Superbox Fiber İnternet

turkcell.com.tr Kurumsal Superbox

Superbox ile siz nerede
ev internetiniz orada!

Turkcell Superbox ile evde, ofiste, tatilde
fiber hızında internetiniz yanınızda.

Ev İnternetinde Fark Yaratan Yenilik Superbox!

Ev İnternetinde Fark Yaratan Yenilik Superbox!

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızlarını yaşamanız için Superbox evinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı Superbox ile fiber hızında internet şimdi evinizde.

Kablo Derdi Yok, Tek Priz Yeter!

Kablo Derdi Yok, Tek Priz Yeter!

Kablodan bağımsız olarak evlere 4.5G teknolojisi ile havadan internet sağlayan Superbox’la Türkiye'nin her yerinde evler fiber hızında internete kavuşuyor.

İster Evde, İster Yazlıkta Kullan!

İster Evde, İster Yazlıkta Kullan!

Elektrik prizi olan her yere taşınabilen Superbox’ınızı kışlık ve yazlık evlerinize de kolayca taşıyabilirsiniz.

Kampanyalar

Dijital’e Özel Superbox Kampanyası

Dijital’e Özel Superbox Kampanyası

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızlarını yaşamanız için SUPERBOX evinize geliyor.

incele

Sıkça sorulan sorular

İnternet hızınız size yetişemiyor mu? Turkcell Superbox ile dilediğiniz her yerden hayata fiber hızında bağlanın!

Superbox’a nasıl sahip olabilirim?

Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden katılım talebinizi iletebilirsiniz. Adresinizin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır. Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak ve ürün ile ilgili gerekli kontroller yapıldıktan sonra kurulum tamamlanıp Superbox cihazınız teslim edilir.

Superbox ile internetimi nasıl taşıyabilirim?

Superbox elektrik prizi olan ve 4.5G uygunluğu olan tüm lokasyonlara taşınabilir.

Superbox hızları nedir?

4.5G’de üst bağlantı hızı maksimum 375 Mbps’dir. 20 Mbps üstü hızlarda paket isteyen müşterilerimiz Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyasına katılabilir. Superbox hizmeti fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre değişebilir.

Superbox’ta limitsiz paket var mıdır?

Superbox 15 Mbps internet paketi sınırsızdır. Superbox 15 Mbps internet paketi indirme üst hız limiti 15 Mbps’ye kadar, yükleme üst hız limiti 5 Mbps’ye kadardır.

Superbox’ı diğer internet ürünlerinden ayıran nedir?

İster yazlık ister kışlık eve giderken yanınızda götürebileceğiniz süper ev interneti olan Superbox, herhangi bir sabit internet hizmetine bağlanmadan, fiber hızında deneyim yaşatır. Türkiye’nin her yerinde 4.5G kalitesini yaşayabileceğiniz Superbox, yüksek hızda sorunsuz internet keyfi sunar.

Bulunduğu bölgede sabit internet altyapısına sahip olmayan kullanıcılara limitsiz paket seçenekleriyle yüksek hızda internet sunan Superbox’u çalıştırmak için tek priz yeter. Turkcell tarafından sunulan Superbox ile evinizde avantajlı paketlerle yüksek hızlı internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Superbox ile sadece evinizde değil, ofiste veya yazlıkta da kullanım yapabilirsiniz.

Superbox uygunluk durumu nedir?

Superbox, 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.

Superbox kotalı internet paketleri nelerdir?

Superbox’ta 4.5G hızında 4 çeşit kotalı internet paket bulunmaktadır. Bu paketlerde herhangi indirme veya yükleme hız sınırlaması yoktur. Bulunduğunuz bölgeye göre verilebilen en üst düzeyde hızlara ulaşabilirsiniz.

  • Superbox 150GB 4.5G internet
  • Superbox 250GB 4.5G İnternet
  • Superbox 400GB 4.5G İnternet

Superbox yüksek hızlı paketlerde kotam biterse kullanıma nasıl devam ederim?

Kotanız bittiğinde aşağıdaki ek paketlere sahip olabilir veya bir üst pakete geçiş yaparak kullanımınıza devam edebilirsiniz.

  • Superbox 5GB Devam; kotanız bittiğinde 10 defaya kadar otomatik yenilenen ek pakettir.
  • Superbox 15GB; 1 Ay geçerli tek kullanım tek pakettir. Paketiniz bittiğinde dilediğiniz kadar Superbox 15GB paketi satın alabilirsiniz.

Superbox avantajları nelerdir?

Superbox ile birçok avantaj da kazanılmaktadır.

  • Alt yapı derdi olmadan, 4.5G’nin olduğu her yerde kullanabilirsiniz.
  • Kurulumu oldukça kolaydır. Sadece 4.5G sim kart ile bir priz yeterlidir.
  • Bulunduğunuz bölgede fiber altyapı yoksa Superbox sayesinde 4.5G kalitesi ile fiber hızında internet kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Superbox 4.5G hızındaki kotalı teklifler ile Superbox'ınızı evde, işte, yazlıkta kullanılabilirsiniz. Taşınırken veya aile yada akrabalarınıza ziyarete giderken fiber hızında internetinizi de yanınızda götürebilirsiniz.