Dijital Bahar
Bakanlık Logo
Dijital Bahar Hakkında
Dijital Bahar Hakkında

Dijital Bahar
Projesi Hakkında

Turkcell olarak teknolojiyi hayatın hizmetine sunarak değer yaratıyor, sosyal fayda üreten projeleri destekleyerek topluma hizmet ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana tüm sosyal sorumluluk projelerimizin odağına teknolojinin fırsat eşitleyici gücünü koyarak herkesin bilgiye erişimde eşit olanaklara sahip olmasını hedefleyen toplumsal kapsayıcılık projeleri hayata geçiriyoruz.

Kadınlar, çocuklar, engelliler ve mültecilere yönelik teknoloji temelli sürdürülebilir projeleri destekleyerek öncelikle içinde bulunduğumuz toplumda iyi yönde fark yaratmayı, uzun vadede ise daha yaşanabilir bir dünyanın inşasına katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Büyüklerimize yönelik ise onların tecrübelerinden faydalanacağımız, hayata daha dahil edebileceğimiz projeler geliştiriyoruz.

Bu kapsamda özellikle pandemi döneminin yarattığı olumsuz duygulara çözüm getirmek için huzurevlerinde kalan büyüklerimize baharı getiriyor, teknolojinin iyileştirici gücünü kullanıyoruz.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı himayesinde Türkiye genelindeki huzurevlerine onları hayata bağlayacak teknolojik donanımlar ve elverişli, rahat oturma ve deneyim alanları oluşturuyoruz.

sonraki
Dijital Bahar Projesinde
Neler Yapıyoruz?
sonraki
Sen de Katıl!
Dijital Bahar

Dijital Okur Yazarlık
Eğitimleri

Hemen İncele!

Dijital Bahar

Büyüklerimiz için
cihaz kampanyaları

Hemen İncele!

Dijital Bahar

Büyüklerimiz için
Turkcell ürün önerileri

Hemen İncele!
Spor Eğitim Videoları