Yenilenen Turkcell mağazalarıyla geleceğin alışveriş deneyimi

Yenilenen
Turkcell mağazaları
hizmetinizde

  Yenilenen Turkcell mağazalarıyla geleceğin alışveriş deneyimi

Konforlu alışveriş deneyimi

Yenilenen mağazalarımızda tüm perakende süreçlerini dijital hale getiren uçtan uca bir dönüşüm sağlandı. Bu sayede müşterilerimiz istedikleri ürünlere daha hızlı erişebiliyor. Dijital imza teknolojisi sayesinde mağaza alışverişlerinde kağıtsız daha az prosedür, daha hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sunuluyor. Çalışanlarımız ellerindeki tabletler ile müşterilerimize mağaza içinde daha etkin ve hızlı hizmet sunabiliyor. Tüm ayrıntılarıyla düşünerek yenilenen mimari konsept müşterilerimize rahat ve konforlu bir deneyim sağlıyor.

Son teknoloji ürünler

Sadece cep telefonu, tablet gibi ürünler değil; ev içi eğlence sistemleri, giyilebilir teknolojik ürünler, akıllı ürünler ve drone gibi çok geniş bir yelpazede son teknoloji ürünler Turkcell mağazalarında sunuluyor.

Dijital servisler deneyimi

Ödeme ve destek işlemlerinin yapıldığı hizmet alanları ve ayrı konumlanmış yeni teknolojilerin, akıllı cihazların ve servislerin deneyimlendiği keşif alanları… Müşterilerimizin dijital servislerimizi deneyimlemesi için TV+’tan, fizy’e ve Dergilik’e kadar uygulamalarımız için ayrılan alanlar…

Sertifikalı uzman ekip ve akıllı destek masası

Turkcell Akademi tarafından 81 ildeki tüm mağaza çalışanlarına özel olarak hazırlanan sertifikasyon programı tamamlandı. Müşterilerimizi daha iyi karşılamak ve onların ihtiyaçlarına daha doğru ve etkin cevap verebilmek için, çalışanlarımız sadece bulundukları iş alanıyla ilgili değil pek çok farklı alanda eğitimlerini tamamladı. Mağazalarımızdaki "Akıllı Destek Masası" müşterilerimizin her türlü teknik sorun ve sorularına çözüm sunuyor. Diğer taraftan mağaza içinde bulunan “destek hattı” sayesinde yabancı müşteriler Arapça, Rusça ve İngilizce dillerinde anında canlı destek alırken, işitme engelli müşteriler de işaret diliyle görüntülü hizmet alabiliyor.

Tüm faturalarınız için ödeme noktası

Artık Turkcell mağazalarında sadece Turkcell faturaları değil, elektrik, su, doğalgaz vb. tüketimlere ait faturalar da ödenebilmekte. Türkiye çapında 160 kurumun faturası Turkcell güvencesi ile mağazalarımızda ödenebilmektedir.

Enerjicell: Turkcell mazağalarında batarya desteği ile kesilmeyen elektrik hizmeti satışı da çok yakında Enerjicell markası ile satışa sunulacaktır.

Turkcell mağazaları