Superbox Fiber İnternet

turkcell.com.tr kurumsal superbox

Superbox ile
Turkcell Fiber Hızı her yerde!

Evde fiber alt yapınız yoksa,
Turkcell Fiber hızında Superbox var!

hemen başvur
Ev İnternetinde Fark Yaratan Yenilik Superbox!

Ev İnternetinde Fark Yaratan Yenilik Superbox!

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızlarını yaşamanız için Superbox evinize geliyor. Başka herhangi bir sabit internet hizmetine ihtiyaç duymadan 4.5G SIM Kart’lı Superbox ile fiber hızında internet şimdi evinizde.

Kablo Derdi Yok, Tek Priz Yeter!

Kablo Derdi Yok, Tek Priz Yeter!

Kablodan bağımsız olarak evlere 4.5G teknolojisi ile havadan internet sağlayan Superbox’la Türkiye'nin her yerinde evler fiber hızında internete kavuşuyor.

İster Evde, İster Yazlıkta Kullan!

İster Evde, İster Yazlıkta Kullan!

Superbox’ınızı 4.5G’nin uygun olduğu adreslerde yazlık, kışlık evinize veya ofisinize götürerek kullanabilirsiniz.

Kampanyalar

Superbox Fırsat İnternet Kampanyası

Superbox Fırsat İnternet Kampanyası

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile fiber hızlarını yaşamanız için SUPERBOX evinize geliyor.

incele
Superbox 4.5G İnternet Kampanyası

Superbox 4.5G İnternet Kampanyası

Şık tasarımı ve üstün teknolojisi ile evde 4.5G hızını yaşamanız için SUPERBOX evinize geliyor.

incele

Sıkça sorulan sorular

İnternet hızınız size yetişemiyor mu? Turkcell Superbox ile dilediğiniz her yerden hayata fiber hızında bağlanın!

Superbox’a nasıl sahip olabilirim?

Turkcell Satış Noktaları ve Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden katılım talebinizi iletebilirsiniz. Adresinizin hizmet sunulabilmesi için uygun olması durumunda kurulum için randevu alınır. Kurulum aşamasında adreste ikinci bir kontrol yapılır ve uygunluk durumunda abonelik ve kampanya sözleşmeleri imzalatılarak ve ürün ile ilgili gerekli kontroller yapıldıktan sonra kurulum tamamlanıp Superbox cihazınız teslim edilir.

Superbox ile internetimi nasıl taşıyabilirim?

Superbox 4.5G hızındaki kotalı paketler elektrik prizi olan ve 4.5G uygunluğu olan tüm lokasyonlara taşınabilir. Seçili Superbox limitsiz internet paketlerinde ise hız deneyimini en iyi şekilde alabilmeniz için Superbox Lokasyon Servisi özelliği ile birlikte sunulur. Superbox Lokasyon Servisi ile kurulum adresinizin dışında 4.5G uygunluğu olan bir adreste daha kullanım yapabilirsiniz. İkiden fazla 4.5G uygunluğu olan farklı adreste kullanmak istediğinizde her ek adres için web sitesinde belirtilen ücret ile ek adres satın alarak kurulum ve ücretsiz adresle birlikte toplamda 10 farklı adreste kullanıma devam edebilirsiniz. Adres ekleme ve satın alma işlemlerinizi Dijital Operatör'de bulunan "Superbox Adres Güncelleme" menüsünden veya 0532 532 0000’yi tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri'nden kolayca yapabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Superbox hızları nedir?

4.5G’de üst bağlantı hızı maksimum 375 Mbps’dir. 20 Mbps üstü hızlarda paket isteyen müşterilerimiz Superbox 4.5G Ev İnterneti Kampanyasına katılabilir. Superbox hizmeti fiber altyapıyla kurulan baz istasyonlarından 4.5G bağlantı teknolojisi ile verilmektedir ve hızlar kullanımın yapıldığı kapsama alanına, şebeke yoğunluğuna, cihaza göre değişebilir.

Superbox’ta limitsiz paket var mıdır?

Superbox ile fiber hızında ev internetin sınırsız paketlerle de deneyimleyebilirsiniz. Limitsiz paket isteyen müşterilerimiz 15 Mbps’ye kadar limitsiz paket seçenekleriyle Superbox Fırsat kampanyasına katılabilir. Sınırsız paketlerimiz Superbox Lokasyon Servisi ile birlikte sunulmaktadır.

Superbox’ı diğer internet ürünlerinden ayıran nedir?

İster yazlık ister kışlık eve giderken yanınızda götürebileceğiniz süper ev interneti olan Superbox, herhangi bir sabit internet hizmetine bağlanmadan, fiber hızında deneyim yaşatır. Türkiye’nin her yerinde 4.5G kalitesini yaşayabileceğiniz Superbox, yüksek hızda sorunsuz internet keyfi sunar.

