Star Paket

İş yaparken iletişim kurmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Star Paket ile şirket hatlarınız için her yöne binlerce dakika sunuyoruz. Artık dakika hesabı yapmadan harcamalarınızı kontrol altında tutabilir, işinizi her yönden geliştirebilirsiniz.

105 TL / AY
Hemen Al
Star Paket
KONUŞMA İNTERNET SMS EK AVANTAJ ÜCRET
9000 DK HER YÖNE
6000 DK ŞİRKET İÇİ

Daha Fazla Bilgi


PaketAylık Sabit ÜcretŞirketiçiHer yöne
STAR PAKET105 TL6.000 DK9.000 DK
 
 • 01.06.2016 tarihi itibariyle konuşma aşım ücreti 60 kr/dakika (%18 KDV, %25 ÖİV dahil), sms aşım ücreti 50 kr/adet (%18 KDV, %25 ÖİV dahil) olarak ücretlendirilecektir.
 • 10 Mayıs 2016 itibarıyla Star Paket'in fiyatı 105 TL olarak değişmiştir.
 • 7 Ocak 2015 itibarıyla Star Paket'in içeriği Her Yöne 9.000 dakika ve Şirketiçi 6.000 dakika olarak değişmiştir. Mevcut aboneler ilk fatura kesim tarihi itibarıyla değişiklikten faydalanmaya başlayacaktır.
 • 10 Ocak 2015 itibarıyla Star Paket'in fiyatı 99 TL olarak değişmiştir.
 • Yurtiçi Paket aşım ücreti: 46,25 KR / DK 
 • Paket ücretine tüm vergiler (%18 KDV ve %25 ÖİV) dahildir. Telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
 • Paket kapsamındaki konuşmalarınız 6 saniyede bir ücretlendirilir.
 • Star Paketinizle, aynı şirkete kayıtlı hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz 6.000 dakikanız olur. Star Paket'inizdeki her yöne 9.000 dakikayı tüm operatörler ve sabit hat yönlerine doğru yapacağınız yurt içi görüşmelerinizde kullanabilirsiniz.
 • Unutmayın, Star Paket’te belirtilen ücretler yurt içi aramalar için geçerlidir. Yurt dışı ücretlendirmeleri görmek için lütfen tıklayın.
 • Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız, aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında Turkcell yönüne aramalarınızdan kullanırsınız.

 

532 ya da 0532 532 0000
 • Star Paket’ten yararlanabilmeniz için Paketcell tarifesine geçmeniz yeterli. Bu paketten tüm Kurumsal Faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.
  Turkcell Müşteri Hizmetleri’nden ve Turkcell Noktaları’ndan Star Paket’iniz için kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Paket dakikalarınızla yurt içinde tüm Turkcell'liler, şirket içi hatlar, sabit hatlar ve diğer operatör numaraları ile konuşabilirsiniz. Şirket içi hatlar arasındaki görüşmeler için kullanabileceğiniz 6.000 dakikanız olur. Her yöne 9000 dakika ile tüm operatörler ve sabit hat yönlerine doğru yapacağınız görüşmelerde kullanabilirsiniz. Paket içeriğindeki şirket içi dakikalarınız aynı şirket üzerine kayıtlı VPN sistemindeki hatlar için geçerlidir. Aynı şirkette olup Kamu Tarifesi, Esnaf Paketi ya da Profesyonel paket kullanıcısı olan hatlar firma kayıt sistemine giremediği için bu numaralar arandığında her yöne aramalarınızdan kullanırsınız
 • Kullanmadığınız dakikalarınız bir fatura dönemi için geçerlidir. Bir sonraki aya devrolmaz.
 • Dijital FCT, Ofis Çözümleri Ses Teklifleri, Ofisten Ofise, Ofisten Cebe kullanıyor ve taahhütlü indirimi olan hat kullanıyorsanız Star Paket’ten yararlanamazsınız.
  FCT cihazı kullanan hat sahipleri de bu kampanyadan faydalanamazlar. Böyle bir kullanımın belirlenmesi durumunda tarifeniz “Ekomini” tarifesi olarak değiştirilir ve geçmiş kullanımlarınız “İşte Tarife” üzerinden ücretlendirilir.
  Heryöne Kontratlı, İşteCep,BlackBerry kontratlı kurguları dışında kontratlı kurgu kullanan hatlar Kurumsal Limon kampanyasından yararlanamaz.
Sayfayı kaydırın