Superbox Fiber İnternet

turkcell.com.tr bireysel superbox

Superbox ile
Turkcell Fiber Hızı her yerde!

İş yerinizde fiber alt yapınız yoksa,
Turkcell Fiber hızında Superbox var!

hemen başvur
Kurumsal Superbox
Ev İnternetinde Fark Yaratan Yenilik Superbox!

İşyeri İnternetinde Fark Yaratan Yenilik Superbox!

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızlarını yaşamanız için Superbox işyerinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı Superbox ile fiber hızında internet şimdi işyerinizde.

Kablo Derdi Yok, Tek Priz Yeter!

Kablo Derdi Yok, Tek Priz Yeter!

Kablodan bağımsız olarak 4.5G teknolojisi ile havadan internet sağlayan Superbox’la, işyerleri fiber hızında internete kavuşuyor.

İster İşte, İster evde Kullan!

İster İşte, İster evde Kullan!

Elektrik prizi olan her yere taşınabilen Superbox’ınızı kolayca taşıyabilirsiniz.

Kampanyalar

Kurumsal Superbox Fırsat Kampanyası

Kurumsal Superbox Fırsat Kampanyası

Şık tasarımı ve üstün teknolojisiyle altyapı derdi olmadan, taşınabilir fiber hızında internet Superbox ile işyerinize geliyor!

incele
Superbox-4-5g-internet-kampanyasi

Superbox 4.5G İnternet Kampanyası

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile işte 4.5G hızını yaşamanız için Superbox ofisinize geliyor.

incele
İşte Superbox Kampanyası

İşte Superbox Kampanyası

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile işte 4.5G hızını yaşamanız için Superbox ofisinize geliyor.

incele

Sıkça sorulan sorular

İnternet hızınız size yetişemiyor mu? Turkcell Superbox ile dilediğiniz her yerden hayata fiber hızında bağlanın!

Superbox’a nasıl sahip olabilirim?

Turkcell Satış Noktaları, Turkcell Müşteri Hizmetleri ve Kurumsal Çözüm Merkezleri üzerinden katılım talebinizi iletebilirsiniz. Adresin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır. Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak ve ürün ile ilgili gerekli kontrolleri yapılır kurulum tamamlanır ve Superbox cihaz teslim edilir.

Superbox hızları nedir?

4.5G’de üst bağlantı hızı maksimum 375 Mbps’dir. 20 Mbps üstü hızlarda paket isteyen müşterilerimiz Superbox 4.5G İnterneti Kampanyasına katılabilir. Superbox hizmeti fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre değişebilir.

Superbox’ta limitsiz paket var mıdır?

Superbox ile fiber hızında iş internetini şimdi sınırsız paketler ile deneyimleyebilirsiniz. Limitsiz paket isteyen müşterilerimiz 20 Mbps’ye kadar limitsiz paket seçenekleriyle Kurumsal Superbox Fırsat kampanyasına katılabilir.

Superbox’ı Diğer İnternet Ürünlerinden Ayıran Nedir?

İster yazlık ister kışlık eve giderken yanınızda götürebileceğiniz süper ev interneti olan Superbox, herhangi bir sabit internet hizmetinebağlamadan, fiber hızında deneyim yaşatır. Türkiye’nin her yerinde 4.5G kalitesini yaşayabileceğiniz Superbox yüksek hızda sorunsuz internet keyfi sunar.

Bulunduğu bölgede sabit internetaltyapısına sahip olmayan kullanıcılara limitsiz paket seçenekleriyle yüksek hızdainternet sunan Turkcell Superbox’u çalıştırmak için tek priz yeter.,. Turkcell tarafından sunulan Superbox ileevinizde avantajlı paketlerle yüksek hızlı internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Üstelik,Superbox’u fiber hızıyla sadece evinizde değil, ofiste, yazlıkta, aile ziyaretlerinizde de yanınızda götürebilirsiniz.

Superbox’a Nasıl Sahip Olunabilir?

Superbox’a sahip olmak için en yakın Turkcell mağazamıza gitmeniz veya “0532 532 00 00” nolu numaramızı aramanız ve size en uygun paketi seçmeniz yeterli. Kurulum ekiplerimiz herşeyi halleder.

Superbox Uygunluk Durumu Nedir?

Superbox , 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.

Superbox İnternet Hızları Nasıldır?

4.5G’de üst bağlantı hızı maksimum 375 Mbps’dir. 20 Mbps üstü hızlarda paket isteyen müşterilerimiz Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyasına katılabilir. Superbox hizmeti fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre değişebilir.

Superbox Limitsiz İnternet Paketleri Nelerdir?

 • Superbox Fırsat 10 Mbps’ye Kadar İnternet Paketi
 • Superbox Fırsat 20 Mbps’ye Kadar İnternet Paketi

Superbox’ta daha yüksek hızda paket almak istersem seçeneklerim nelerdir?İnternet Paketleri Nelerdir?

Turkcell Superbox’da 4.5 G hızında 4 çeşit kotalı internet paket bulunmaktadır. Bu paketlerde herhangi indirme veya yükleme hız sınırlaması yoktur. Bulunduğunuz bölgeye göre verilebilen en üst düzeyde hızlara ulaşabilirsiniz.

 • Superbox 50 GB 4.5G internet
 • Superbox 100 GB 4.5G internet
 • Superbox 200 GB 4.5G internet
 • Superbox 500 GB 4.5G internet

Superbox yüksek hızlı paketlerde kotam biterse kullanıma nasıl devam ederim?

Müşterilerimiz kotaları bittiğinde aşağıdaki ek paketlere sahip olarak kullanımlarına devam edebilir. 2 türlü ek paket bulunmaktadır.

 • Superbox Ek 5 Mbps, 5 Mbps’ye kadar limitsiz
 • Superbox Ek 10 Mbps, 10 Mbps’ye kadar limitsiz

Turkcell Superbox Avantajları Nelerdir?

Turkcell Superbox ile birçok avantaj da kazanılmaktadır.

 • Alt yapı derdi olmadan, 4.5G’nin olduğu her yerde kullanılabilir.
 • Kurulumu oldukça kolaydır. Sadece 4.5G sim kart ile bir priz yeterlidir.
 • Bulunduğunuz bölgede fiber altyapı yoksa Superbox sayesinde 4.5G kalitesi ile fiber hızında internet kullanılmaya başlanır.
 • Superbox’u evde, işte, yazlıkta kullanabilir. Taşınırken veya aile ve akrabalarınıza ziyarete giderken fiber hızında internetinizi de yanınızda götürebilrisiniz.