Bireysel Kontratlı Tablet Kampanyası

İhtiyacınıza uygun tablet ve internet paketi Bireysel Kontratlı Tablet kampanyasında!

Süresi Doldu

31 Mart 2014 tarihinde sona ermiştir.

Bireysel Kontratlı Tablet Kampanyası

Bireysel Kontratlı Tablet Kampanyası

Bireysel Kontratlı Tablet Kampanyası ile 24 ay taahhütle ihtiyacınıza uygun tablet ve internet paketine sahip olabilirsiniz.

Turkcell Fatura ile Turkcell Teklifleri


Ürün250 MB1 GB4 GBSınırsız*
Reeder A7S19 TL23 TL38 TL68 TL
Acer Iconia Tab 50152 TL56 TL71 TL101 TL
Dell Streak 7"43 TL47 TL62 TL92 TL
ViewPad 10e34 TL38 TL53 TL83 TL
Sony Xperia Tablet S61 TL69 TL84 TL119 TL


Kampanya Sözleşmesi için tıklayın.

Kampanya Katılım Koşulları


  • Tüm tabletler data hatları ile çalışır.
  • Abonenin 1 hattı 1 defaya mahsus kampanyaya katılabilir.
  • Yeni hat alarak kampanyaya katılmak istenirse, Yeni Tesis Vergileri yansıyacaktır. Sadece 1 defa 12 eşit taksitte alınan 39 TL tutarındaki "Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi" aylık 3,25 TL olarak ilk aydan itibaren, TGM Ruhsat (yıllık 15,68 TL) vergisi (sadece abone olunan ilk yıl ve 12 eşit taksitte, aylık 1,31 TL) ve TGM Kullanım (aylık 1,31 TL ve kontrat süresi boyunca) vergileri ayrıca faturanıza yansıtılır. İlave olarak kampanya sözleşmesinden doğan damga vergisi (seçilmiş olan pakete göre) paket fiyatına dahil değildir ve ilk faturanıza uygulanır.
  • 250 MB, 1 GB, 4 GB internet paketleri “Limitinde Durma” özelliğine sahiptir, kotanın dolması ile birlikte hız 5 Kbps’e düşer ve paket aşım ücreti yansımaz. 15 GB lık paket ise sınırsız paket olup 15 GB adil kullanım kotası dolduğunda hız 128 Kbps'ye düşer.
  • İnternet paketleri yurt içinde Turkcell kapsama alanı içerisinde kullanılabilir, yurt dışında kullanılan data, uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
  • Kalan haklarınızı KALAN yazıp 2222'ye kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
  • Paket dahilinde sunulan mobil internetin, ay içerisinde kısmen veya tamamen kullanılmamış olması durumunda, paketin kullanılmayan kısmını bir sonraki ayın kullanımına devretme ya da başka bir hatta devretme hakkı bulunmamaktadır.
  • 3G bağlantısı, kapsama alanına, coğrafi koşullara göre değişiklik gösterebilir. 3G internet hızı şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • 3G internet hakkında detaylı bilgi almak için Turkcell 3G sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

BENZER KAMPANYALAR

Sayfayı kaydırın