Sarı Kutu puanlarım hesabıma ne zaman yüklenir?

 

  • Turkcell’li & Sarı Kutulu olmaya devam ettiğiniz günler için ve Turkcell'e ödediğiniz faturalarınız, yüklediğiniz TL'lere karşılık kazandığınız puanlarınız Sarı Kutu'ya​ katıldığınız günde yüklenir. (Sarı Kutu’ya katıldığı gün ayın 1’i ile 7’si arasında olan abonelerimizin yüklemeleri ayın 7’sinde yapılır.)
  • Uygulama kullanımlarından (Turkcell Hesabım uygulamasına ilk giriş yaptığınızda, BİP uygulamasında ilk mesajınızı gönderdiğinizde, Turkcell lifebox'a ilk dosyanızı yüklediğinizde) kazandığınız puanlarınız 48 saat içerisinde hesabınıza yüklenir.
  • 17.06.2016 tarihinden sonra 4.5G’li (4.5G abonesi olup, uyumlu SIM kart ve cihaza sahip olarak) olduğunuz gün içerisinde hesabınıza yüklenir. Yüklemeler gerçekleştiğinde kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Faturalı hatlar; otomatik ödeme talimatı ile Sarı Kutu puanı kazanır. Otomatik talimatla ödenen ilk faturada 500 sarı puan, sonraki aylarda otomatik talimatla ödenen her fatura için 20 sarı puan hesabınıza yüklenir. Her ayın puan yüklemesinde, bir önceki ay yapılan talimatlı ödemeler için puan yüklenir. Örneğin, 10. ayda yapılan talimatlı fatura ödemesinin karşılığı olarak 11. ay yüklemesinde puan kazanılmaktadır.​ 

 

Sayfayı kaydırın