneğin; son fatura tutarını öğrenmek için FATURA yazıp 8888’e kısa mesaj göndermenin ücreti 0,9 TL’dir. “Son Faturam” servisinin, Turkcell Menu üzerinden kullanım ücreti de aynıdır.
  • TURKCELL MENU servisini tüm Turkcell’liler kullanabilir.
  • Başında “+” işareti bulunan menü tıklandığında bir alt menüye geçilir. Bir menü isminin başında “+” işareti olması, o menünün altında bir alt menü olduğu anlamına gelir. Bu menüler arasında dolaşmak ücretsizdir. Başında “+” işareti olmayan menü isimleri ise, en alt seviyede bulunulduğunu ve tıklanıldığında artık servis talebinin başlatılacağını gösterir. (Talebi başlatılan ücretli bir servis ise, servis ücreti yansıtılacaktır.)
  • Yeni TURKCELL MENU hem HazırKart hem de Faturalı Hat müşterileri için ortak hazırlanmıştır. Menünün hemen hemen tamamı tüm müşterilerin kullanabileceği ortak servislerden oluşmaktadır. Bunun yanında, HazırKartlılara özel “HazirKart Islemleri” (+Turkcell Islemleri-> +HazirKart Islemleri) ve Faturalı Hatlılara özel “Fatura Islemleri” (+Turkcell Islemleri - > +Fatura Islemleri) bölümleri de tüm kartların menülerinde yer almaktadır.
  • SIMPlus 64 SIM Kart genel olarak tüm cihazlar ile uyumludur. Yeni Turkcell Menu ise; Nokia 5110, 6110; Samsung N620,R220,N500 cihazları dışındaki genel olarak tüm modeller tarafından desteklenir. Yalnızca, * Turkcell Menu - > Turkcell Islemleri - > Yonlendirme Islemleri *Turkcell Menu - > Eglence - > Populer Servisler -> Turkcell-im servisleri, tüm cihazlar tarafından desteklenmez.
  • TURKCELL MENU, abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir servis değildir.
Sayfayı kaydırın