Turkcell Numara Taşıma ve Yeni Hat

turkcell.com.tr

Online'a özel yepyeni indirimli paketlerle
Turkcell'li olmanın tam zamanı!

Hemen Turkcell’li ol!

İndirimli fiyatlar online’a özel ilk 3 ay geçerlidir.

Yeni Müşteri Avantajları

İlk ay 30GB’a varan hediye

Tarifenize özel ilk ay 30GB’a varan hediye internet

Online'a özel avantajlı paketler

Aynen 10 ve Aynen 15 paketleriyle avantajlı teklifler

Online'a Özel Hediye İnternet

Faturalı paketlere özel 4 ay boyunca ek 2 GB

Salla Kazan’dan 2GB Garanti

Salla Kazan hediyelerine ek online başvurulara özel 2GB garanti

Numaranı Kendin Belirle

532'li numaralar dahil istediğin numarayı seçebilme imkanı

Ücretsiz Kurye Teslimatı

İstediğiniz lokasyona ücretsiz teslimat fırsatı

Aynı Gün Teslimat

İstanbul’a özel aynı gün teslimat fırsatı

Turkcell Biz

Ekibini oluşturana GB paylaşma ve sınırsız konuşma fırsatları

Yaşasın Haftasonu

Platinum’a özel sevilen markalarda fırsatlar

Turkcell Pasaj ayrıcalıkları

Avantajlı tekliflerle ve faturana yansıtarak Turkcell Pasaj’dan istediğin cihazı alabilme ayrıcalığı

Turkcell’li Olmak Çok Kolay!

Size en uygun
paketi seçin

Formu doldurun

Hattınızı istediğiniz yere
ücretsiz getirelim

Şimdi birbirinden avantajlı tekliflerle Turkcell kalitesine geçme zamanı.

Turkcell Ayrıcalıkları

Çekim gücü

Müşteri
memnuniyeti

Türkiye’nin ilk
dijital operatörü

Son 10 yıldır Türkiye’nin
en çok tercih edilen
operatörü

Turkcell'li Olmak

Turkcell Kalitesiyle Tanışmanın Tam Zamanı!

Türkiye'nin ilk Dijital Operatörü ile tanışmaya hazır mısınız? Turkcell'in size özel sunduğu avantajlı teklifleri değerlendirebilir, hattınızı Turkcell'e taşıyabilirsiniz. Turkcell'li olmak için birçok neden bulunuyor. Yüksek çekim gücü, müşteri memnuniyeti, dijitale özel paket ve tarifeler, bol internetli paketler ve daha pek çok avantaj sizleri bekliyor.

Turkcell'li olmak için Dijital Operatör üzerinden başvuru işleminizi gerçekleştirebilir, başvurunuzu takip edebilirsiniz. Turkcell numara taşıma sayfasından taşımak istediğiniz numara ile devam edebilir, yeni hat sayfasından yeni numara seçebilirsiniz. Turkcell'li olmak için yeni hat başvurusu yapmak artık çok kolay. Yeni numara seçerken numarayı son 4 haneye göre arayabilir veya tamamını istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Ayrıca yeni numaranızdan veya mobil hat taşıma işleminden sonra 532'li numaraları ek bir ücret ödemeden arayabilirsiniz. Mobil numara taşıma işlemi için formu doldururken faturalı hat ya da faturasız hat seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Numaranızı taşıdıktan sonra aynı numarayı kullanmaya devam edersiniz. Yeni hattınızı İstanbul içi aynı gün teslimat ayrıcalığıyla adresinize teslim alabilirsiniz. Siz başvurun, yeni hattınızı İstanbul içi aynı gün adresinize getirelim. Ücretsiz hat teslimatı ve avantajlı tekliflerin yer aldığı Turkcell dünyasına bir adım atın.

Turkcell'de faturalı ve faturasız olmak üzere pek çok paket bulunuyor. Hem faturalı hatlara hem de faturasız hatlara özel sunulan paket ve tarifeleri inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun internet, SMS ve konuşma paketlerine göz atabilir, paket ve tarifeleri satın alabilirsiniz. Dijitale özel sunulan Aynen 10 paketi ile bol bol internet ve her yöne dakikaların keyfini çıkarabilirsiniz. Numarasını taşımak isteyen ve yeni hat alan kullanıcılara özel oluşturulan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 4 ay boyunca paketinize ek 2 GB toplamda 8 GB internet hediyesi fırsatını kaçırmayın.