Bulunduğu bölgede sabit internet altyapısına sahip olmayan kullanıcılara limitsiz paket seçenekleriyle yüksek hızda internet sunan Superbox’u çalıştırmak için tek priz yeter. Turkcell tarafından sunulan Superbox ile evinizde avantajlı paketlerle yüksek hızlı internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Superbox 4.5G hızında kotalı internet paketleriyle sadece evinizde değil, ofiste veya yazlıkta da kullanım yapabilirsiniz. Superbox limitsiz paketlerde ise lokasyon servisi ile ek lokasyon satın alabilir, 4.5G uygunluğu onayı ile farklı adreslerde kullanabilirsiniz.

Superbox uygunluk durumu nedir?

Superbox , 4.5G hizmet kalitesinin uygun olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için başvuru ve kurulum esnasında hız kontrolleri yapılır.

Superbox limitsiz internet paketleri nelerdir?

 • Superbox Fırsat 15 Mbps’ye Kadar İnternet Paketi
 • Superbox limitsiz internet paketleri yeni müşterilerimiz için Superbox Lokasyon Servisi özelliği ile birlikte sunulur. Superbox Lokasyon Servisi ile kurulum adresinizin dışında 4.5G uygunluğu olan bir adreste daha kullanım yapabilirsiniz. İkiden fazla 4.5G uygunluğu olan farklı adreste kullanmak istediğinizde her ek adres için web sitesinde belirtilen ücret ile ek adres satın alarak kurulum ve ücretsiz adresle birlikte toplamda 10 farklı adreste kullanıma devam edebilirsiniz. Kotalı paketlerde 4.5G uygunluğu aranmadan ve ek ücret ödemeden taşınabilir. Detaylar için tıklayınız.

Superbox kotalı internet paketleri nelerdir?

Superbox’ta 4.5G hızında 4 çeşit kotalı internet paket bulunmaktadır. Bu paketlerde herhangi indirme veya yükleme hız sınırlaması yoktur. Bulunduğunuz bölgeye göre verilebilen en üst düzeyde hızlara ulaşabilirsiniz.

 • Superbox 100GB 4.5G İnternet
 • Superbox 150GB 4.5G İnternet
 • Superbox 200GB 4.5G İnternet
 • Superbox 300GB 4.5G İnternet
 • Superbox 500GB 4.5G İnternet

Superbox yüksek hızlı paketlerde kotam biterse kullanıma nasıl devam ederim?

Kotanız bittiğinde aşağıdaki ek paketlere sahip olabilir veya bir üst pakete geçiş yaparak kullanımınıza devam edebilirsiniz.

 • Superbox 5GB Devam; kotanız bittiğinde 10 defaya kadar otomatik yenilenen ek pakettir.
 • Superbox 15GB; 1 Ay geçerli tek kullanım tek pakettir. Paketiniz bittiğinde dilediğiniz kadar Superbox 15GB paketi satın alabilirsiniz.

Superbox avantajları nelerdir?

Superbox ile birçok avantaj da kazanılmaktadır.

 • Alt yapı derdi olmadan, 4.5G’nin olduğu her yerde kullanabilirsiniz.
 • Kurulumu oldukça kolaydır. Sadece 4.5G sim kart ile bir priz yeterlidir.
 • Bulunduğunuz bölgede fiber altyapı yoksa Superbox sayesinde 4.5G kalitesi ile fiber hızında internet kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Superbox 4.5G hızındaki kotalı teklifler ile Superbox'ınızı evde, işte, yazlıkta kullanılabilirsiniz. Taşınırken veya aile yada akrabalarınıza ziyarete giderken fiber hızında internetinizi de yanınızda götürebilirsiniz.

Superbox Lokasyon servisi nedir?

Ev interneti kullanıcılarının yüksek hızlı internet kullanabilmesini sağlayan Superbox, başvuru yapılan adreste 4.5G uygunluğu olması durumunda hizmet verebilmektedir. Superbox’ı hizmet sunulan adresin dışında kullanmak istediğiniz durumlarda ise 4.5G uygunluğuna bağlı olarak bazı adreslerde yüksek hızlar sağlanamamaktadır. Memnuniyetinizi arttırmak, yüksek hızda internet kullanabilmenizi sağlamak için limitsiz paketlerimizde Superbox Lokasyon Servisi’ni geliştirdik. Superbox Lokasyon Servisi ile kullanım yapmak istediğiniz ve 4.5G uygunluğu olan adreslerde önceden kontrol yaparak internet hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca dilediğinizde adresinizi güncelleyebilir, ek adres satın alabilir ve değişiklik yapabilirsiniz. Superbox lokasyon servisi limitsiz 15 Mbps’ye kadar internet paketinde geçerlidir. 4.5G uygunluğu olmayan adreslerde ve kayıtlı adreslerin dışına çıkıldığında internet kullanımı durur. Detaylar için tıklayınız.