Mobil Numara Taşıma

Cep telefonu kullanıcıları hali hazırda kullandıkları numarayı değiştirmeden sadece operatörlerini değiştirerek mobil numara taşıma işlemi gerçekleştirebilir. Numara taşıma işlemini gerçekleştirmek istediğinizde mağazaya gitmeye gerek kalmadan online bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Turkcell'li olmak ve mobil numara taşıma hiç bu kadar kolay olmamıştı. Turkcell'in numara taşıyan kullanıcılarına özel sunduğu pek çok avantajlı teklif bulunuyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için şimdi başvurun, yeni hattınız ücretsiz teslim edilsin. Numara taşıma işleminin avantajlarından bir tanesi de sadece operatörünüzün değişiyor olması. Operatörünüz değişiyor ama numaranız aynı kalıyor. Numara taşıma işlemine başvurduktan sonra en geç 7 gün içinde hat taşıma işleminiz gerçekleşir. Böylece sevdikleriniz ya da sürekli iletişim kurmak zorunda olduğunuz kişilerle aynı numara üzerinden konuşabilirsiniz. Turkcell'li olmak ve numara taşıma fırsatlarından yararlanmak için sayfamızı ziyaret edebilir, birbirinden avantajlı tekliflere göz atabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat

Turkcell'in ayrıcalıklı dünyasında yer almak için yeni hat başvurusunda bulunabilirsiniz. Turkcell yeni gelen müşterilerine hazır kart ve faturalı hat olmak üzere iki seçenek sunuyor. İsterseniz faturalı hat isterseniz de hazır kart alarak Turkcell'li olabilirsiniz. Hazır kartınıza TL ve paket yükleme işlemlerini turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Faturalı hattınızın mevcut tarifesini ve faturanızı da aynı şekilde buradan ödeyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Numara Taşıma Nedir?

Numara taşıma, operatörünü değiştirmek isteyip numarasının aynı kalmasını isteyen kullanıcılara sağlanan ücretsiz bir servistir. Numara taşıma işlemi, kullanıcıların mobil numarasını değiştirmeden kullanabilmesine olanak sağlıyor.

Numaramı Turkcell'e Nasıl Taşırım?

Numaranızı değiştirmek istemiyorsanız sadece operatör değişikliği yaparak mevcut numaranızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Turkcell.com.tr ve Dijital Operatör uygulamasında numara taşıma işlemini çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Numaramı nasıl taşırım? Sorusunun cevabına yardım sayfamızdan daha detaylı bir şekilde ulaşabilir, numara taşıma işleminizi bu sayfa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Hattımı Taşıdım Ne Zaman Açılır?

Operatör değişikliği süreçleri numaranızı taşıdıktan sonra başlatılıyor. Numaranızı veya hattınızı Turkcell'e taşıdıktan sonra İstanbul iline özel 24 saat içinde, diğer illerden yapılan başvurularda ise 2 ile 6 gün arasında numara taşıma işleminiz gerçekleşir.

Turkcell online kanallardan yeni hat veya numara taşıma başvurusu yaptığımda kurye ücreti öder miyim?

Hayır, kurye için ücret ödemenize gerek yoktur.

Turkcell online kanallardan başvurmanın avantajları nelerdir?

Online kanallardan faturalı yeni hat alan ve numarasını Turkcell’e taşıyan kullanıcılar, sadece online’a özel indirimli paketlerden yararlanma, 4 Ay boyunca 2 GB internet hediyesi ve Salla Kazan’da 12 ay boyunca, her ay 1 defa geçerli haftalık 2 GB kazanma avantajından yararlanabilirler.

Ayrıca Aynen 10 ve Aynen 15 gibi yalnızca online’a özel paket seçme alternatifleri de bulunmaktadır.

Bi Tıkla Mağazada Nedir?

Başvurunuz esnasında ‘mağazadan teslimatı’ seçtiğinizde, istediğiniz Turkcell Mağazası’ndan sim kartınızı 5 gün içinde teslim alabilirsiniz.

Dijitalden numara taşıma ve yeni hat başvurunuz hakkında daha detaylı bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.